Ella Marija Lani Yelchi-O’Connor, Lorde adıyla da bilinen Amerikalı bir şarkıcı ve söz yazarıdır ve kökeni Yeni Zelanda’dır. Dergilere ve Billboard’a göre, zamanının ünlü şarkıcılarından biri ve son derece popüler şarkılarıyla kendisine kolayca isim yaptı. Auckland’da yetişmesi, yetenekli olmasının yanında oldukça güzel. Çoğu kişiye göre, kadın pop şarkıcıları kategorisinde bir sonraki büyük şey. Kısmen İngiliz aksanı, şarkılarını oldukça harika ve benzersiz kılıyor. Bu makalenin başlığına göre, muhtemelen şimdiye kadar tahmin etmişsinizdir, burada güzellik ile doğal güzelliğe işaret edilmektedir. Lorde’un makyajsız selfie fotoğrafları, doğal güzel cildini hayranlarına ve takipçilerine gösterdiği için muhteşemliğini kanıtlıyor. Aşağıda bu güzelliğin en iyi resimlerinden bazıları var.

1. Çılgın Kız:

Lorde Makyajsız Resimleri 1

Lorde, çocuğunu masumiyet gibi gösterdiği bu resimde çok sevimli görünüyordu. Cildi lekeler ve lekelerle doluydu ama yine de çok sevimli görünüyordu. Yanakları pembemsi bir parıltıya sahipti ve dudakları oldukça hassas görünüyordu. Biraz üzgün görünse de bu selfiedeki ifadesini seviyoruz.

2. Vampir Bakışı:

Lorde Makyajsız Resimleri 2

Lorde, bu resimde bu imza vampir görünümünü seçti. Cildi makyajdan temizlenmişti ve bu çekim, çökük gözlerini ve lekelerini ortaya çıkardı. Yüzünde doğal bir parlaklık var. Dalgalı saçındaki sevimli küçük şapkası onu mükemmel bir atış yapıyor. Oldukça ürkütücü görünüyor, ama yine de görünüşünü seviyoruz.

3. Yıldönümü Resmi:

Lorde Makyajsız Resimleri 3

Bu resimde Lorde, erkek arkadaşıyla ikinci yıl dönümünde oldukça ışıltılı görünüyordu. Cildi parlıyordu, sağlığı iyiydi ve teni güzeldi. Gözleri erkek arkadaşı Lowe’a karşı sevgiyle doludur. Kesinlikle söylemeliyiz, o çok şanslı bir adam!

4. Yorgun Ama Güzel:

Lorde'un Makyajsız Resimleri 4

Şarkıcı bu selfiede oldukça yorgun görünüyordu. Bu fotoğrafı, sabahın erken saatlerinde bir işten konuşurken görüldüğü Instagram hesabına gönderdi. İster bir gece partisinin etkisiyle, ister uykusuzluktan olsun, güzellik bu resimde oldukça hayatın dışında görünüyordu..

5. Günlük Gezi:

Lorde makyajsız 5

Lorde, makyajsız dışarı çıktığında açık havada görüntülendi. Müzik videoları, sahne performansları, etkinlikler vb. için rolüne uygun olarak makyaj yapıyor ve birçok güzellik ürünü uyguluyor. Ama bunun dışında kendisi olmayı seviyor ve bu yüzden doğal güzelliğini çoğu zaman çekinmeden ve bazen de çekinmeden sergiliyor. basının da önünde. Lorde’un makyajsız fotoğraflarını görmek istiyorsanız, bu sizin için en iyilerinden biri olabilir..

6. Kendini Sıcak Tutmak:

Lorde makyajsız 6

Burada, ağzını havayla dolduran ve bebek gibi poz veren Lorde’un sevimli bir resmi var. Bu resim Lorde tarafından hiç makyajsızken çekildi ve bu resimler bu bayanın gerçekte ne kadar güzel olduğunu açıkça gösteriyor. Makyajsız en iyi Lorde’lardan biridir..

7. İyi Geceler Selfie’si:

Lorde makyajsız 7

Bu, Lorde’un Auckland şarkıcısı ve söz yazarı hiç makyaj yapmadığı sırada tıklanan bir başka selfie fotoğrafı. Bu Lorde’nin hiç makyaj yapmadığı en güzel fotoğraflarından biri. Cildi kusursuz değil. Sivilce gibi bazı kusurları var ama bir gün ne kadar kötü görünürse görünsün hayranlarının onu müziğinden tercih edeceğini bildiği için bundan rahatsız olmuyor gibi görünüyor. O sırrı biliyor.

8. Uykulu Selfie:

Lorde makyajsız 8

Lorde’nin bu resmi, uyandığında tıkladığı başka bir özçekim. Resim gerçekten çok şirin ve herkesin bu harika bayana kolayca aşık olmasını sağlayacak. Cildinde örtbas etmek istemediği sivilce lekelerini görebilirsiniz. Bu selfiede şirin görünmüyor mu??

9. Sportif Görünüm:

Lorde makyajsız 9

Lorde bu halini seviyor ve doğal olmayı ve hayranları gibi değer verdiği insanlara gerçek yüzünü göstermeyi tercih ediyor. Doğal olarak kalın kaşları ve öldürücü gözleri, kalpleri çalacağından emin. Lekelerini ve düzensiz dokulu cildini ortaya çıkarmak için biraz tereddüt etmedi..

10. Duş Sonrası Selfie:

Lorde makyajsız 10

Bu, Lorde’un tüm maskarasını yıkadıktan sonra güzel yüzünü gösteren, tıkladığı harika bir özçekim. Hayranların önünde gerçek benliğini ortaya çıkarmayı seviyor, böylece onlarla daha iyi bağlantı kurabiliyor. Lorde bu resimde bir çiy damlası kadar taze görünüyor.

11. Lorde Makyaj Öncesi ve Sonrası:

Lorde makyajsız 11

Lorde’u makyajlı ve makyajsız görmek istiyorsanız, bu harika bir şey. Fotoğrafa dikkatli bakınca makyajını yaparken çok da farklı görünmediği söylenebilir. Bayanın makyaj yapmadan güzel göründüğünü hissettik.

12. Minimal Görünüm:

Lorde makyajsız 12

yanlış anlama. Yüz parlaklığı, bir röportaj sırasında Lorde’un yüzüne yansıtılan kamera ışığından kaynaklanıyor. Makyaj yapmamasına rağmen çarpıcı görünüyordu. Bu resimde cildi parlak ve parlak görünüyordu. Kıyafeti ten rengini oldukça iyi tamamlıyordu..

13. Kabarcıklı Kız:

Lorde makyajsız 13

Bu resim, Lorde’un katıldığı ve makyajdan hiçbir iz bırakmadan oldukça harika göründüğü bir röportaj sırasında çekildi. Beyaz örgü bluzunun içinde bu resimde bir meleğe benziyordu. Uzun dalgalı saçları saç şekillendirme ürünlerinden yoksundu. Yine de çarpıcı görünüyordu.

14. Hayran Özçekimi:

Lorde makyajsız 14

Lorde makyajı bugünlerde en ünlü konulardan biri. Ancak insanlar, bu genç ve yetenekli güzelliğin doğal güzel yüzünü gösteren fotoğraflara bakma zahmetine girmezler. Bununla birlikte, bir hayranı olan bu resim işi yapıyor. Bayan hayranının ne kadar mutlu olduğunu kesinlikle fark ettik..

Lorde, dışarıdaki birçok kadın için yaşayan bir ilham kaynağı. Yüzünde bazı kusurlar olmasına rağmen kolayca kameranın önüne geçebiliyor. Bundan utanmıyor, aksine pek çok insanın yapmadığı gibi bunu yapma cesaretine sahip olduğu için gurur duyuyor. Lorde, akne eğilimli cildinden rahatsız olduğunu hayranlarına açıkladı. Sivilce önleyici bir merhem sürerek birkaç fotoğrafını yayınladı. İnsanların fotoğraflarından nefret edip etmemesi önemli değil çünkü o sadece onu mutlu eden şeyi yapmaya inanıyor. Umarız bu çarpıcı Lorde makyajsız selfie fotoğraflarını beğenmişsinizdir..