Lindsay Lohan, aslının en güzel insanlarından biri olarak kabul edilen çok ünlü bir aktris oldu ve bugün bile en iyi zamanları geçtikten sonra bile Lindsay makyaj yardımı olmadan kesinlikle mükemmel görünüyor. Lindsay’in bu kadar uzun süre güzel görünümlü bir hanımefendi olarak kalmasının birçok nedeni var, çünkü bugün dünyanın her yerindeki insanların giderek daha fazla benimsediği kozmetik ihtiyacından ziyade güzel görünümüne olan sürekli inancı var. Lindsay, güzel görünmek için makyaj yapmadığı konusunda çok açık ve bu gerçek aslında internetteki fotoğraflarında oldukça dikkat çekiyor. Aşağıda Lindsay Lohan’ın makyajsız birkaç fotoğrafı verilmiştir:

Lindsay Lohan’ın Makyajsız En İyi Fotoğrafları:

1. Plaj Bebeği:

Lindsay Lohan Makyajsız 1

Lindsay bu plaj görünümüyle dalgaları vurmaya hazır görünüyor. Yüzünde her türlü makyaj yok. Bu resimde mayo giymiş bir denizkızı gibi görünüyor. Kulak halkaları ve bir iplik zinciri ile aksesuarlandırma şeklini seviyoruz. Cildi sahil kumunu çok iyi tamamlıyor gibi görünüyor.

2. Sakin Olun ve Gülümseyin:

Lindsay Lohan Makyajsız 2

Çocukluk aktrisinin bu samimi fotoğrafı, ona aşık olmanızı sağlıyor. Bu çekimde oldukça sakin ve rahat görünüyor. Kolları çan kollu süveterin içine sıkışmış sevimli bir poz veriyor. Muhteşem gülümsemesi bu karede giydiği en iyi makyaj..

3. Kapak Sayfası Kızı:

Lindsay Lohan Makyajsız 3

Bu resimde Lindsay bir İspanyol dergisinin kapak çekimi için poz veriyor. Gösterişli makyaj kullanmadan nasıl güzel görünebileceğini ortaya koyuyor. Bu çekimde çilleri biraz örtülüyken, çingene esintili bir kıyafet giydi. Onun güvenini seviyoruz!

4. Güneş Öpücük Selfie:

Lindsay Lohan Makyajsız 4

Sert güneşle arkadaş olmak çok cesaret ister. Burada Lindsay yeni en iyi arkadaşı gölgesiyle poz veriyor! Bu özçekimde makyajını minimumda tuttu. Parlak güneş ışınlarının altında belirginleşen elmacık kemiklerini seviyoruz. Ve Ah! O gülümsemeyi unutmamak için!

5. Çilli Güzellik:

Lindsay Lohan makyajsız 5

Lindsay, bu resimde, makyaj kullanımı söz konusu olduğunda kesinlikle minimalist olduğunu ve doğal görünümünü mümkün olan en iyi şekilde salladığını oldukça iyi tasvir ediyor. Doğal çillerini sergiliyor ve bu resim, tüm kusurlarına rağmen ne kadar güzel olabileceğini ortaya koyuyor..

6. Tüm Gözler Üzerinizde:

Lindsay-Lohan-Makyajsız 6

Lindsay ekrandan emekli olmuş olabilir ama hala ödül törenlerinin çok aktif bir parçası, bunlardan biri burada çekilen ve Lindsay Lohan’ın dünyaya vermek zorunda olduğu güzelliğin karşısında insanların cüce olduğu bir fotoğraf..

7. Tartışmaya Dalmış:

Lindsay Lohan makyajsız 7

Bu resim, Lindsay Lohan’ın paparazzileri tarafından ekran dışındaki en iyi anlarından birinde çekildi. Kendini gerçekten bir tartışmaya kaptırmış gibi görünüyor ve gözleri, noktaları not ederken ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor. Bu dikkatli dinleyici, gözlerine sadece bir miktar sürme sürme ve rimel sürüyor.

8. Komşu Kız:

Lindsay Lohan'ın Makyajsız Resimleri 8

Lindsay, bu güzel filmde mükemmel bir komşu kızı rolünü oynuyor. Saçları gevşek bırakılmış basit bir spagetti üst giyiyor. Yüzü masumiyetten bahseder ve bakışları ilgi alanına sabitlenir. Gözlerini vurgulamak için küçük bir göz kalemi sürüyor ama yüzünde makyaj yok.

9. Kohl Gözlü Güzellik:

Lindsay Lohan makyajsız 9

Lindsay parti yapmayı sever ve bu resim, Lindsay’nin arkadaşlarıyla dışarıda bir gece geçirmesinin mükemmel bir temsilidir, ancak yine de etrafındaki çoğu kişiden çok daha iyi görünür ve yakından bakarsanız, makyajın yüzünde bir faktör olmadığını gösterir..

10. Kızıl Saçlı Güzellik:

Lindsay Lohan makyajsız 10

Lindsay’in arka planda Kutsal haç bulunan bu güzel resmi, onun Tanrı’ya olan sevgisini gösteriyor. Düz siyah bir üst ve doğal kızıl saçlarıyla görünüşünü gerçekten basit tuttu. Yüzünde makyaj izi yok. Bu resimde melek gibi görünüyor ve bize “Aman Tanrım! Çok güzel görünüyor!”

11. İnci Gözyaşları:

Lindsay Lohan makyajsız 11

Gözyaşı dökerken nasıl bu kadar güzel görünebilir? Bu resim, hala derin duyguları canlandırdığı bir filmden. Gözleri sıkıntıdan bahsediyor ve bu rolü oynamaya tamamen kendini kaptırmış görünüyor. Yüzünde biraz göz kalemi dışında makyaj yok..

12. Beyaz Melek:

Lindsay Lohan makyajsız 12

Lindsay Lohan’ın doğal olarak çok güzel bir bayan olduğu için iyi görünmek için makyaja ihtiyacı olmadığı kesinlikle açık. Lindsay, geçmişinde bazı zor zamanlar geçirmiş deneyimli bir aktris ama gerçek bir insan, yaptıkları hatalardan ve Lindsay Lohan’ın en iyi yanı onlardan ders alarak yapılır..

13. Bir Çekim İçin Gülümsemek:

Lindsay Lohan makyajsız 13

Lindsay Lohan’ın makyaj yapmadığına hala inanmıyorsanız, gazetelerde ve paparazziler tarafından samimi bir şekilde çekilen fotoğraflarda, Lindsay Lohan’ı en üst düzeyde makyajsız gösteren birçok örnek var..

Lindsay Lohan genellikle bir dizi moda etkinliğine, kupa etkinliklerine ve çok daha fazlasına katılırken görülür. Hatta günlük olarak birçok sosyal organizasyonun çok aktif bir parçası ve ekrandaki zamanı sona ermiş olsa da, takip ettiği yıllar boyunca hayranını kaybetmedi. Lindsay, doğal, makyajsız bir görünümü destekleyen ünlülerden biridir. Doğal çilli cildini sergilemeyi seviyor ve onun gibi birçok insana kusurlarının güzelliğini sergilemeleri için ilham verdi. Lindsay Lohan’ın makyajsız bu harika fotoğraflarını umarız beğenmişsinizdir..