Bu makale, makyajsız gerçek ve favori ünlüler hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Gerçek favori aktrisimizin kamera olmadan ve gerçek hayatta nasıl göründüğünü anlamak için bu makaleyi okumaya devam edin. Makyajsız görünen bu oyuncu aynı zamanda hem şok edici hem de şaşırtıcı.

Moda dünyasının ve oyunculuk kariyerinin cazibesi her zaman büyüleyicidir. Hem Bollywood’da hem de Hollywood’da en sevdiğimiz aktrislerin makyajlarıyla ne kadar iyi göründüklerine her zaman şaşırırız, ancak bu mükemmel görünümleri elde etme çabalarını ne kadar iyi biliyoruz? Sanat ve sinema hayatı, kamera karşısına geçmek için çok fazla özen ve makyaj gerektiriyor ve gerçek hayatta böyle görünmüyorlar. Görünümler aynı zamanda oldukça cesur, ünlü, vintage, sanatsal ve modaya uygun. Bu eşsiz moda görünüm, kendi seviyelerinde çalışan tüm yıldızlarla iyi yapılır..

Makyajsız 50 Güzel Kadın Oyuncu Makyajsız Fotoğraflar 2021

Makyajsız En İyi 50 Ünlü Kadın:

Şimdi, burada size makyajsız en iyi Hollywood ve Bollywood ünlülerinin bir listesini veriyoruz. Bazı durumlarda bu ünlüler hiç makyaj yapmadan ortaya çıkıyor ve sizden hiçbir farkı olmadığını hatırlatıyor..

Güzellikleri, vücutları ve formları hakkında kıskanıyor olmalısınız, ancak makyajsız gerçek fotoğraflarını görünce şaşıracaksınız, Makyajsız harika göründüğünü düşündüğümüz ünlüleri bir araya getirdik. Onlar aşağıdaki gibidir.

1. Aishwarya Rai:

Hintli aktrisler makyajsız Aishwarya Rai

Bachchan bahu, 1994 yılında Miss World olarak taç giydiğinde kalplerimizi çaldı. O zamanlar zamanlar farklıydı ve onun tarzı da öyleydi. Tüm dünyadaki en iyi yüzlerden biri olarak kabul edildiği seviyeye kadar çalışarak yıllar içinde değişti ya da daha çok gelişti. Yıllar içinde değişmiş olsa da değişmeyen tek şey güzelliği, kusursuz cildi, parlak parlayan gözleri ve iç divasıydı..

2. Katrina Kaif:

Katrina Kaif

Bollywood sahnesine ilk adım attığında, meleksi yüzü ve meleksi aurası için bir övgü kasırgasıyla başladı. Katrina Kaif, kariyerinin başından beri derin gözleri ve düğme gibi sevimli yüzüyle kalpleri fethetti. Makyajlı ve makyajsız ekranda ve ekran dışında göz kamaştırıyor.

3. Bipasha Basu:

Makyajsız aktris Bipasha Basu

Kusursuz bir vücuttan kusursuz bir yüze, hızlı bir kariyerden fitness DVD’sine kadar her şeyi başaran ünlülerden biri. Bu bong fitness manyağı ünlü filmleriyle tanındı, ancak onları geçti ve kendini yeniden yapılandırarak biraz “ben” zaman geçirmeye karar verdi. Sonuç olarak, bugün makyajlı veya makyajsız Bipasha Basu, yürürken dikkatleri üzerine çekiyor. Makyajla kusursuz görünüyorsa, makyajsız daha fazlasını yapar. Sadece bir astar ipucu ile yüzünde harikalar yaratabilir.

4. Kareena Kapoor:

Makyaj fotoğrafları olmayan aktrisler

Kareena Kapoor, ilk filminin başlangıcından bugüne kadar her adımında kusursuzluk sergiledi. Her nasılsa, sadece harika cildi veya sıfır beden figürü nedeniyle değil, aynı zamanda muazzam oyunculuk becerileriyle de her zaman diğerlerinden ayrı durdu. İşte onun makyajlı ve makyajsız bir karşılaştırması ve ikisini karşılaştırarak, makyajsız bile ona tekrar tekrar aşık olabilirsiniz..

5. Priyanka Chopra:

Makyajsız tüm aktris Priyanka Chopra

Endüstrinin gördüğü en iyi yüzlerden bir diğeri, bir rüzgar gülü gibi uluslararası platformda büyük başarı elde eden desi divalardan birine ait olduğu bir konuma gelen kötü şöhretli Priyanka Chopra’ydı. 2000 yılında Miss World’ü taçlandırdı ve o zamandan beri yolculuğunda inişler ve çıkışlar yaşadı ama ayağı hep yere bastı. Burada makyajsız resimde, Priyanka komşunuzun komşu kızına benziyor, kusursuz bir cilde sahip sevimli bir görünüm.

6. Alia Bhatt:

Ünlüler makyajsız Alia Bhatt

Genç, taze yüzlü güzellik, son yıllarda basit bir üniversite öğrencisi olarak ilk çıkışını yapan ve daha sonra daha birçok rol oynamak için yükselen ünlü film yönetmeni ve yapımcı Mahesh Bhatt’ın kızıdır. Ama onu her zaman öne çıkaran ve gururlu kılan bir şey, sade güzelliğinin balın tatlılığıyla birleşmesiydi. Alia Bhatt’ın resmi, makyajsız yüzüyle her şeyi anlatıyor. Sürekli rötuşlar olmasa bile harika görünüyor.

7. Deepika Padukone:

Makyajsız tüm kahramanlar Deepika Padukone:

Çekiminden sonra, daha az makyaj yapmak için dışarı çıktı ve bir kez daha dünyaya küçük bir makyaj ve saç gösterisinin iç güzelliğinin konuşmasını engelleyemeyeceğini kanıtladığı tapınak bölgesinde görüldü. Deepika Padukone, kariyerinde farklı roller deneyerek inişler ve çıkışlar yaşadı, ancak aktrisi makyajsız ve yine de kusursuz oynadığı rol dik ve güçlü duruyor..

8. Janhvi Kapoor:

Makyaj öncesi ve sonrası ünlüler Janhvi Kapoor

İşte bizi şaşırtmayı asla bırakmayan bir ünlü. Janhvi’nin efsanevi aktris Sridevi ile büyük yapımcı Boney Kapoor’un kızı olduğunu herkes biliyor. Janhvi geçen yıl Dhadak filminde rol almaya başladı. Anne mirasını sürdürüyor. Janhvi yorgun görünüyor, belki bir çekim dönüşünden sonra ama cildi hala taze ve muhteşem.

9. Sonam Kapoor:

Makyajsız ünlüler Sonam Kapoor

Makyajsız oyuncu gülüşüyle ​​çok güzel görünüyor. Saf formda tasarlanmış, pamuklu beyaz bir elbise giyiyor. Bu görüntülerde, gündelik zamanda çok basit olduğunu kanıtlıyor. Aynı zamanda makyajsız haliyle de olağanüstü görünüyor..

10. Kangana Ranaut’u:

Makyajsız kahramanlar Kangana Ranaut

İşte mükemmelliği için hepimizin nefret edeceği ve görünüşü için onu içten içe kıskanacağımız bir kız. Kangana Ranaut mutfakta yemek pişirirken terlerken mükemmel ve güzel görünüyor ve şaşırtıcı bir şekilde bunu yaparken hala harika görünüyor.

11. Vidya Balan:

Ünlülerin makyajsız fotoğrafları Vidya Balan

İşte Vidya Balan’ın makyajsız hali. Kesinlikle makyajsız güzel ünlüler arasında ve parlak yüzü sadece güzelliğini vurguluyor. Makyajsız çekici ve doğal görünüyor ve bu görünümü tamamen sallıyor. Görüntü birçok kişiye şok edici gelirken, birçok kadın için de şaşırtıcı. Bu oyuncu uzun bir yol kat etti.

12. Sonakshi Sinha:

Makyajsız ünlüler Sonakshi Sinha

Sonakshi Sinha gibi aktrislerin, makyajsız ünlülerin nasıl göründüğünü hiç merak etti mi? Gizlice onun muhteşem göründüğünü ve hayran olmaya değer olduğunu kabul edelim. Güzel doğal görünümüyle tamamen havalı görünüyor. Makyajsız görünüm çok basit, sevimli ve çekici. Kesinlikle favorilerimiz arasında.

13. Parineeti Chopra:

Makyajsız güzel ünlüler Parineeti Chopra

Parineeti, Bollywood film endüstrisindeki en iyi aktrislerden biridir. Makyajsız güzel ünlülerden biri ve tamamen doğal görünüyor. O tatlı ve bu resimde parıldayan parlak görünüyor. Görünüm oldukça basit, sevimli ve güzel. Makyajsız kesinlikle doğal ve aynı görünüyor ve birçok kişi tarafından seviliyor.

14. Shraddha Kapoor:

Shraddha Kapoor'da makyajsız ünlü kadın

Bollywood ünlülerinin makyajsız nasıl göründüğünü görürken, işte bir başka Shradha Kapoor. Bu tatlı görünümlü kız makyajlı veya makyajsız aynı. O basit, akıllı görünüyor ve günlük yaşamında da tamamen gösterişli. Bu resim, kişiliği gibi oldukça basittir. onu sevmiyormuyuz?

15. Anushka Sharma:

Makyajsız en güzel ünlüler Anushka Sharma

Makyajsız diğer Hintli ünlü fotoğraflarının nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? Bu Anushka Sharma’nın bir restoranda çekilmiş bir fotoğrafı. Makyajsız bile çok gösterişli ve sevimli görünüyor. Ve oldukça doğal görünüyor, tüm doğal ışıltısıyla değil mi? Bu, gezilerinden birinde rezil olan havaalanı görünümü. ondan nasıl hoşlanıyorsun?

16. Keira Knightley:

Ünlülerin makyajsız fotoğrafları Keira Knightley

Kendine özgü Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti’nde, Orlando Bloom ve Johnny Depp ile birlikte ana akım filmlere aksiyon dolu bir giriş yapan Keira Knightley, dünya çapında tanınan bir bebek seviyesine yükseldi. Bir tür İngiliz Natalie Portman gibi. Keira Knightley’in görünüşü güzel ve makyajsız. Ayrıca çoğunlukla etkinliklerde makyajsız olarak da yer almaktadır. Bir İngiliz güzeli olarak mükemmel bir ten rengine ve muhteşem bir kemik yapısına sahip..

17. Angelina Jolie:

Makyajsız en seksi ünlüler Angelina Jolie

Angelina Jolie, her şeye, şöhrete ve güzelliğe sahip olduğu izlenimini veriyor. O dünyanın en güzel ya da en güzel kadınlarından biridir. Ve biliyoruz ki, Oscar, bir çift Screen Actors Guild ve üç Altın Küre Ödülü kazanmış ödüllü bir aktris. Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği’nin tek temsilcisidir. Aynı zamanda günümüzün en yakışıklı erkeklerinden biri olan Brad Pitt’in de eşidir. Hepsinden iyisi, makyajsız bile harika görünüyor.

18. Penelope Cruz:

Makyajsız çirkin ünlüler Penelope Cruz

İspanyol oyuncu Penelope Cruz henüz 16 yaşındayken sahne aldığı Blow, Sahara ve Gothica gibi filmlerde başrol oynadı. Bu filmler, son derece güzel görünümleriyle ünlüdür. Kusursuz ve doğal bir görünüme ve bir figüre sahip ve bu nedenle bu yılın sonlarında Paris’in Grevin Balmumu Müzesi’nde sergilenecek..

19. Ann Jacqueline Hathway:

Makyajsız ünlüler Ann Jacqueline Hathway

Ann Jacqueline Hathway, People’s Magazines dünyanın en yakışıklı 50 insanı arasında kaldı. Ancak, bu makyajla oldu. Makyajsız Ann Hathway tamamen başka bir hikaye. Makyajsız 50 En Çirkin Süperstardan biri. Bu makyajsız en çirkin ünlü, Disney dosyası Princess Diaries’de Mia Thermopolis’i oynadıktan sonra ortaya çıktı. Kaos ve Brokeback Dağı bir Hollywood yıldızı olarak yerini doğruladı.

20. Cameron Diaz:

Ünlülerin makyajsız fotoğrafları Cameron Diaz

Cameron Diaz, Hollywood’un en başarılı filmlerinden bazılarında dünya erkeklerini bir dizi görünümden alıkoymuş olan son yirmi yılın en büyük bebeklerinden biridir. The Mask ve There’s Something About Mary’deki saf gençlik güzelliğinden The Green Hornet ve Bad Teacher’daki daha çağdaş erken-orta yaş görünümlerine kadar, aşağıdaki gibi resimlere rağmen (bunun altındaki!).

21. Amber Duyuldu:

Makyajsız seksi ünlüler Amber Heard

Bu, makyajsız bir ünlünün başka bir görüntüsü. O içeride ve dışarıda güzel. Doğal görünümü kesinlikle nefes kesici ve taze görünüyor! İşte onun makyajsız bir fotoğrafı. Bu resimde köpek yavrusunu tutarken görülüyor ve görünüşü tamamen sallıyor. Kesinlikle harika değil mi?

22. Megan Fox:

Ünlülerin makyajsız selfieleri Megan Fox

Bu ünlü aktrisi kim tanımıyor? Megan Fox, televizyon ve filmlerdeki sansasyon makyajsız olarak karşınızda. Genç bir yüz ve tatlı bir gülümsemeyle gerçek hayatta burada da aynı görünüyor. Gerçek görünümü, gerçek hayatta birçok kadını ve birçok kadını etkiledi ve cilt bakımı için ilham aldı..

23. Charlize Theron:

Makyajsız ünlü kadınlar Charlize Theron

Amerikalı sinema oyuncusu ve makyajsız görünüşlü yapımcı Charlize Theron karşınızda. Kamera ve Hollywood hayatında kesinlikle nefes kesici olsa da, gerçek hayatta nasıl göründüğünü fark ettiğimizde şok olmadık mı? Şok edici görünüyor, gerçek hayatta makyajsız çok farklı, değil mi? Gerçek tv ve film dünyasından çok farklı ve basit.

24. Blake Canlı:

Makyajsız en çirkin ünlüler Blake Lively

Sevimli Blake Lively’nin resimlerine kim hayran kalmaz ki? Aile fotoğraflarının sürekli viral hale gelmesine tanık oluyoruz. Bu ünlü kadın makyajsız böyle görünüyor. Bu makyajsız ünlü kadın interneti alt üst edecek, değil mi? Bu güzellik, cazibe endüstrisinde ve moda dünyasında bir stil ikonu ve şimdi onu gerçek hayatta gördüğümüzde şok oluyoruz..

25. Kerry Washington:

Makyajsız en güzel ünlüler Kerry Washington

Kerry Washington burada makyajsız görünüyor. Çok güzel ve ham görünüyor, öyle değil mi? Doğal olarak güzel olduğu için kesinlikle makyaja ihtiyacı yok. Bu da makyajsız Hollywood ünlülerinden biri..

26. Kate Winslet:

Makyajsız güzel kadınlar Kate Winslet

Şimdi söyleyebileceğimiz tek kelime güzel. Ünlü Kate Winslet makyajsız bile nefes kesici görünüyor. Cesur ve güzel görünüyor. Doğal, harika ve gerçek dünyada makyajsız da tamamen aynı görünüyor. Onu böyle görünce şaşırıp mutlu olmadık mı??

27. Scarlett Johansson:

Ünlülerin makyajsız görüntüleri Scarlett Johansson

İşte aktris Scarlett Johansson’ın makyajsız bulduğumuz bir fotoğrafı. Kamerada göründüğü kadar tatlı görünüyor. Doğal ve güzel. O kesinlikle basit ve doğal ve güzel ve harika görünümüyle makyajsız bile parıltı dünyasında herkes tarafından seviliyor.

28. Jennifer Lawrence:

Makyajsız güzel ünlüler Jennifer Lawrence

İşte Jennifer Lawrence’ın makyajsız doğal bir fotoğrafı. Bu aktrisi kim tanımıyor? Adını herkesin duyduğuna eminiz. İşte makyajsız nasıl göründüğü. İnandırıcı değil, değil mi? Bu, bizim gibi birçok kişi için şok edici bir resim olarak geliyor ve gerçek hayattaki görünüşüyle ​​kesinlikle gözlerimizi kamaştırıyoruz..

29. Adriana Lima:

Ünlüler makyajsız yakalandı Adriana Lima

İster gözlüğünde küçük bir inek gibi başarılı olsun, isterse taze yüzünü dünyaya ifşa etsin, Adriana Lima şüphesiz bir güzeldir. İlk resim orijinal ve sevimli, ikincisi ise burunda hafif bir parıltı olduğunu gösteriyor, tam bir gülümseme ve öldürücü bir özgüvene sahipseniz zorluk çekmez..

30. Sienna Miller:

Makyaj yapmayan ünlüler Sienna Miller

Sienna genellikle herhangi bir makyajdan yoksundur. Tatilden yeni döndüğünüzde parlaklık faydaları konusunda kesin olsak da, Sienna, onunla yaptığı gibi muhteşem basit yüzlü. Onun yerinde herhangi bir kadın varsa, makyaj tezgahında para biriktirirdi.!

31. Christina Applegate:

Ünlülerin makyajsız komik fotoğrafları Christina Applegate

Christina’nın teni hem solgun hem de hafif lekeli görünüyor ama makyajsız çok güzel görünüyor. Biraz göz kalemi, ten rengi dudak parlatıcısı ve biraz bronzlaştırıcı, rengi yüzüne geri getirmeli! Gayet iyi görünüyor: izlerine rağmen cildi ve yüz yapısı onu aşırı derecede etkiliyor..

32. Reese Witherspoon:

Makyajsız en iyi ünlüler Reese Witherspoon

Reese Witherspoon hem yakışıklı hem de yetenekli bir aktris ve ayrıca Altın Küre ödülü, Screen Actors Guild Ödülü gibi ödüller kazandı ve Charlie’nin Melekleri gibi gişe rekorları kıran filmlerde de başrolde yer aldı. ve 50 İlk Randevu. Ayrıca herhangi bir makyaj uygulamadan da çarpıcı görünüyor.

33. Katherine Heigl:

Makyajlı ve makyajsız aktrisler Katherine Heigl

Katherine’in makyajsız hali de oldukça güzel. O kırmızı halı “coşku”sunu kaybetti ama hayat kırmızı halı değil ve makyajsız yakalanmaktan utanmasına hiç gerek yok. Özellikle o ilk fotoğrafta, ihtiyacı olan tek şey gülümsemesi! Onun doğal güzelliği burada ortaya çıkıyor.

34. Jessica Alba:

Makyajsız aktris Jessica Alba

Jessica Alba, bu fotoğrafta tamamen doğal güzelliği kanıtlıyor. Uzatılmış kirpikleri, kıvrık kaşları ve ipeksi saçları, herhangi bir anda yakın çekim için onu tamamlıyor. Hiç makyaj kullanmadan muhteşem görünüyor.

35. Amanda Seyfried:

Makyaj fotoğrafları olmayan kahramanlar Amanda Seyfried

Amanda Seyfried doğal bir güzelliğe sahip ve yataktan kalktığında canlı bir görünüme sahip olduğu kadar taze görünüyor. Hiçbir ünlü makyaj yapmadan düşünemezdi ama Amanda kırmızı halıda makyajsız kusursuz bir şekilde rahatlamış gördü. Ne bebek ama! Ya da Miss Natural diyebilirsiniz. Yeşil gözleri güzel görünüyor, alttan deriye takmak için herhangi bir takma kirpikten yoksun ve dudakları dolgun ve etli görünüyor, ağzınızı baştan çıkaran şüpheli dudak parlatıcısından yoksun..

36. Kelly Clarkson:

Makyajsız güzel oyuncu Kelly Clarkson

Kelly Clarkson, Amerikalı bir pop-rock şarkıcısı ve aynı zamanda bir söz yazarıdır. Kelly Clarkson, American Idol olarak da bilinir ve görünüşüyle ​​​​değil müzikal yetenekleriyle ünlüdür. Bu fotoğraflar makyajsız güzel göründüğünü gösterecek.

37. Beyonce:

Makyajsız en güzel kadın oyuncu Beyonce

Baş şarkıcı Beyonce, Tumbler’da kendinden emin bir şekilde makyajsız bir fotoğrafını gönderdi ve harika cildiyle herkesi susturdu. Pop yıldızı, 31. yaş gününü bir gemide çikolatalı kek ve bikini fotoğraflarını yayınlayarak kutladı. Çoğu insan onun güzelliğini makyajsız taşıyabilmesini çok kıskanıyor. Öte yandan, yalnızca Beyoncé kıvırcık saçlar yaratabilir ve bitmemiş saçlar seksi görünür..

38. Katy Perry:

Aktris makyaj öncesi ve sonrası Katy Perry

Katheryn Hudson Perry doğdu. O California’lı ve bu güzellik 25 Ekim 1984’te doğdu. Katy bir pop sanatçısı, bir aktör ve aynı zamanda bir iş kadını. Yeniliği, reklamlarda köşeden köşeye iyi incelemeleri artıran ‘Bir Kızı öptüm’ parçasının yayınlanmasıyla ortaya çıktı. Billboard’un 2012 Yılın Kadını oldu. Makyajlı veya makyajsız harika görünüyor.

39. Lady Gaga:

Makyajlı ve makyajsız aktris Lady Gaga

Hepiniz Gaga’yı makyajla dolu bir kostümle görmeye alıştınız. Lady Gaga, tam dergi boyutu için makyajsız gittiğinde dünyayı şok etti. Şimdi, bu doğal çırpıda baktıktan sonra göz kapağını iki kez çırpmanız gerekiyor! Herkes, tüm bu yüz boyasının altında görünmeyen doğal yüzünü merak ediyor. Bu resimde, kendi teninden çok emin görünüyor. İnsanların çoğu görünüşü hakkında çirkin ve utanç verici şeyler söylüyor ve diğer yandan hayranları dramatik makyaj görünümlerini seviyor ve makyajsız bir fotoğraf kadar güzel göründüğünü söylüyor..

40. Jessica Simpson:

Makyajsız sinema oyuncusu Jessica Simpson

Jessica Simpson, müjde şarkıcısı olarak ilerleyen ünlü bir kişiliktir. Genç pop şarkıcılarının beğenisinin zirvesindeyken pop müzik sahnesine çıkıyor. 2010 yılında Marie Claire dergisinin kapağında makyajsız olarak yer aldı ve çok güzel görünüyordu..

41. Ariana Grande:

makyajsız cini aktris

Hepimiz bu popüler şarkıcıya aşığız, değil mi? İşte makyajsız nasıl göründüğü. Hala tatlı ve sevimli görünüyor ve makyajsız görünümü de kesinlikle kalp aşkı. Tatlı genç görünümü hala korunuyor ve oldukça basit görünüyor. O kesinlikle birçok hak için yürekli! Bu resim solda makyajlı ve sağ tarafta makyajsız bir midilli üzerinde gösterilmiştir..

42. Jennifer Lopez:

Makyajsız sinema oyuncusu Jennifer Lopez

Bu ünlü şarkıcının adını kim duymadı? Herkes hayatının bir noktasında onun şarkılarını duymuş olsa da, işte onun makyajsız bir fotoğrafı. Ne kadar hayal kırıklığı değil mi? Makyajsız birçok kişiye kesinlikle şok edici görünüyor. Birçok kişi tarafından merak edildiğinden görünüm oldukça basit ve künt. Makyaj görünümü yüzünde iyi bir şekilde süslenebilir ve o sadece makyajda bir güzellik simgesidir.

43. Miley Cyrus:

Makyajsız en iyi kadın oyuncu Miley Cyrus

Bu ünlü ismi kim bilmiyor? Çocuklardan yetişkinlere herkes onu duyardı. İşte gerçek hayatta nasıl göründüğü. Bir göz at! Bu, makyajsız görünüşü göz önüne alındığında hepimiz için başka bir şok edici resim. Tamamen künt ve basit görünüyor, görünüşünde doğal. O kesin bir şekilde güzellik!

44. Şarkıcı Shakira:

Makyajsız aktris

Şok edici değil mi?! Hepimiz onun şarkılarına ve kişiliğine hayran olsak da, yüzünde herhangi bir makyaj olmadan gerçek hayatta nasıl göründüğü. bu resimde saçları gevşek ve doğal görünümdeyken basit görünüyor. Muhteşem görünüyor, değil mi? Yüz hatlarına bakılırsa bu kadar güzel ve moda ikonu olmasına şaşmamalı! mutlak aşk!

45. Şarkıcı Rihanna:

makyajsız yerli ünlüler

İşte ünlü şarkıcının makyajsız hali! O iyi bir ünlü şarkıcı ve ekrandaki bu cesur kişiliğin gerçek hayatta nasıl göründüğünü görünce şok olduk. Makyajsız poz verdiğinde, korkak doğa yolunda kesinlikle cesur ve vahşi görünüyor. Doğal görünüşü kesin yürek hoplatan, değil mi??

46. ​​Selena Gomez:

ünlüler makyajsız

Vay canına, makyajsız bile çok tatlı. Doğru, aynı düşüncedeyiz. Tatlı yüzü makyajsız bile değişmezken, elbette makyajıyla daha güzel görünüyor. Resim oldukça genç ve doğal ve çok sevimli görünüyor. Yüzündeki gençliği makyajsız haliyle makyajlı halinden çok koruyor..

47. Britney Spears:

Makyajsız kadın ünlüler

İşte gerçek hayattaki Britney Spears’ın makyajı olmadan nasıl göründüğü. Ekranda kesinlikle göz kamaştırıcı olsa da, günlük hayatta gerçek hayatta nasıl göründüğü. Çok farklı ve değişmiş görünüyor. Makyajsız fotoğrafını karşılaştıramazsak onun olduğuna bile inanamayız. Bu bize bir şok oldu değil mi!

48. Taylor Swift:

Makyajsız kadın yıldızlar

İşte ünlü şarkıcının makyajsız gerçek fotoğrafı. Gençliğinde uzun süre ün kazanan bu genç ve ünlü kişilik, günlük hayatta bile kesinlikle muhteşem görünüyor. Bu sonuçları doğru beklemediğimiz için yine şok edici. Sevimli ve basit görünüyor, tıpkı bizim günlük hayattaki gibi.

49. Gwen Stefani:

Makyajsız güzel kızlar

İşte şarkıcı Gwen Stefani makyajsız nasıl görünüyor. Sosyal medyada gördüğümüz resimlerine bayılırken, bu bizi şok etti! Makyajsız kesinlikle farklı görünüyor. Onun hakkını bile tam olarak tanıyamıyoruz. Gerçek dünyada ve makyaj dünyasında çok değişiyor. şok olduk!

50. Nicky Minaj:

Makyajsız dünyanın en güzel kadını

Nicky Minaj, Instagram’da duşta kendine odaklanan diziler yayınladı. Baktıktan sonra çoğu insanın kafası karışıyor çünkü şu anda hiçbir zaman mahremiyetini korumadı. Çoğunlukla makyaj takıntılı bir yıldız ama bu sefer insanlara onun doğal güzelliğini görme şansı veriyor. Pek çok insan Nicki’nin tenini merak eder ve “Şanslı Leydi” der.!

Cilt Bakımı ve İzlenecek Rutin İpuçları:

Her gün muhteşem görünmeyi kim istemez? İşte parlak, temiz bir cilt için takip etmeniz gereken bazı güzel cilt bakımı ipuçları.

  1. Yüzünüzü günde üç defadan fazla yıkamayın. Daha fazla sabun ve kimyasallar iyi değildir ve tavsiye edilir.
  2. Her hafta en az bir kez bitkisel fırçalayın.
  3. Ciltteki tüm tozu ve kirliliği temizlemek için temizleme losyonu kullanın.
  4. Papaya ve domates gibi doğal meyveler cilde çok iyi gelir ve cildi pürüzsüz ve parlak hale getirir..
  5. Çok fazla kimyasal uygulamayın. Toneri haftada iki kez deneyin ve kullanın.

Umarım ünlülerin makyajsız görünümlerini konu alan bu makaleyi beğenmişsinizdir. İşte gerçek hayatta makyajsız hem Bollywood hem de Hollywood ünlüleri.