Tüm zamanların güzeli Kourtney Kardashian, gelmiş geçmiş en popüler televizyon kişiliklerinden biridir. Bu Amerikalı aynı zamanda moda endüstrisinde de büyük bir rol oynuyor ve iki kız kardeşiyle birlikte birinci sınıf güzellik ürünlerinin perakende satışıyla ilgileniyor. Birlikte bir dizi güzellik ürününü, kokuyu, giysiyi vb. başarılı bir şekilde piyasaya sürdüler. Los Angeles’ta doğan bu kız, ideal L.A hayatını yaşamak için yetiştirildi. Kourtney, ünlü statüsü sayesinde her zaman makyaj katmanlarıyla dikkat çekiyor. Tuvalet masasının önünde çok fazla zaman harcamadan nadiren dışarı çıkıyor. Ancak, yaptığında kusursuz cildi ortaya çıkıyor. Kourtney Kardashian’ın makyajsız selfie fotoğraflarının en iyilerini görmek için bu makaleye göz atın.

1. Plaj Bebeği Bakışı:

Kourtney Kardashian Makyajsız

Kourtney bu resimde boğucu bir siren gibi görünüyordu. Cildi o kadar kusursuz ve parlak ki. Düzgün bağlanmış bir at kuyruğu ve boyundan askılı beyaz bir bikini tercih etti. Kameranın flaşı pürüzsüz, ipeksi tenini yansıtıyordu. Bu aktrisin makyajını soyduktan sonra ne kadar güzel olduğunu görmek gerçekten şok edici.

2. Cızırtılı Güzellik:

Kourtney Kardashian Makyajsız 2

Kourtney bu resimde ateşli bir bebek gibi görünüyordu. Rüya gibi gözleri, herkesi kendisine tutsak edeceğinden emin. Makyajsız bir görünüm için gitti ve güzel, taze cildini kendinden emin bir şekilde sergiledi. Yanlara doğru taranmış uzun bukleleri onu her erkeğin Leydi Aşkı yapıyor..

3. Güzellik Sırlarını Ortaya Çıkarmak:

Kourtney Kardashian Makyajsız 3

Kourtney, yeni bulduğu uzun, güzel saç sırrına takıntılı görünüyordu. Simsiyah saçları her kadının hayalidir. Bu resimde çok minimal makyaj görünümüyle çarpıcı görünüyordu. BTW, elma sirkesinin size çok güzel saçlar verebileceğini biliyor muydunuz??

4. Banyo Selfisi:

Kourtney Kardashian Makyajsız 4

Banyo selfie’si selfie bölümünde yeni trend gibi görünüyor. Kourtney, bir banyonun duvarlarının arkasına hapsedilemeyecek kadar iyi görünüyordu. Sade siyah bir bluz giydiği görüldü ve uzun bukleleri açık bırakılmıştı. Minimal bir makyaj görünümü vardı ve bu selfie’de oldukça çarpıcı görünüyordu..

5. Günlük Tutmak:

Kourtney Kardashian Makyajsız 5

Bu Kourtney’nin son fotoğraflarından biri. 36 yaşındaki bu kadın makyajsız da kendini genç tutmayı başarıyor. Yukarıdaki resimde koyu yeşil bir kış şapkası takıyor. Çoğu zaman rahat giyinir ve mümkün olduğunca makyajdan kaçınır..

6. Beyazlı Güzel Kız:

Kourtney Kardashian Makyajsız 6

Bu resimde Kourtney, fotoğraflarını çeken insanlarla oldukça havalı görünüyor. Giydiği tek şey bir şapka, günlük kıyafetler ve dudak balsamı. Doğal güzelliği, kendi seçimlerini yapmasına izin veren güzellik ürünlerinin sınırlarının çok ötesine geçiyor. İnsanların önüne çıkmak için giyinmek zorunda değil.

7. Dışarıda Bir Gün:

Kourtney Kardashian Makyajsız 7

Kourtney’nin bu resmi, basit olmayı ne kadar sevdiğini ortaya koyuyor. Çatışan gevşek saçlarıyla ilgili herhangi bir sorunu yok gibi görünüyor. Bu, dünyanın her yerindeki ünlülere doğal görüntülerini sergilemeleri için ilham verebilecek en iyi resimlerden biri..

8. Yorgun Ama Güzel:

Kourtney Kardashian Makyajsız 8

Kameradan kaçmak yok ve Kourtney’nin doğal görüntüsünün yüzlerce kişiye maruz kalmasıyla ilgili bir sorunu yok. Paparazziler onu hiç terk etmez. Kourtney yorucu bir günün ardından merceğin önünde uzun boylu yürümeyi ve makyajsız yüzünü göstermeyi başarıyor..

9. Doğum Öncesi Egzersiz:

Kourtney Kardashian Makyajsız 9

Basit bir mavi üst ve siyah egzersiz altları, hamile Kourtney Kardashian’ın göz alıcı görünmesini sağlayabilir. Burada kendini ve doğmamış bebeğini hızlı bir koşuya götürüyor. Güzel bir cildin sırrını makyaj değil, zinde ve sağlıklı kalmak biliyor..

10. Alışverişe Kapalı:

Kourtney Kardashian Makyajsız 10

Kourtney Kardashian tam teşekküllü bir şekilde alışveriş yaparken görüntülendi. Gülümsemesi en iyi eğrisi ve doğal güzelliği kalpleri fethetmek için gizli silahı. Gri bir bluz giyiyor ve New York’ta bazı özel kıyafetler satın almak için tamamen gündelik davranıyor..

11. İyi Geceler Peep’leri:

Kourtney Kardashian Makyajsız 11

Kourtney, herkese iyi geceler dilerken bu özçekimini yayınladı. Bu resim onun doğal güzelliğini ve açık ten rengini ortaya koyuyor. Hayranlarına çok açık ve onlara güzellik ipuçları ve doğal ve sağlıklı yaşam tarzı hakkında bilgi vererek onları güncel tutuyor..

12. Egzersiz Süresi:

Kourtney Kardashian Makyajsız 12

Kourtney, antrenmanına küçük bir ara verdi ve aynalı selfie çekip yayınlamayı başardı. Belli ki makyaj yapmıyordu ve yine de her zamanki gibi fit ve muhteşem görünüyordu. Sevimli beyaz mahsulü ve bedene oturan egzersiz pantolonu bize büyük moda hedefleri veriyor.

13. Sağlıklı Beslenme:

Kourtney Kardashian Makyajsız 13

Kourtney Kardashian sağlıklı bir kahvaltı yaparken görüntülendi. Burada makyajsız görünümünü sevimli bir üst ile spor yapıyordu. Fit vücudu ve temiz cildinin sırrını artık biliyoruz. Öğle yemeğinde yeşillik ve limonlu buzlu çay yerken görüntülendi.

Kourtney Kardashian, Kardashian kardeşlerin imza stiline sahip. Güzellik ve moda markaları için en iyi etkileyicilerden biridir. Ailenin bu en büyük kardeşi, çarpıcı sade makyajı ve kusursuz cildi ile tanınır. Fotoğraflar için poz verme konusunda asla zirvede değil. Uzun saçları onun için bir varlıktır. Son derece katı cilt bakım rejiminin bir sonucu olarak sağlıklı bir cilde sahip. Umarız bu güzel Kourtney Kardashian’ın makyajsız selfie fotoğraflarını beğenmişsinizdir..