Kıvırcık saçlı, sarışın Kangana Ranaut, 2006’da ‘Gangster’ filmiyle çıkış yapan bir Bollywood oyuncusu. Oynadığı karakterin çok iyi olduğu Fashion filmindeki destekleyici rolüyle son derece iyi oynamış ve eleştirmenlerden takdir toplamıştı. depresif model. Filmfare ve Ulusal Film Ödülü’nü kazandı..

Makyajsız Kangana Ranaut:

1. Günlük Giyimde Şık:

İlk göze çarpan, kısmen siyah kısmen kahverengi olan kalın kıvırcık saçları. Üzerinde markanın yazılı olduğu beyaz bir tişört giyiyor. Kısa mavi bir pantolon giyiyor ve üzerinde gri baskılar olan siyah bir sapan takıyor..

Kangana Ranaut Makyajsız

2. Spor Salonunda Terleme:

Oyuncu, spor salonunda terlerken tıklandı. Dudakları nefes alıyormuş gibi bir şekilde büzülüyor. Oyuncu, siyah bir tişört ve altta bir çift spor şortu giyiyor. Ayakları bir çift kırmızı beyaz spor ayakkabı ile kaplıdır..

Kangana Ranaut Makyajsız 2

3. Gündelik Maçlarda:

Aşağıdaki resim, oyuncunun doğal güzelliğini, gülüşünü yansıtıyor. Siyah bir üst ve bir çift mavi kısa pantolon giydiği görülüyor. Karnında kahverengi bir askılı çanta var ve sağ elinde bir bardak içki tutuyor..

Kangana Ranaut Makyajsız 3

4. Tom-Boy Görünüşü:

Kanga, aşağıdaki resimde bir erkek çocuk görünümünde. Gap bir ceketle kapatılmış gri bir üst giyiyor ve açık mavi bir askılı çantaya sahip. Bir çift siyah güneş gözlüğü ve ayrıca siyah çizgili kumaş malzeme ile çevrelenmiş beyaz bir şapka ve yanda bir fiyonk takıyor. Sıkıca kameraya bakıyor ve elleri cebinde kilitli..

Kangana Ranaut Makyajsız 4

5. Spor giyim:

Kagna, Nike’dan gök mavisi renkli sentetik, tam kollu bir tişört giyiyordu. Altlarında beyaz dar kesim bir pantolon giymişti ve üzerinde siyah bir askılı çanta vardı. Biraz dağınık görünen ama günlük kıyafetlerine uygun olan kıvırcık saçlarını açık tuttu..

Kangana Ranaut Makyajsız 5

6. Gri ve Siyah Elbise:

Yandan gülümseyerek ve muhtemelen bir tıklamayı önlemek için kameraya ellerini göstererek, ancak bu engellenemedi. Kamera gerekeni yapmıştı. Aktris, üzerinde kalp baskısı olan gri ve siyah zıt renklerde bir elbise giyiyor. Ayrıca üzerinde gri bir omuz silkme ve sol omzundan sağ beline kadar üzerinde mavi bir askılı çanta var. Modaya uygun bir çift kedi gözlü gözlük takıyor ve saçları düzleştirilmiş ve arkadan topuz şeklinde toplanmış..

Kangana Ranaut Makyajsız 6

7. Sevimli Gülümseme:

Kangana siyah bir bluz giyiyor ve saçlarını bir saç bandıyla geriye doğru itiyor. Başını sağ eline yaslıyor ve kameraya bakıyor ve resmin sevimli görünmesini sağlayan aşk dolu gülümsemesini sunuyor..

Kangana Ranaut Makyajsız 7

8. Resmi:

Fotoğraf, Kagna’nın siyah şortunun içine tıkıştırılmış menekşe renginde tam kollu sentetik bir gömlek giydiği görüldüğünde tıklandı. Kıvırcık saçları açık tutulur ve omuzlarının iki yanına düşer.

Kangana Ranaut Makyajsız 8

9. Dövmesini Göstermek:

Aşağıdaki resim arkadan tıklandı ve yüzü sağ taraftan görülüyor. Beyaz bir bluz giyiyor ve kıvırcık saçlarını, dövmesini boynunun hemen altında sergilemek için bir topuz gibi kırptı..

Kangana Ranaut Makyajsız 9

10. Sadece Günlükler:

Aktris üzerinde pembe bir bluz ve bir çift mavi kot pantolon giymiş gündelik kıyafetleri içindeyken ciddi bir bakış attı. Kıvırcık saçları her zamanki gibi açık tutulur.

Kangana Ranaut Makyajsız 10