John Abraham, Malayali Nasrani bir babanın ve bir Parsi annenin çocuğu olarak Mumbai, Mahashtra’da dünyaya geldi. Babasının adı Abraham John, annesinin adı Firoza Irani’dir. John Abraham kısmen Parsi olduğundan, Parsi adı Farhan’dır. Ve babası bir Marhomite Süryani Hristiyanı olduğu için ona John adını verdi. John Abraham’ın ayrıca Alan Abraham adında bir erkek kardeşi var. Bombay Lisesi’nde okudu ve Jai Hind Koleji’nden ekonomi alanında lisans derecesini aldı ve ayrıca Mumbai’deki Narsee Monjee Yönetim Araştırmaları Enstitüsü’nden (MET) bir MMS aldı..

John Abraham Makyajlı ve Makyajsız

Hintli bir film yapımcısı, oyuncu ve eski bir modeldi. Çok sayıda şirket ve reklam için modellik yaptıktan sonra, 2003 yılında Jism filmiyle oyunculuğa adım attı ve ona Film En İyi Ödülü Adaylığı getirdi. Bunu, 2004’teki ticari başarılı filmi Dhoom izledi ve ona Dhoom ve Zinda’daki olumsuz rolleri nedeniyle iki Film Ücreti Ödülü adaylığı kazandı. 2012’de Vicky Donor adlı filmin yapımcılığını üstlenerek film yapımcılığına girişti ve bu ona Sağlıklı Eğlence Sağlayan En İyi Popüler Film dalında Ulusal Film Ödülü kazandırdı. İkinci filmi Madras Café de büyük beğeni topladı.

John Abraham’ın Makyajlı ve Makyajsız En İyi Resimleri:

İşte seksi yakışıklı John Abraham’ın makyajsız bazı fotoğrafları.

1. Gamzeli Gülümseme:

John Abraham Makyajlı ve Makyajsız 1

Bu, John Abraham’ın yüzünde herhangi bir makyaj izi olmayan bir resmi ve yine de çok taze ve güzel görünüyor. O hala bunda ne kadar doğal.

2. Yaşasın:

John Abraham Makyajlı ve Makyajsız 2

Yakışıklı yakışıklının çok rahat bir kıyafet giydiğini ve hareket halinde olduğunu, makyaj yapmadığını ve yine de büyüleyici bir şekilde seksi göründüğünü fark edebilirsiniz..

3. Damızlık:

John Abraham Makyajlı ve Makyajsız 3

John Abraham gibi harika bir fiziğe sahipken, kızları ona delirirlerse suçlamam. Sıradan bir kapüşonlu tişörtle seksi bir aygır gibi görünüyor ve buna hiç şüphe yok. Ve bu fotoğrafta makyaj bile yapmıyor..

4. Düşük Anahtar Tutmak:

John Abraham Makyajlı ve Makyajsız 4

Basit bir kıyafet ve yüzündeki o çok tatlı bakışla, yüzünü makyajla boyamaya bile gerek duymadan dışarıdaki kızların çoğunu delirtebilir..

5. Günaydın John:

John Abraham Makyajlı ve Makyajsız 5

Bu resimde John uykudan yeni uyanmış gibi görünüyor. Ama bekle, yapmadı. Gündelik bir tişört ve kot pantolon giyen bu iri parçanın, sıradan bir günde bile sıcak görünmek için makyaj yapmasına gerek yok. Bu fotoğrafta göründüğü görünüm mavi renkli ayakkabılarla çok çekici.

6. Orada Kim Var?

John Abraham Makyajlı ve Makyajsız 6

Mavi harika bir renktir. Bana ne kadar katılacağınızı bilmiyorum ama John bu parlak mavi tam kollu gömlekle kesinlikle harika görünüyor. Ve sonra, onun üzerinde gagalamanızı sağlamak için masum çocuksu görünümü var. Diğer birçok aktörün aksine, bu yıldızın görünüşünü geliştirmek için makyaja ihtiyacı yok..

7. Tamam, Düğmeye Basma:

John Abraham Makyajlı ve Makyajsız 7

Kıskanan erkekler varken, kızların fiziği için deli olduğuna şüphe yok. John Abraham, yarım düğmeli beyaz gömleğiyle seksi görünüyor ve buna hiç şüphe yok. Makyajsız bile ne kadar yakışıklı.

8. Büyüleyici Çocuk:

John Abraham Makyajlı ve Makyajsız 8

Şimdi söyle bana neden onu sevmiyorsun? Bu resimde çok taze ve çok iyi görünüyor. Onu çekici göstermek için makyaj yardımına ihtiyacı olmadığı açık..

9. Tamam, Tek Kelime, Seksi!

John Abraham Makyajlı ve Makyajsız 9

Bu, John Abraham’ın kızları dizlerinin üzerinde zayıf düşürmek için harika bir fotoğrafı. Ve sonra o sevimli gamzeler var. Bu resimde sadece ateşli ve seksi görünüyor. Ayrıca, görünüşünü ortaya çıkarmak için makyaj yapmıyor..

Kaslı, atletik ve iyi yapılı fiziği, ona Bollywood’daki en etkili seks sembolleri ve en yakışıklı adam olma statüsünü kazandırdı. Yukarıdakilerin hepsi, John Abraham’ın sizi şaşırtan makyajsız yakışıklı fotoğrafları..