Güney Hindistan sinemasının gururlu bir oyuncusu olan Regina Cassandra, ilk çıkışını henüz 9 yaşında, çocuk programlarından birinin sunucusu olmaya karar verdiğinde yaptı. Daha sonra, 14 yaşında diğer önemli oyuncuların yanı sıra rolünü oynayarak sinemaya adım attı. Sonra son molası 21 yaşında, o zamanlar yeni gelen Yogi’nin karşısında oynadığı zaman geldi. Şu anda, Cassandra, Tamil, Telugu ve Kannada filmlerinde oynadığı Güney sinemalarının ev isimlerinden biridir. Regina kamerada her zaman parlak bir yıldız gibi parladı ve bu yazıda onun parlaklığının gerçekten de stüdyoyla sınırlı olup olmadığını belirleyeceğiz..

Resimlerle Makyajsız Güzel Regina Cassandra:

1. Tüm Denim Görünümü:

makyajsız regina cassandra

Regina Cassandra, günlük mavi kot pantolonunu kot gömleğiyle eşleştirirken tamamen kot bir görünüme sahip. Akıllı ve kendinden emin görünen Regina’nın yüzü, dudaklarına yayılan pembe bir renk tonu dışında tamamen çıplaktı. Makyajsız bile taze yüzlü ve lekesiz göründüğü fotoğraftan belliydi..

2. Fitness Çılgınlığı:

Regina Cassandra makyajsız 2

Bu resim, Regina’nın bazı güç yogalarıyla uğraştığı fitness antrenmanlarından birinde çekildi. Bacaklarını uzatarak duruşunu yapmaya hazır olarak otururken, doğal benliğinde oldukça yere ve güzel görünüyordu, yüzünde ciddi bir bakışla gizlenen saçları arkadan dağınık bir şekilde toplanmıştı..

3. Çalışma Basıncı:

Regina Cassandra makyajsız 3

Bu resimde Regina, kendisini güzelleştirmek için dış makyaja ihtiyaç duymadan kendi ağırlığını doğal haliyle taşımanın ne kadar rahat olduğunu gösterdiğinden, film baskıları ona zarar veriyor. Sıkı çalışma ve uykusuz geceler gözlerinin altında belirse de, son derece sakin ve toplanmış görünüyor..

4. Gülümsemeler:

Regina Cassandra makyajsız 4

Utangaç bir şekilde gülümserken, ortadan ayrılmış saçları iki yanına düşüyordu, yüzü sıcak, güneşli teninin klasik mimarisini ortaya çıkaran tazeliği yansıtıyordu..

5. Samimi:

Regina Cassandra 5

Regina’nın bu açık sözlülüğünde, biri kamera rulosunda görüntüyü yakalarken, birine komik bir surat yaparak kesinlikle kabarcıklı görünüyor. Buradaki resim, bu yıldızı herhangi bir makyaj olmadan, tatlı kilitlenmesini ve serbest kalmasını sağlar..

6. Çıplak Yüzlü Güzellik:

Regina Cassandra makyajsız 6

Regina’nın en doğal ve cesur fotoğraflarından biri olan buradaki güzellik, makyajdan eser kalmamış çıplak yüzünü kucaklarken poz vermiş. Dışarıda ince bir sakinliği korurken gözlerindeki yorgunluğun bize baktığını hissedebiliyoruz, yumuşak hatları teninin kadife hissi ile uyuşuyor..

7. Resmi Olarak:

Makyajsız Regina Cassandra 7

Bu sefer resmi bir nane yeşili gömlek giymiş olan Regina, yüzünde herhangi bir makyaj olmadan kesinlikle baştan çıkarıcı görünme cesaretini gösterirken, bu inceliği vermek için saçını şekillendirip düzeltmişti. Dikkatimizi çeken sadece teninin ışıltısı değil, aynı zamanda stil ifadesiydi..

8. Yeni Bir Görünüm:

Regina Cassandra makyajsız 8

Regina, gözlüklü yeni bir görünüm seçerken, kendisi ile iyi vakit geçiriyordu. Ateşli inek modunu anında açan Regina, gözlükleri oldukça kurnazca çıkardı. Yüzü stüdyo görünümünden yoksun olsa da kendisi oldukça çekici görünüyordu..

9. Geleneksel Olmak:

Regina Cassandra makyajsız 9

Oldukça sarı bir takım elbise giyen Regina, bu resimde geleneksel bir fotoğraf çekimi için poz verirken minimal makyaja sahip. Köklerini sağlam tutan Regina, doğal halinde oldukça mutlu görünüyor..