Randhir Kapoor ve Babita Kapoor’un büyük kızı Karisma Kapoor, kariyerine 1991 yılında 17 yaşındayken başladı. Birçok başarılı filme imza attı ve ‘Raja Hindustani’ filmiyle en iyi kadın oyuncu olarak Filmfare Ödülü’nü kazandı. . Masum bakışıyla izleyenleri kendine çekti. O çok adil ve doğal olarak mavi gözleri var.

Makyajsız Karishma Kapoor:

Mumbai’nin açık havasında:

Makyajsız Karishma Kapoor

Resim Mumbai yarış parkurunda tıklandı. Aktris, temiz beyaz bir gömlek ile bir kot pantolon ve üzerine siyah bir kemer takmış olarak görülüyor. Gözlerini kapatan bir çift siyah güneş gözlüğü var ve saçları açık tutulup geriye doğru taranmış..

Tam Arabasından Çıkarken Tıkladı:

Makyajsız Karishma Kapoor 2

Tam arabadan inerken resim tıklanıyor. Beyaz ve üzerinde mavi, mor ve siyah çiçek baskıları olan ayık bir kurti içinde. Sol omzunda mor bir çanta taşıyor, saçları açık ve ortasından ayrılmış.

Ayrıca Okuyun: Kareena Kapoor’un Makyajsız Fotoğrafları

Dış Mekanda Tıklanan Başka Bir Çıtçıt:

Makyajsız Karishma Kapoor 3

Bu resim, her yerinde pembe dikişli tasarımlar yapan beyaz bir ‘kurti’ giyen aktrisi yakalar. Siyah bir çanta taşıyor ve siyah bir çift kedi gözlü güneş gözlüğü takıyor. Saçları özenle taranmış ve arkadan bağlanmıştır..

Filminden Bir Kare:

Makyajsız Karishma Kapoor 4

Geri dönüş filmi Dangerous Ishim’den bir kare. Aktris kapıdan dışarı bakar ve ‘dupatta’sında menekşe rengiyle çevrelenmiş beyaz bir ‘şalvar elbisesi’ içinde görülür. Saçları şekillenir ve açık tutulduğunda dalgalar halinde düşer.

Kocasıyla Açık Havada Tıklandı:

Makyajsız Karishma Kapoor 5

Aşağıdaki resim eski. Karisma, açık havada tıklandığında kocasıyla birlikte yakalar. Aktris ona bağlı siyah bir ceketi olan siyah bir üst giyiyor. Altlarında bir kot pantolon giyiyor ve altın çizgilerle vurgulanan saçları önünde omuzlarından aşağı dökülüyor..

Ayrıca Okuyun: Makyajsız Preity Zinta Fotoğrafları

Kızı Samaira ile Karisma:

Makyajsız Karishma Kapoor 6

Oyuncu kızı Samaira ile birlikteyken bu resim tıklanır. Mutlu anne, kızının varlığıyla kameraya gülümsüyor. Boynunda siyah bir çalma ile birlikte koyu gri bir üst giyiyor. Saçları ortadan ikiye ayrılmış ve arkadan toplanmıştır..

Çocuklarla Karizma:

Makyajsız Karishma Kapoor 7

Kameraların onları ayırmadığı bir etkinlikte çocuklarla birlikte görüntülenen oyuncu, gündelik kıyafetleri içinde siyah bir bluz ve bir kot pantolon giyiyor. Siyah bir çanta taşıyordu ve siyah kedi gözlü güneş gözlüklerini de takıyor..

Ayrıca Okuyun: Makyajsız Rekha

Bir Etkinlikte Tıklandı:

Makyajsız Karishma Kapoor 8

Aktris kameraya gülümsüyor ve hayranlarını onun o güzel gözlerine hayran bırakıyor. Siyah bir bluz giyen ve siyah bir çanta taşıyan bir olayda görülüyor. Saçları iki taraftan kırpılmış ve omuzlarından aşağı düşerken açık tutuluyor..

Twitter’daki İlk Resmi:

Makyajsız Karishma Kapoor 9

Aşağıdaki resim, Twitter’da kendi paylaştığı ilk Twitter resmi. Aktris bir ‘selfie’ye tıklarken çimenlerin üzerinde yatıyor. Siyah bir üst ve büyük bir çift şık güneş gözlüğü içinde görülüyor. Sol bileği gümüş bir kol saati ve büyük bir bilezikle kaplıdır; ayrıca etrafına saç bandı takıldığını da görüyoruz..

Günlük Giyimde Şık:

Makyajsız Karishma Kapoor 10

Aktris, beyaz bir bordürle biten gök mavisi bir ceketle görülüyor ve ardından altları da benzer gök mavisi pantolonlarda, renk kontrastını mükemmel gösteriyor. Siyah dikdörtgen güneş gözlüklerini takıyor ve çok şık siyah bir çanta taşıyor. Saçları arkadan kırpılmış, bukleleri öne düşüyor.