Güzellik kişiden kişiye farklılık gösterir. Bazıları güzelliğini arttırmak için yapay yolları tercih ederken, diğerleri doğal görünümleriyle gitmeyi tercih edebilir. Ancak aktrisler için ekranda başka seçenekleri yok..

makyajsız nithya menon

Şüphesiz makyaj ve fondöten, özelliklerini yoğunlaştırmak için çok şey yapar ve en sıradan görünen insanı bile bir ekran tanrıçasına dönüştürebilir, ancak bazı aktrisler çekim yapmadıklarında çok az makyajla veya hiç makyaj yapmadan dışarı çıkmayı seçerler. Nithya Menon, bir görevde veya normal bir günde makyajsız olarak birçok kez yakalanabilen birçok Hintli aktrisden biridir. Aşağıdaki resimlerden bazıları onun doğal güzelliğinin kanıtıdır..

Makyajsız Muhteşem Nithya Menon Fotoğrafları:

İşte Nithya Menon’un hayranlarını çok mutlu eden makyajsız en iyi koleksiyonunun bir listesi..

1. Pembe İnce:

Makyaj Resimleri 1 Olmadan Nithya Menon

Nithya Menon, Güney Hindistan Film Fonksiyonunda bu pembe üstte ve zıt kırmızı ojede sade ama ince görünüyor. Bu resimde Nithya spor makyaj yüzünü basit bir pansumanla sans.

2. Güney Hindistan Sinemasının Çıplak Yüzü:

Makyaj Resimleri 2 Olmadan Nithya Menon

Nithya Menon’un en doğal haliyle görünmesi için tek gereken bir gülümseme. Siyah omuz uzunluğundaki kıvırcık bukleleri, siyah beyaz tişörtü onu biraz bodur gösterse bile yuvarlak yüzünü vurguluyor. Burada da yüzünde makyaj yapmıyor.

3. Kerala Güzellik:

Makyaj Resimleri 3 Olmadan Nithya Menon

Bangalore’dan gelen Nithya Menon, kendisini Güney Hindistanlı bir sinema oyuncusu ve oynatma şarkıcısı olarak başardı. Burada Telugu filmi Ala Modalaindi’nin Ses Yayını işlevinde görüldü. Nithya Menon, işlevi kozmetik kullanmadan süslemeyi seçti. Her zaman doğal güzelliğini makyajsız sergilemek ister..

4. Yakın ve Kişisel:

Nithya Menon Makyajsız 4

Nithya Menon’un doğal güzelliğini ilgi odağında sergileyen aynı Audio Release işlevinde yakın plan bir resmi. Narin altın desenli şalvar tamamen beyaz dupatta ile kaplanmıştır ve ona klasik bir Hint görünümü vermek için altın bir çift sarkanla uygun şekilde eşleştirilir. Omuzlarına dökülen kömür siyahı saçları, açık kahverengi gözlerinin rengini yoğunlaştırır ve makyaj dokunuşu olmadan tüm görünümünü yükseltir..

5. Dengeli Nithya:

Makyajsız Nithya Menon 5

Nithya Menon bu kolsuz fırfırlı üstte havalı ve dengeli görünüyor. Birinin kıyafetinin özellikle makyajsızken sahip olabileceği etki inanılmaz. Bir kadının güzelliğinin bir parçası olarak kabul edilen saçın, bir kişinin ayağa kalkmasında da önemli bir rolü vardır. Nithya için bu havalı yazlık üst ve uzun siyah buklelerin kombinasyonu, makyajsız kişiliği üzerinde harika çalışıyor..

6. Çarpıcı Bir Poz:

Makyajsız Nithya Menon 6

Işıltılı bir Nithya Menon, kameraya poz vermek için zaman bulur, taze ve makyajsız görünümünün tadını çıkarır. Güzel bir gazeteci olurdu, aktris olmaya karar vermeden önce bir zamanlar devam etmeyi düşündüğü bir kariyer..

7. Nithya’nın Şirin Halası:

Makyaj Resimleri 7 Olmadan Nithya Menon

Nithya Menon’un doğal güzelliğini artıran mükemmel doğal bir ortamda makyajsız kameralara bir kez daha poz verdiği pastoral bir fotoğraf. Gevşek yıpranmış kalın siyah saç paspası, temiz tenini ve açık tenini vurgulamak için iyi bir iş çıkarır ve hardal renkli kurta, saksı bitkilerinin fonunda mükemmel görünür..

Ayrıca Okuyun: Makyajsız Genelia

8. Görüşünü Belirtmek:

Makyajsız Nithya Menon 8

Nithya Menon çok az makyajla veya hiç makyaj yapmasa bile ekran dışında göz kamaştırıcı görünmeyi başarabilir ve bununla ilgili güzellik, gerçeğin farkında değilmiş gibi görünmesidir. Çiçekli pembe ve bordo bluz, bir çift koyu mavi kot pantolonla dolu iyi bir seçimdir. Tıpkı Güney Hindistan film endüstrisine damgasını vurduğu gibi, bu resimde de amacını hissettiriyor ve mükemmel bir kişiliğe otoriter bir tavır katıyor gibi görünüyor..

9. Yağmurlu Bakış:

Makyajsız Nithya Menon 9

Filmlerinden birindeki bir fotoğraftan alınan yağmur, Nithya Menon’un tüm makyajını temizlemiş ve gülümsemesini bozmamış gibi görünüyor. Bu resimde tasvir edilen hayattaki masum, geniş gözlü bakış, gerçek hayattaki karakterine çok sadıktır..

10. Oldukça Poser:

Nithya Menon Makyajsız 10 Fotoğraf

Nithya Menon kesinlikle kameraya poz vermeyi seviyor. Sade bir şekilde mor bir bluz ve minimal makyajla mavi bir kot pantolon giyerek, çeşitli adaylıklar ve Nandi En İyi Kadın Oyuncu Ödülü kazanan performanslarında olduğu gibi cazibesini sergiliyor..