Cardi B, şarkıları, sözleri ve rap becerileri ile oldukça ünlü, A listesindeki bir ünlüdür. Bu tür genç ünlülerin ve kişiliklerin çoğu, kişisel hayatlarını birçok ölçüde korurken, bu güzellik kamera önünde oldukça sesli ve gerçekti. Cardi b’nin makyajsız anları genellikle sosyal medya hesaplarında tek başına yayınlanır ve hayranlarına onun gerçek hayatı ve doğru rutini hakkında bir fikir verir. Gerçek benliği, takipçilerine karşı korunmuyor ve dünya çapındaki milyonlarca insanın önünde cesur ve gerçekçi olmasını çok seviyoruz..

Cardi B Makyajsız Fea

Makyajsız 10 Cardi B Tanınmayan Anlar:

Bugün, bu on ham ve filtrelenmemiş fotoğrafta böyle birkaç anı ve makyajsız cardi b’nin gerçek hayatı görünüyor.!

1. Gerçek Hayat Gerçeği:

Makyajsız Cardi B 1

Cardi b’nin kamera karşısında çok cesur ve gözü pek olduğu biliniyor. Cardi b’nin bu makyajsız görünümü, sosyal medya hesabında kendisi tarafından yayınlandı. Buna inanabiliyor musun? Ünlü, twitter’da gerçek hayat rutinini gösterirken, makyajsız anlarını, aslında kaşları açık haldeyken ortaya çıkardı! Kesinlikle makyaj yapmıyor ve bu becerileri ve ham, filtresiz anlar için onu alkışlamalıyız! Pek kimse onun gibi kamera önünde böyle gerçek anları ortaya koyamaz.

2. Sosyal Medyada Mutlu Anlar:

Makyajsız Cardi B 2

Cesur ve cesur olduğu kadar, oldukça da mutlu bir insandır. Takipçileriyle tamamen bağlantı kurdu ve tüm güncellemeleri dini olarak sosyal medyasında paylaşıyor. Makyajsız bu Cardi resmi kendine göre; bu videoyu yayınlarken sosyal medyada albümünün mutlu duyurularını ve şarkılarını paylaştığı görülüyor! Onu doğal benliği için oldukça seviyoruz!

3. Funky Glam Görünümü:

Makyajsız Cardi B 3

Peki, Cardi’nin de görünüşüyle ​​oynamayı sevdiğini biliyor musun? Şık saç stilindeki göz kamaştırıcı korkak görünümünün bu resmi, kullanılabilecek doğal bir kombinasyon değil. Ama çok iyi taşımayı başarıyor. Saç görünümünün yanı sıra, Cardi bu resimde minik dudak parlatıcısı dışında hiçbir makyajda görünmüyor. Buradaki görünüşü hakkında ne düşünüyorsun??

4. Hayranlarıyla O Anlar:

Makyajsız Cardi B 4

Ünlünün makyajsız bir başka güzel fotoğrafı. Burada onu yatağa uzanmış ve bir video aracılığıyla hayranlarıyla konuşurken görüyoruz. Güzel kıvırcık saç modeli, makyajsız görünümüne rağmen oldukça fazla güzellik katıyor. Ayrıca, cildi süper temiz ve parlak görünüyor. Cilt bakım rutininden etkilendik. Cardi b’yi dışarıdan makyajlı ve makyajsız olarak karşılaştırdığımızda pek bir fark görmüyoruz.!

5. Yukarı, Kapat ve Kişisel:

Makyajsız Cardi B 5

İşte ünlünün makyajsız bir başka rastgele resmi. Paparazziler, ailesiyle çıktığı gezi sırasında ona tıkladı ve makyaj yapmamasına rağmen güzel görünüyor. Bu resimde yorgun ve bitkin yüzü görülebiliyor ama yine de çok doğal ve muhteşem görünüyor.!

6. Tatil Görünümü:

Makyajsız Cardi B 6

Burada Cardi B’nin tatil modu resminde görülüyor. Açık ve sade bir ten ile bu resimde gerçek ve doğal. O da makyajsız ve peruksuz. Doğal saç görünümünü oldukça seviyoruz. Hiçbir yapay görünüm ve ürün olmamasına rağmen, cildini ve saçını çok iyi bakımını ve bakımını yapmasını takdir ediyoruz.!

7. Arabada:

Makyajsız Cardi B 7

Cardi B, hayranlarıyla bağlantı kurmak için bir an bile harcamaz. Arabada bir programa seyahat ediyor ve bu zamanı takipçileriyle gönderi paylaşmak ve konuşmak için kullanıyor. Makyajsız doğal görünümü burada görülüyor ve yapay görünümün gerçek dünyada rahatsız etmediğini zaman ve yine kanıtlıyor. Bu resimde doğal nemlendirici dışında herhangi bir makyaj veya cilt bakım ürünü kullanmıyor. İlham verici!

8. Hayvansever:

Makyajsız Cardi B 8

Cardi B hayvanları sever. Hatta hayatlarının ve haklarının korunmasını savunuyor. Burada, tatil sırasında deniz yunusuyla poz verdiği görülüyor. Onları ne kadar çok sevdiğini ve taptığını kesinlikle herhangi bir filtre olmadan görebiliriz. Bu resim çok iç açıcı ve gerçek hayattaki doğasını diğer varlıklara karşı tasvir edebilir.!

9. Kırmızı Güzel:

Makyajsız Cardi B 9

İşte Cardi B’nin sosyal medyada paylaştığı başka bir fotoğraf. Kalın kırmızı bir kolsuz bluz giyerek takipçileriyle konuşurken görülüyor. Onu bu resimde de çıplak yüzü ve gevşek saçları ile oldukça ham ve gerçek görüyoruz. Bunda sevimli bir burun halkası taktığı bile görülüyor. Doğal görünümüne hayran kaldık. Ne düşünüyorsun?!

10. Anne-Kız Zamanı:

Makyajsız Cardi B 10

Son fakat en az değil, Cardi B kızıyla makyajsız olarak geliyor. Annelik görevleri, her zaman olduğu gibi çok meşgul olmasına veya çalışmasına rağmen hiç içermiyor. Katılmak zorunda olduğu etkinliğe kızını da götürdü ve onu en gerçek haliyle görebiliyoruz. güzel ve güzel!

Ek İpuçları:

İnternette dolaşan makyajsız görünümüyle, onu fotoğrafların çoğunda parlak ve doğal bir cilt ile görebiliriz. Her zaman nasıl bu kadar muhteşem bir formda olduğunu merak ediyorsanız, tüm mesele cilde doğru bakmaktır. İşte bizden birkaç ipucu.

  • Her zaman cildi ve saçı nemlendirmeyi atlamadığınızdan emin olun. Nemlendirilmiş ve iyi nemlendirilmiş cilt sağlıklı ve parlak olabilir.
  • Çok fazla kimyasal ürün kullanmayın ve organik almaya çalışın..
  • Her gün hatasız yüz temizleme ve tonlama üzerinde çalışın.
  • Düzenli olarak makyaj yapıyorsanız, yüzü iyice temizlemeye özen gösterin ve günün sonunda temiz bir şekilde temizleyin. makyajlı uyumayın!
  • Ayrıca, iyi uykular. Temiz ve sağlıklı bir cilt ile gösterilebilecek stresten uzak bir hayat yaşayın!
  • Sağlıklı bir diyet yapın. İyi protein ve lif de sağlıklı bir cilde yol açabilir.

Bu makyajsız Cardi B ile hepimize özen göstermek ve cildimizi doğru hissettirmek konusunda oldukça ilham alıyoruz. Sadece fiziksel sağlığı değil, cildi ve saçı da içeren sağlıklı bir yaşam sürmeliyiz! Düşünceleriniz nelerdir! Bilmemize izin ver!

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

S1. Cardi B Makyaj Sanatçısı Kimdir??

Cevap: Erika La, Cardi B’nin makyaj sanatçısıdır. Onun mutlak favorisi!

S2. Cardi B’nin Favori Makyaj Ürünü Nedir??

Cevap: Kalın ve kalın kaşlar ve doğal olarak nemli cilt onun favorileridir. Nemlendirici, krem ​​ve pürüzsüz cildi vurgular.

S3. Cardi B’nin Takip Ettiği Diyet Nedir??

Cevap: Cardi B, yıllar içinde elde ettiği çarpıcı dönüşümle tanınır. Genellikle günün ilk yemeği olan kahvaltıyı atlamamaya vurgu yapar. Ancak günde sadece iki öğün, kahvaltı ve akşam yemeği yiyor. Diyetine bol meyve, sebze ve protein içeren sağlıklı bir seçenek dahildir.