Titanik yıldızı şimdi 40 yaşında ve hala son derece güzel. Kate, Tanrı’nın yetenekli güzel yüzünü ne zaman ortaya çıkarsa, Hollywood’un ekran dünyasını salladı. Kişiliği onun adına konuşuyor ve bu yaşta da çok parlak görünmesini sağlıyor. Farklı saç stilleriyle ortaya çıktı ve farklı karakterler oynadı, ancak kıyaslanamayacak orijinal güzelliği kendine sakladı. İşte, aslında ne kadar güzel olduğunu kanıtlayacak makyajsız en iyi Kate Winslet’ten bazıları..

Kate Winslet’in Makyajsız En İyi Resimleri:

1. Kara Gül:

Kate Winslet Makyajsız Fotoğraflar

Siyah bir gül gördün mü? Eğer yapmadıysanız, Kate Winslet’in bu güzel resmine bakın. Bu simsiyah, geniş boyunlu elbisenin içinde bir milyon dolar gibi görünüyor. Cildinde en ufak bir makyaj izi yok ve cildinin sağlıktan bahsetmesini seviyoruz..

2. Kalabalığa El Sallamak:

Kate Winslet Makyajsız Fotoğraflar 2

Kate gibi bir ünlü kalabalığın arasına girdiğinde trafiği kontrol etmek zordur. Burada Kate, en sevdikleri aktrise bir göz atmak için can atan kalabalığa el sallıyor. Dalgalı saçları ve ten rengi pembe elbisesiyle oyuncak bebek gibi görünüyor. Böyle bir gülümseme kesinlikle milyonlarca kalbi kırar.

3. Mükemmel Anneyi Oynamak:

Kate Winslet Makyajsız Fotoğraflar 3

Oğlunu sırtında taşıyan Kate’in bu sevimli resmi bizim favorilerimizden biri. Siyah bir trençkot içinde, çapraz bir çantayla ve tabii ki çantasında küçük oğluyla görülüyor. Oğlu dünyanın en mutlu çocuğu gibi görünüyor ve şüphesiz Kate ekran dışında mükemmel bir anne rolünü oynuyor..

4. Her Zaman 1 Numara:

Kate Winslet Makyajsız Fotoğraflar 4

Kate’in bu sevimli özçekimi, idol yarışmasının bir parçası. Bu makyajsız özçekimde çarpıcı ve canlandırıcı bir şekilde gerçek görünüyor. Avucundaki 1 sayısı, Hollywood’daki statüsünün bir işaretidir. O kesinlikle Hollywood’un en sevdiğimiz ünlüleri.

5. Kusurlarını Göstermek:

Kate Winselt makyajsız 5

Kate, yaşamı boyunca ve Hollywood’da geçirdiği süre boyunca çok güzel işler yaptı. Çalışmaları onu özünden harika bir kadın yapıyor ve güzelliği hem işinde hem de yüzünde parlıyor. O harika bir kadın ve herkes onun doğal güzel yüzüne bakarak bunu söyleyebilir..

6. Çalışmak İçin Kapalı:

Kate Winselt makyajsız 6

Kate Winselt, bazı senaryo kopyalarını alıp yeni filmi için evrak işlerini tamamladıktan sonra evden ayrılırken görüntülendi. Burada rahat ama güzel bir kazak giyiyor ve sadece bununla harika görünüyor. Güzelliği 24×7 yansıtan yüzünde yatıyor.

7. Nerdy Güzellik:

Kate Winselt makyajsız 7

Burada Kate, inek görünümünü minimal makyajla birlikte spor ediyor. Oldukça adil ve neredeyse hiçbir şey gerektirmeyen güzel bir cildi var. Dolaptan neredeyse her şeyi giyerek harika görünebilir ve bunu kolayca sallayabilecektir. Burada, kadınlar için güzel bir beyaz blazer giyiyor ve iyi yapılmış saçlarını da spor yapıyor..

8. Kıvrımlı Güzellik:

Kate Winselt makyajsız 8

Bu Kate’in hamilelik sonrası fotoğrafı. Belli ki çok kilo almış ama yine de onda insanları hiçbir amaç olmadan gelip onunla konuşmaya çeken inanılmaz bir şey var. Bekle! Bu onun doğal güzel yüzü. Bu muhtemelen Kate Winslet’in makyajsız en iyi fotoğraflarından biri..

9. Her Zamanki Gibi Heyecanlı:

Kate Winselt makyajsız 9

Bu, Kate’in havaalanında tıklanan bir başka güzel makyajsız fotoğrafı. Aynı zamanda oldukça profesyonel ve şık görünüyordu. Askeri yeşil tişörtlü gri örgü hırkası akıllara durgunluk veren bir kombinasyon. Hayranlarına özel bir sürpriz göstermek için çok heyecanlı görünüyor.

10. Yolu Geçmek:

Kate Winselt makyajsız 10

Kate’in bu özel resmi, yardımcı aktörünün Liam Hemsworth olduğu filminin setlerinde tıklandı. Kaynaklara göre, bu filmde oldukça şaşırtıcı görünüyordu, ki bu sürprizin ötesinde aşikar. Biraz kilo almış ama 20’li yaşlardaki gibi güzel görünüyor.

11. Bir Şey Söyleyeyim:

Kate Winselt makyajsız 11

Burada Kate kendisine çok yakışan siyah deri bir ceketi sallarken görüldü. Ayrıca doğal güzel yüzünü oldukça pürüzsüz bir şekilde taşıdı ve yüzünde makyaj veya herhangi bir maskara izi yoktu. Sadece doğal ve güzel görünüyordu.

12. Oğluyla Yürüyüş:

Kate Winselt makyajsız 12

Burada, oğlunu yürüyüşe çıkarırken gündelik elbisesini sallayan Kate Winselt’i görebiliriz. Bu, Kate Winslet’in hiç makyaj yapmadan en güzel fotoğraflarından biri. Bu kadının güler yüzlü ve doğal güzelliği binlerce erkeği etkilemeye fazlasıyla yetiyor..

13. Leydi James Bond:

Kate Winselt makyajsız 13

Bu, Kate Winselt’in havaalanında makyajsız yüzünü ve gündelik kıyafetlerini tereddüt etmeden oldukça şık bir şekilde sergilediği görüntülenen, havaalanında bir kez daha tıklanan bir fotoğrafı. Siyah blazerli simsiyah gözlükler onu Lady James Bond gibi gösteriyor.

14. Şeftali ve Pembeler:

Kate Winselt makyajsız 14

Bu Kate Winslet’in genç bir resmi. Kate Winslet’in makyajsız fotoğraflarını arıyorsanız, bu çok güzel bir fotoğraf. Burada hiç makyaj yapmadığını bilmesine rağmen kameraya gülümsüyor. Resimde şeftali gibi bir parıltı var ve pembe yanaklarına en iyi allık ürünleriyle bile ulaşılamıyor..

Kate Winslet, her zaman aşırı makyaj kullanımına karşı tavsiyesiyle bilinir. İncelikle yaşlanmaya ve doğa kanunlarına saygı duymaya inanır. İyi bir uyku ve sağlıklı yiyeceklerin makyaj sandalyesinden çok fazla zaman ayırabileceğini öne sürüyor. Pürüzsüz ve nemli bir cildin sırrı bol su içmektir. Alkol ve sigaranın cilt üzerindeki etkilerine karşı uyarıyor. Az bakım gerektiren bir insan olduğunu iddia etse de, bu Kate Winslet makyajsız fotoğraflar, şımarttığı sağlıklı rejimi gösteriyor..