Taylor Swift’i kim tanımaz? Bu Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı, yıldızlığını çok genç yaşta tamamen aldı. Sadece şarkılarıyla değil, muhteşem görünümü ve göz kamaştıran moda anlayışıyla güzellik endüstrisinde de popüler. Ama Taylor Swift’i makyajsız gördünüz mü? Ünlülerin özel hayatlarını nasıl gizli tutmaya çalıştıklarını biliyoruz ve gerçek hayattaki resimlerini kaçırmak normaldir. Ancak bugün, bu divanın gerçek hayatından bazı şok edici ama çarpıcı resimlerini derledik. Onları da kontrol etmek ister misin? Başlayalım!

Taylor Swift Makyajsız

Popstar Taylor Swift’in Makyajsız 10 Güncellenmiş Görünmeyen Resimleri:

T Swift, popüler şarkılarıyla yıldızlığa yükselmiş olsa da, paparazzilerin onu makyajsız yakaladığı harika anları da yaşadı. İşte bazı kanıtlar!

1. Ham ve Güzel:

Makyajsız Taylor Swift 1

Taylor Swift, şarkılarıyla oldukça ünlü. Ama onun gerçek güzelliğinin tutkusuyla harmanlandığını hiç fark ettiniz mi? İşte kanıt. Görülen Taylor Swift’in makyajsız ünlü fotoğrafı. Bu, ünlü tarafından yapılan yeni ve cesur bir fotoğraf çekiminden. Gitarını yakaladığını ve kameraya doğal poz vermeye çalıştığını görebiliyoruz. Cesaretini ve gerçek yüzü ve yüz hatlarıyla kamera karşısına geçmekten çekinmemesini çok seviyoruz, değil mi??!

2. Uykulu Selfie:

Makyajsız Taylor Swift 2

İşte ünlüden doğal bir özçekim. Bu Taylor Swift, sosyal medya hesaplarında paylaştığında makyajsız selfie tamamen viral olmamıştı. Bu resimde, minderlere basılmış baş harflerini işaret ederek kameraya poz verdiğini görüyoruz. Bu çok doğal ve muhteşem bir resim; ifadelerini çok seviyoruz. Sadece güzellik değil, aynı zamanda bir ifade kraliçesi! tam bir hayranlık içindeyiz!

3. Doğanın Tadını Çıkarmak:

Taylor Swift Makyajsız 3

Taylor Swift, doğanın ortasında gerçek benliğini göstermeyi çok seviyor. İşte kanıt. Son tatil zamanlarında, yakınları ve sevdikleriyle birlikte kırsalın tadını nasıl çıkardığını görebiliyoruz. Ancak minimal makyaj görünümünü eyeliner ve ruj ile görebiliriz. Ağır makyajsız doğal güzelliği ile gözlerimizi alamadığımız kadar güzel ve çarpıcı görünüyor. katılmıyor musun?!

4. Bir Arkadaşla, Selena:

Makyajsız Taylor Swift 4

Taylor Swift boş zamanlarında arkadaşlarla buluşmayı sever. Burada sektördeki iyi arkadaşlarından biri olan Selena Gomez ile olan fotoğrafı görülüyor. Görünüşe göre boş zamanlarını yakalayıp birlikte dinleniyorlar. Bu, internette çok popüler olan iki ünlünün çok güzel bir resmi. Instagram’da yaşam tarzını oldukça popüler hale getirdi ve kendisi tarafından yayınlandı!

5. Sanatçı Modu:

Taylor Swift Makyajsız 5

Şimdi gerçek resim geliyor. Bu, kendi zevkine göre kişiselleştirmek için kendi rahat evini boyuyor. Ünlülerin evlerini lüks bir hale getirmek için sık sık para döktüğünü düşünüyoruz ama böyle bir güzelliğin kendi başlarına bu kadar çok odaklandığını hayal etmiş miydik? İşte böyle nadir bir kanıt. Sadece yeteneği ve güzelliği değil; bu resim bizi onun kişiliğine aşık ediyor. bize katılıyor musun?

6. Kayıt Süresinde:

Taylor Swift Makyajsız 6

Bu resim Taylor Swift’in yakın tarihli bir kaydından. Çalışmalar devam ederken selfie’yi sosyal medyada kendisi yayınladı. Doğal görünümü bizi şaşırtıyor. Bu resimde cesur gözlerle minimal fırçalama etkisini görebiliriz. Ancak, gerçek yüzünü oldukça canlandırıyor. Taylor Swift’in en sevdiğimiz makyajsız fotoğrafları arasında..

7. Şarkı Modunda:

Taylor Swift Makyajsız 7

İşte Taylor Swift’in çalışma modu sırasında doğal bir pozda böyle nadir bir resmi. Taylor Swift makyajsız ve düz saçlı favorilerimiz arasında. Ancak resimde en sevdiği siyah eyeliner’ı görebiliyoruz ve o çok güzel! Doğal ve adil görünümü nedeniyle makyaja ihtiyacı yok ve gözlerimizi alamıyoruz. Burada görülen, ünlü sportif sade tişört ve kot pantolon görünümü, ancak büyüleyici görünüyor.

8. Sade Mod:

Taylor Swift Makyajsız 8

İşte Taylor Swift’in makyajlı ve makyajsız bir fotoğrafı. Bu resme neden hem makyajlı hem makyajsız diyoruz? İşte bu yüzden – ‘gerçek’ bir makyaj olmadan çıplak yüzü olmasına rağmen, üzerinde bir tutam parlak dudak ve göz görebiliyoruz. Bu ünlü için oldukça az ve koleksiyonundaki bu ürünleri oldukça seviyor. Sık sık bu minimal görünüme sahip olduğunu görüyoruz ve bu resim evinde boş zamanlarında dinlenirken çekilmiş. Kendisinin doğal halini seviyoruz!

9. Boş Zaman Resmi:

Taylor Swift Makyajsız 9

Taylor Swift, evcil hayvanlara oldukça yakındır ve bir kedisi vardır. Çoğumuz onun evcil hayvanlarının fotoğraflarını sosyal medyada paylaştığını sık sık fark ederiz ve işte böyle doğal bir an yakalanmış. Bu resimde onun boş zamanlarında rahatladığını ve evcil hayvanıyla kaliteli zaman geçirdiğini görüyoruz. Bu resimde kedisini ne kadar sevdiğini görebiliriz. Bu selfie bizim favorilerimiz arasında ve hayvanlara olan sevgisi de görülüyor.!

10. İnek Yüz:

Taylor Swift Makyajsız 9

Taylor Swift bir ifade kraliçesidir. Daha önce de söylediğimiz gibi, işte bir kanıt daha. Burada yine sevimli inek yüzü ve evcil hayvanı görülüyor. Her ikisinin de bu resimdeki ifadelerini nasıl koordine ettiğini seviyoruz ve buna inanamadık! Görüntü çok hoş ve binlerce kelimeye hitap ediyor. Ne dersin?

Taylor Swift Daha Az Makyaj Görünümünün Daha Fazla Resimleri:

Taylor Swift Makyajsız Ana 3 Taylor Swift Makyajsız Ana 2

Ek İpuçları:

Ünlülerin ekran hayatlarında nasıl göründüklerini seviyoruz. Ancak gerçek hayatta bile ne kadar muhteşem ve doğal göründüklerine çoğu zaman inanamayız. Sebebi ne? Açıktır ki – ciltlerine ve saçlarına önem verirler. İşte doğal güzel görünmek için kendine en iyi nasıl bakılacağına dair birkaç ipucu..

  1. Saçları her zaman günde en az üç kez yıkayın. Her zaman bir yüz yıkama veya sabun çubuğu kullanmanıza gerek yoktur. Temiz su ile yıkamak da yardımcı olabilir.
  2. Asla doğrudan güneşe çıkmayın. Cildinize iyi bakmak ve zararlı UV ışınlarından korunmak için güneş kremini uygun şekilde kullanın..
  3. Cildi nemli tutun. İyi bir losyon kullandığınızdan ve ayrıca cildin nefes alması için boşluk bıraktığınızdan emin olun. Bol su için ve susuz kalmayın.
  4. Cilt ve saç, daha iyi beslenme için esansiyel yağlar almalıdır. Saçınıza sık sık iyi yağ uyguladığınızdan ve iyi bir masaj yaptığınızdan emin olun..
  5. Günün sonunda makyajı çıkarın. Asla makyajla uyumayın. Sadece cilde zarar verir.
  6. Deneyin ve doğal kalın. Sık sık ağır makyaj uygulamayın. Ağır kimyasal ürünleri kullanırken de gerekli özeni gösterdiğinizden emin olun..

Ünlü şarkıcı Taylor Swift’in bu kadar doğal fotoğraflarını makyajsız görünce tamamen şok olduk. Doğal olarak güzel ve kendine güvenen görünüşü göz önüne alındığında, şimdi biz de sağlıklı ve temiz bir yaşam tarzını takip etmek için ilham alıyoruz. Ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi bize bildirin.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

S1. T Swift’in makyaj sanatçısı kimdir??

Cevap: Lorrie Turk, Taylor Swift’in imza makyaj sanatçısıdır. Fotoğraflarının çoğunda aynı olan temiz, doğal ve güzel bir görünümü seviyor..

S2. Taylor Swift’in favori makyaj ürünü nedir??

Cevap: Taylor Swift her zaman güzel gözlere sahip olmayı sever. Fotoğraflarında da fark ettiğimiz gibi çoğu zaman eyeliner ve rimel sürmeye özen gösteriyor..

S3. Taylor Swift’in fitness rutini nedir??

Cevap: Ünlü, dengeli egzersizlere oldukça düşkün. Vücut ağırlığı hareketlerine, dambıllara ve yüksek yoğunluklu dans antrenmanlarına yemin ediyor. Kulağa oldukça eğlenceli geliyor, değil mi??!