Hayranları tarafından popüler ve sevgiyle Lady Superstar olarak adlandırılan Nayanthara, bu yüzyılın karşılaştığı en çok yönlü ve güzel aktrisler arasında yer alıyor. O bir yetenek, güzellik ve beceri merkezidir. Hepimiz oyunculuğuna ve ekrandaki görünümüne hayran kalırken, gerçek hayatta Nayanthara’nın makyajsız nasıl göründüğüne hiç tanık oldunuz mu??

Nayanthara Makyajsız

Eh, hepimiz sizin kadar hevesli ve sabırsızız. Cesur gözleri, açık ten rengi ve koyu renk saçlarıyla filmlerde ve ekranda bizi büyülemeye fırsat bırakmıyor. Bugün size Nayanthara’nın makyajsız en viral ve bilinmeyen resimlerini göstermek için buradayız. İşte başlıyoruz!

Makyajsız Nayanthara Galerisi:

Aktris çoğunlukla sadece makyaj ve makyajla ortaya çıkması popüler olsa da, paparazzilerin gerçek dünyasındayken onu haklı ve samimi yakaladığı bazı anlar var. İşte birkaç viral resim.

1. Dubai’de Boş Zaman:

Dubai'de Boş Zaman

Oyuncu Nayanthara’nın nasıl bir işkolik olduğunu hepimiz biliyoruz. Sık sık çalışmayı ve yoğun programlarının tadını çıkarmayı sever. Ancak işinin ve hayatının ortasında, bu resim, bazı nişanları için Dubai’deyken tıklandı. Bir paparazzi, güzel gülümsemesini sergilediği bir alışveriş merkezinin yakınında bu resme tıklıyor. Cesur, güzel gözleri dışında makyaj yapmamıştı; tabii ki kaçırmayacaktı. Cesur gözlerin onun mutlak favorisi olduğu göz önüne alındığında. Gülüşüne aşık olduk. Ne düşünüyorsun?

2. Fanlı Selfie:

Fanlı Selfie

Nayanthara, hayranını takip ettiğini asla inkar etmez ve ona akan aşklarına saygı duyar. Nayanthara’nın makyajsız bu resmi, hayranı kamusal alanda bir selfie istediğinde tıklandı. Güzel bir gülümsemeyle görülüyor ve onu dünyevi tavrını seviyoruz. Cana yakın doğası ve sevimli jestleri, ona yeniden aşık olmamızı sağlıyor! Burada her zamanki kajal/kohl kıyafeti dışında makyajsız beyaz bir gömlek ve mavi pantolon giydiği görülüyor..

3. Arkadaşlarla Zaman:

Arkadaşlarla Zaman

Nayanthara arkadaşlarını sever. Çevresindeki yakın çevreler genellikle en yakın arkadaşlarına olan sevgisini ifade eder ve arkadaşlarını geniş aile üyeleri olarak görür. Bu resim o böyle kaliteli zaman geçirirken çekilmiş. Bu resimde, net ve temiz bir yüzle bile hiç makyaj yapmadığı görülüyor. Ham ve filtrelenmemiş görüntü onun gerçek güzelliğini sergiliyor ve biz buna hayran kalıyoruz. Böyle muhteşem ve büyüleyici güzellik sık görülmez ve gülümsemesi hepsinden daha büyük bir çekiciliktir. Bu resim hakkında ne düşünüyorsun? Güzelliğini tarif edecek kelimeleri kaybettik!

4. Bir Filmden Fotoğraf:

Bir Filmden Hala

İşte Nayanthara’ya doğal bir bakış ve hala filmlerinden birinde. Oyuncu doğal ve ham görünmeyi severken, bu resim onun doğal tenini ve güzelliğini zahmetsizce gösteriyor. Ekranda doğal görünmek için bir kez bile tereddüt etmedi. Güven de iyi yakalanmış. Ancak, filtrelenmemiş görünümüne tamamen aşığız. Muhteşemden daha az görünmüyor ve kusursuz bir şekilde güzel. Sadeliği bu resimde çok iyi anlaşılabilir.

5. Temel Görünüm:

Temel Görünüm

Bu resim, Nayanthara’nın filmlerindeki bir başka doğal görüntüsü arasında. Herhangi bir makyaj veya makyaj olmadan temel olarak görülüyor. Gözlerinin çevresine sadece hafif sürme sürülür, o da henüz öyle. Doğal güzelliğine, cesaret ve güvenle kendini ne kadar ileriye taşıdığına inanamıyoruz. Nayanthara birçokları için gerçekten bir ilham kaynağıdır.!

6. Eski Altındır:

Eski iyidir

Nayanthara’nın makyajsız pek çok fotoğrafı internette dolaşmazken, sinema sektöründeki ilk günleri arasında tıklanan aktrisin bu sevimli jestini bulduk. Burada çok daha genç görünüyor ve yine de kesinlikle muhteşem görünüyor. Büyüleyici gülümsemesi ve cesur gözleri bizi hayrete düşürdü. Oyuncunun ilk günlerinde bile doğal, ham ve filtresiz görünmekten nasıl çekinmediğini anlayabiliyoruz. Yeni nesil, bayan süperstardan biraz ilham almalı!

7. Selfie Zamanı:

Özçekim zamanı

Bu fotoğrafa tam anlamıyla aşığız. Rock yıldızı bir selfie’ye mutlu bir gülümseme verirken görülüyor. Bu resim bize onun tıpkı bizim gibi, özçekim yapmayı ve poz vermeyi seven ortalama bir insan olduğunu söylüyor. Nayanthara makyajsız sade bir gömlek ve atkuyruğu giymiş, yine de canlandırıcı ve hoş görünüyor. Akıllı ve bir o kadar da güzel jestleri, bakışları ve tavırları bizi ona daha çok yaklaştıran şeyler. siz ne düşünüyorsunuz?

8. Kamusal Alanda Dayanışma:

Kamusal Alanda Dayanışma

Diğer ünlülerin aksine, Nayanthara halkla birlikte görünmekten ve normal aktiviteleri takip etmekten veya bunlara katılmaktan çekinmiyor. İşte böyle bir tıklama. Hiç tereddüt etmeden sıradan halkla yolda otururken görülüyor. Siyah kurta ve mavi kot pantolon giyiyor, makyajsız, nefes kesici ve hoş görünüyor. Onun gerçekçi tavrı, halktan şimdiden çok takdir aldı..

9. Tatil:

tatil

Nayanthara, işini, arkadaşlarını ve ailesini ne kadar seviyorsa, boş zamanlarında tatil yapmayı ve tatile çıkmayı da o kadar seviyor. Eğlenceli bir aktivite sırasında aktrisin tıklanmayan makyaj fotoğraflarından biri. Her zamanki gibi, en sevdiği sürmeyi gözlerinin etrafına takarken görülüyor ve başka bir şey yok. Sade beyaz gömleği ve sade görünümüyle, güzel tonu ve sevimli gülümsemesiyle hala öldürüyor..

10. Genç Nayanthara:

Yaz Şıklığı

Nayanthara’nın makyajsız fotoğraflarının listesini sonlandırmak için, işte bir patlama ve nostaljik bir an ile geliyoruz. Bu resim, sektörde yeniyken ve henüz makyaj yapmıyorken çekilmiş. Çok genç ve sevimli görünüyor, gülümsemesi aynı. Tamamen siyah bir kostüm giyen Nayanthara, bir milyon dolardan az görünmüyor. Temel görünüşü kalbimizi ele geçiren şeydir!

11. Nayanthara Makyajsız:

Nayanthara Makyajsız

Nayanthara’nın makyajsız ilginç bir fotoğrafı. Sade bir ifade ve ciddi bir tavırla bile, göz kalemi ve ruju olmadan gitmeyi tercih eden birçok yıldızda olduğu gibi, korkunç görünmüyor..

12. Makara Hayatında:

makara hayatında

Nayanthara, makara hayatında bile makyajsız güzel bir resim kesiyor. Islak saç görünümü ve rüya gibi bir çehresi ile burada bir Telugu filminde resmedildi, sadece gece elbisesi giyerek çekici görünüyor.

13. Keyifli Nayanthara:

Nayantara Makyajsız

Belki de Nayanthara’nın en şirin görünen resimlerinden biri internette yayınlanmak üzere ekran dışında yakalandı. Resmi süet renkli bluz tenini tamamlıyor ve halka küpeler her türlü makyajdan arındırılmış yüzüne ışıltı katıyor..

14. Svelte Görünümlü Nayanthara:

Nayanthara

Nayanthara, ekranda veya ekran dışında sizi çekiciliği ve zarafetiyle yakalayabilen Güney Hindistanlı aktrislerden biridir. Güzelliğinin bir kısmı, bu resimde makyajsız olarak öne tutturulmuş ve arkadan serbest bırakılan parlak saçlarında yatıyor. Kahverengi tişört bluz vücudunu süslerken, büyük tonlar ona makyajın eşlik etmediği göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Sağ parmağında gösterişli bir yüzük ve sol elinde gösterişli siyah bir saat ile aksesuarlandırılmış, eldeki etkinlikte erkek arkadaşı Simbu ile birlikte bakarken doğal olarak göz kamaştırıcı görünüyor..

15. Derin Düşüncede:

Nayanthara

Nayanthara burada hazırlıksız yakalanmış gibi görünüyor, makyajsız yüzüyle birlikte derin düşüncelere dalmış görünüyor. Olduğu profesyonel gibi görünmesinin çok doğal bir resmi. Bronzlaşmış görünümü ve tatlı dudakları göze çarpıyor ve önde sabitlenmiş ve arkada dalgalı bırakılmış saçları her zamanki gibi gür görünüyor..

16. Güzel Nayanthara:

Nayanthara Makyajsız

Nayanthara’nın çekici çekiciliği, makyajlı veya makyajsız gülümsemesinin sıcaklığından yayılır. Onunki, dışarıdan parlamasını sağlamak için makyajın kamuflajını gerektirmeyen, içeriden yayılan bir güzelliktir..

17. Sadece Gülmek İçin:

Nayanthara

Nayanthara’nın güzelliği, çekimler arasında ya da başka şeyler arasında her zaman gülümserken yakalanabilmesidir. Sade lacivert bir tişörtün içinde oldukça sevimli görünüyor, saçlarını iki atkuyruğu şeklinde toplamış. Daha doğrusu bir spor diyebilirim. Bu Nayanthara’nın makyajsız en iyi fotoğraflarından biri.

genel bakış:

Nayanthara’nın makyajsız bu görüntüleri ve fotoğrafları ile umarız siz de bizim kadar heyecan verici ve ilginç bulmuşsunuzdur. Düşüncelerinizi ve ne düşündüğünüzü bize bildirin. sizden haber almayı seviyoruz!