Kylie Jenner, güzellik etkileyicisi ve moda divası olan tanınmış bir popüler figür. Hepimiz Kylie’yi görünüşü ve güzelliği ile tanıyoruz. Ama bu güzellik kraliçesi Kylie Jenner’ı makyajsız gördünüz mü? Hepimiz onun görünüşünü ve her etkinlik için bir güzellik divasına dönüşmesini seviyoruz. Takipçileri oldukça büyük ve paparazziler tarzı nedeniyle her zaman onun arkasında..

Kylie Jenner Makyajsız

Ama bugün size bilmediğiniz bir şey gösteriyoruz. Makyaj kraliçesinin doğal yüzü ve görünümü bizim için büyük bir coşku ve şimdi en muhteşem Kylie Jenner makyajsız görünümüne tanık olalım. Ünlülerin doğal görünümleri için okumaya devam edin!

Makyajsız Kylie Jenner’ın 15 Son Resmi:

Kylie Jenner’ın makyajsız en popüler ve ünlü fotoğrafları burada. Bunlar, görmemiş olabileceğiniz en viral ve daha az popüler olanları içerir.!

1. Snap Sohbet Selfie’si:

Makyajsız Kylie Jenner 1

Kylie bu resimde anneliğinin tadını çıkarıyor gibi görünüyor. “Saçlarımız da dağınık ama ..” şeklinde bir açıklama yaptı. Saçlarının dağınık olup olmaması umurumuzda değil ama Kylie ve kızı süper sevimli bir anne-kız ikilisi oluşturuyorlar. Kylie makyajsız, soluk çillerini sergiliyor. Kız ikilisi ile makyaj özçekimi olmayan bu Kylie Jenner, sevimli ve güzel. Aşk ve güzellik anlamında doğrudur.

2. Büyüleyici Bayan:

Makyajsız Kylie Jenner 2

Kylie, bu muhteşem resminde tamamen süslü görünüyor. Yanları süpürülmüş simsiyah saçları bize büyük güzellik hedefleri veriyor. Fotoğraflar ve özçekimler söz konusu olduğunda Kylie gerçek bir poz veriyor. Çıplak yüzlü bir görünüme gidebilir, ancak herhangi bir çekimde harika görünebilir. Bu resimde gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor. Onun bu özçekimi, kesinlikle parıldayan yüzüne bakıldığında genç ve ışıltılı. Kylie’nin makyajsız bu şekilde göründüğünü hayal bile edemiyoruz..

3. Ayna Özçekimi:

Ayna Selfisi

Kylie bu ayna özçekiminde mükemmel görünüyor. Bakımlı tırnakları, güzel cildi ve sevimli özellikleri, fotoğraflarını sosyal medyada en çok takip edilen ve beğenilen yapıyor. Görünüşünden son derece emin ve onlarla hava atmaktan asla çekinmiyor. Rujsuz bu Kylie Jenner başlangıçta interneti alt üst etti, ama duramayız ama doğal güzellik tanrıçasına hayran kalıyoruz değil mi?!

4. Çilli Güzellik:

Makyajsız Kylie Jenner 4

Kylie doğal olarak çilli bir kadındır, ancak hatalarını güçlü yönlere çevirdi. Kylie’de en çirkin çiller bile güzellik noktalarına benziyor. Sanatçı burada makyajsız ve gerçek benliği hakkında dünyayı ifşa ediyor. Duygularla dolu oyuncak bebek gibi gözleri var. Kylie Jenner makyajsız nasıl görünüyor diye merak ediyorsanız, umarız şimdi cevabını almışsınızdır! cesur ama güzel!

5. Saf Masumiyet:

Kylie Jenner Makyajsız 5

Resim, bu kadının yüzüne biraz makyaj yapmadan bile harika görünebileceğini kanıtlıyor. Yüzünde, yürekleri eriten dudakların ve gözlerin rahatlatıcı duruşu dışında hiçbir şey yok. Yaptığı işte oldukça yetenekli ve o güzel yüzün yanında sıradan beyaz bir bluz giyerek insanları etkilemek söz konusu olduğunda statüsünün aynı olduğu söylenebilir..

6. Göz Altı Maskesi:

Makyajsız Kylie Jenner 6

Kylie Jenner oldukça genç ve bu yaşta oldukça fazla ün kazanması beklenmiyor. Öyleyse tahmin et? Alanında oldukça popüler ve kredinin çoğu, doğal olarak verilen kusursuz cildine gidiyor. Bu resimde Bayan Jenner’ın makyajsız yüzünü hiç tereddüt etmeden sergilediğini ve sevimli bakışlarıyla interneti yakaladığını görüyoruz. Bu Kylie’nin makyajsız en güzel fotoğraflarından biri. Burada gözlerine kapatıcı sürerken görülüyor.

7. İnce Güzellik:

Makyajsız Kylie Jenner 7

Bir kız makyaj yardımı bile almadan nasıl bu kadar harika görünebilir? Kylie Jenner’ı makyajsız görmek istiyorsanız, bu en iyilerinden biri olabilir. Burada, doğal olarak çekici gülümsemesini, iyi dokulu yüzü ve yüzünde muhtemelen bir dudak balsamı içeren minimum miktarda makyaj ile spor yapıyor. Bu Kylie Jenner rujsuz dudaklar da oldukça güzel, neden olmasın, doğal gülüşüne ve güzelliğine bakın.!

8. Genç ve Güzel Kylie:

Makyajsız Kylie Jenner 8

Kylie Jenner’ın bu resmi, şimdiye kadarki en mükemmel ve en güzel genç olduğu zamana kadar uzanıyor. Şimdi o aşamayı geçti ama yüzü hala o güzel masumiyeti gösteriyor. Saçı ve yüz dokusu, muhtemelen seksi ve sevimlinin mükemmel birleşimidir. O çok güzel ve bunların çoğu, onu makyajsız harika görünmesini sağlayan genleri nedeniyle takdir edilebilir. Bu Kylie Jenner makyajsız stil çok güzel!

9. Gözeneksiz Selfie:

Makyajsız Kylie Jenner 9

Burada, hiç makyaj yapmadan harika bir Kylie Jenner resmimiz var. Mükemmel gözbebekleri ve ideal dokulu dudaklarıyla birlikte oldukça güzel bir yüze sahip. O doğru kişi ve onun yaşındaki her erkek onun hakkında böyle düşünüyor. Bu makyajsız resminde Kylie, aynı zamanda rasgele şekillendirilmiş ve düşen saçlarını da spor ediyor. Her kız makyajsızken böyle görünecek, ancak Kylie Jenner’a yakın değil.

10. Yürüyüş Zamanı:

Makyajsız Kylie Jenner 10

Kylie Jenner, New York’ta arabasından onun makyajsız fotoğrafına tıklayan kameramana bakarken görüntülendi. Günün bu saatinde fotoğrafının çekilmesini istemediğini açıkça ortaya koyan oldukça sinirli bir bakış attı. Ve altın takıları spor yapıyor ve makyajsız yüzüyle oldukça iyi izliyor. Bu makyajsız zamanda çok güzel görünüyor.

11. Bikinili Güzellik:

Kylie Jenner Makyajsız 11

Kylie Jenner, birkaç arkadaşıyla birlikte Los Angeles sokaklarında yürürken Paparazzi’ye makyajsız fotoğraflarını çekme şansı veriyor. Burada siyah bir ceketle birlikte şık bir siyah üst giyiyor ve makyajsız bir yüz sergiliyor. Bu kız, denemeden bile kendini çekici göstermeyi biliyor. Doğal güzel yüzü, neredeyse her tür ekran karakteri için mükemmel. Jenner’ı izleyen büyük hayran göz önüne alındığında, makyajsız bu Kylie Jenner hayranlar ve paparazziler tarafından tıklandı..

12. Antrenman Sonrası Selfie:

Makyajsız Kylie Jenner 12

Bu özel resim, jimnastik seansını tamamladıktan sonra kendisi tarafından tıklandı. Kylie, egzersiz ve fitness rutinlerini seven biri. Bunda, doğal yüzünü spor ettiğini ve sadece bu şekilde oldukça çekici göründüğünü görebiliriz. Muhtemelen Hollywood’daki yaşının en güzel aktrislerinden biridir. Güzelliği hiçbir şeyle karşılaştırılamaz. Spor salonu kıyafeti de ona çok yakışmış gibi görünüyor..

13. Zümrüt Saç:

Kylie Jenner Makyajsız 13

Bu resmi görerek, kimsenin bu saç rengini Kylie’den daha iyi sallayamayacağı kesin olarak söylenebilir. Kalpleri eriten bu fotoğrafta doğal güzel yüzünü ve etkileyici gülümsemesini sergiliyor. Bununla birlikte, güzel ve çekici fiziği de onu çok daha iyi gösteriyor. Bu Kylie Jenner’ın makyajsız popüler fotoğraflarından biri. Bu renkli çizgili saç da onun üzerinde benzersiz görünüyor!

14. Vlog Özçekimi:

Kylie Jenner Makyajsız 14

Kylie, farklı sosyal medyaların yardımıyla hayranlarını hayatı ve yaklaşan projeleri hakkında bilgilendiriyor. Bu özel görüntü, güzelliği doğal olarak gösteren son derece güzel yüzünü ortaya koyuyor. Üstü ona mükemmel uyuyor ve tonlu vücudu bu görüntünün olduğundan daha harika görünmesini sağlıyor. Bu Kylie Jenner’ın makyajsız en güzel fotoğraflarından biri..

15. Atışa Hazır:

Makyajsız Kylie Jenner 15

Kylie Jenner’ın bu Instagram gönderisi, yüzünü makyajsız olarak ortaya koyuyor. Bu resim, sahne arkasında, sahne arkasında kaliteli zaman geçirirken tıklandı. Makyajsız bile güzel görünüyordu ve elmacık kemiklerindeki sağlıklı ışıltıyı görebiliyordu. Bu fotoğraf, sahne arkası etkinliğine hazırlanırken yoğun programlarının arasında tıklandı..

16. Evcil Hayvan Zamanı:

Kylie Jenner Makyajsız 16

İşte Kylie Jenner’ın yeni evlat edindiği köpeğini dairesine götürdüğü harika ve makyajsız bir fotoğrafı. Kylie köpekleri sever ve bu onun bu resminden görülebilir. Muhteşem görünen pürüzsüz, parlak teninde çarpıcı görünüyordu. Saf, süt beyazı cildi, kapsamlı bir cilt bakımı rejiminin bir sonucudur..

17. Yorgun Yine Güzel:

Kylie Jenner Makyajsız 17

Kylie Jenner’ın makyajsız yüzünü biraz makyaj yapmadan spor yaptığı ve o gün çok şey yaşadığını ortaya koyan bir selfie çektiği bir başka güzel fotoğrafı. Sarkık gözlerine rağmen, görmezden gelinemeyecek kadar güzel görünmeyi başarıyor. Yorgun ve bitkin bir yüze rağmen Kylie Jenner rujsuz ve makyajsız güzel ve ışıltılı görünüyor.!

18. Beyaz Melek:

Kylie Jenner Makyajsız 18

Bu, Kylie Jenner’ın doğal olarak güzel yüzünü spor yaptığı güzel bir resim. Saçları harika görünüyor ve doğal olarak muhteşem yüzü de öyle. Burada minimal makyaj yapıyor. Güzel bir beyaz üst kısmı olan melek yüzü güzel bir resim oluşturuyor. O doğuştan bir diva! Şüphesiz hepimiz onu doğal yüzü ve gülümsemesiyle seviyoruz.

19. Boğucu Siren:

Kylie Jenner Makyajsız 19

Bu resim, Kylie Jenner’ın biraz tombul ama yine de oldukça çekici bir yüze sahip olduğu zamana dayanıyor. O bir bomba ve boğucu bakışlarıyla tanınır. Bu resim Kylie’nin yapımda gerçek bir Diva olduğunu kanıtlıyor. Uzun kirpikleri, kuzgun saçları ve keskin yüz hatları onu oyuncak bebek gibi gösteriyor..

20. Geçen Zaman Özçekimi:

Makyajsız Kylie Jenner 20

Doğal görünümünün bu resmi çok güzel. Etkinlik için saç makyajı sırasında zaman geçirirken makyajsız selfie’si burada görülüyor. Bu Kylie Jenner makyajsız özçekim, muhteşem doğal güzelliği göz önüne alındığında kalplerimizi kazandı. Makyaja hiç ihtiyacı yok. İhtiyacımız olan tek şey onun güzel gözleri ve gülümsemesi!

Ek İpuçları:

Doğal olarak sağlıklı bir cilde ve güzelliğe sahip olmak için ilham kaynağımız olan önerilerimiz burada.,

  1. Her zaman temiz bir yüzle ve makyajsız uyuyun.
  2. Doğal içerikler ve düzenli olarak iyi bir nemlendirici ile cildin yaşlanmasını önleyin. Bu, cildin eşit şekilde beslenmesine yardımcı olur.
  3. Yüz masajı, cildin ve yüzün parlamasını sağlayan aktif kan dolaşımı göz önüne alındığında cilde iyi gelir..
  4. Sağlıklı bir cilt ve parlak bir ton şeklinde göstermek için sağlıklı bir diyet yapın..
  5. Cilde nemlendirmenin parlaklık ve parlaklığa yardımcı olduğu göz önüne alındığında bol su için. Bu, cildin her zaman beslenmesine ve derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur..

Kylie Jenner’ın ne kadar ünlü olduğunu hepimiz biliyoruz! Makyaj ürünleri, güzellik rutinleri ve kozmetik ürünleri tüm dünyada iyi takip ediliyor. Kylie Jenner’ın makyajsız bu fotoğrafları internette yayınlandı ve günden güne ne kadar güzel ve doğal göründüğünü alkışlamayı bırakamayız. Doğal görünüm ve yüz için bize ilham veriyor. Umarız bu çarpıcı Kylie Jenner makyajsız fotoğrafları beğenmişsinizdir..

İnsanlar Ayrıca Soruyor:

1. Kylie Jenner cilt bakımı nedir?

Kylie cilt bakımı birçok takipçisi ve moda divası tarafından en çok konuşulan konu. Kylie, yüzünü düzenli olarak temizleyerek ve peeling cildini kaçırmayarak yemin eder. Sağlıklı ve temel bir cilt bakımı rutini izliyor.

2. Kylie Jenner fitness’ın sırrı nedir??

Çoğumuz fitness ve Kylie Jenner egzersiz planını bilmek istiyoruz. Kylie, vücudunu formda ve sağlıklı tutmak için ağırlıklara, kardiyoya, ağız kavgasına ve şınavlara düşkün! Her gün ve hatasız çalışmayı seviyor.

3. Kylie Jenner makyaj sanatçısı kimdir??

Kylie, makyaj sanatçısı Ariel Tejada’yı Instagram’da keşfetti. En sevdiği makyaj sanatçısı ve yıllardır onunla çalışıyor..