Olivia Wilde tanınmış bir Amerikalı model, oyuncu ve yapımcıdır. Oyunculuğa 2003 yılında Jerry Bruckheimer’ın ‘Skin’ adlı dizisinde rol alarak başladı. Gösteri kısa sürse de, Olivia’nın oyunculuk becerileri göze çarpıyordu. Aktris, ‘Tron: Legacy’, ‘Her’, ‘Cowboys’ gibi filmlerdeki rolleriyle tanınmaktadır. & Uzaylılar’, ‘Rush’ ve ‘Drinking Buddies’. Olivia Wilde ‘Dr. Popüler televizyon dizisi ‘House’daki Remy’ büyük beğeni topladı.

Makyajsız 15 Güzel Olivia Wilde:

Bu en iyi 15 Olivia Wilde makyajsız fotoğrafa bir göz atın ve ona hayran olmaktan vazgeçmeyeceksiniz.

1. İnkar Edilemez Bir Şekilde Güzel:

Olivia Wilde Makyajsız

Olivia Wilde, doğal olarak yetenekli olduğu parlak ve ışıltılı cildini sergiliyor. Bu resimde aktris, Los Angeles havaalanından ayrılırken, bir limuzin onu evine götürmek için beklerken fotoğraflandı. Merak etme, mutlu ve ışıl ışıl görünüyor.

2. Arkadaşlarla Bağlanmak:

olivia-wilde-makyajsız2

Oyuncu, New York’ta arkadaşıyla iyi vakit geçirirken makyajsız kalmaya ve göz alıcı görünümünü bir kenara bırakmaya karar verdi. Olivia Wilde doğal güzelliğini gözler önüne serdi ve saçları bir tokayla yüzünden uzak tutulduğundan kusursuz teni kolayca görülebiliyordu. Basit ama son derece güzel.

3. Görünür Gebelik Parıltısı:

olivia wilde makyajsız3

Olivia Wilde’ın bu resmi, hamileliğinin son tarihinden sadece iki ay önce çekildi. Yüzündeki hamilelik parıltısı açıkça görülebilir. Bu Olivia Wilde makyajsız fotoğrafta, oyuncu, bebeğinin yumruğunu gizleyen bol, siyah grafik baskılı bir süveter giyiyor. Spor ayakkabılarını giyerek Pilates dersi için hazırdı..

4. Makyajsız Güzellik:

olivia wilde makyajsız4

Olivia Wilde, makyaj yapmadan da aynı derecede muhteşem görünebilen birkaç ünlüden biri. New York’ta düzenlenen Tribeca Film Festivali’nde çekilen bu fotoğrafta oyuncu makyajsız olarak fotoğraflandı ve yüzünü suni pudralarla kapatan birçok ünlüye rahatlıkla koşturabildi. Parlak gülümsemesi onu daha da güzel gösterdi.

5. Nefis Mumya:

olivia wilde makyajsız 5

Hamilelik kesinlikle Olivia Wilde’a yakışıyor; cilt tonu için harikalar yarattı. Dar kot pantolon ve beyaz gömlek giyen oyuncu, Starbucks’tan kahvesini alırken fotoğraflandı. Yumru hafifçe görülebilir ve yüzünde bir makyaj dokunuşu olmasa bile son derece güzel görünüyordu..

6. Düşük Profil Tutmak:

olivia wilde makyajsız6

Olivia Wilde, ünlü Elle Stil Ödülleri’ndeki görüntüsüyle modaya dair açıklamalarda bulundu. Ancak oyuncu çok düşük bir profil tuttu ve transatlantik uçuşu sırasında giyindi. Baskılı siyah bir tayt ve bir palto giymiş, saçları sıkıca düğümlenmiş bir şekilde gelişigüzel giyinmişti. Yüzünde makyaj yoktu ve 8 saatlik uzun uçuş yolculuğundan sonra yorgun görünüyor. Olivia Wilde yüzünü kırmızı bir fularla gizleyerek hayranlarını gözden kaçırmaya çalıştı.

7. Ebedi Güzellik:

olivia wilde makyajsız7

Olivia Wilde, yağmurlu bir günde New York sokaklarında yürürken en az taze ve rahat görünüyordu. Oyuncu, makyaj markası Revlon’un seçilmiş yüzü olmasına rağmen, çoğu zaman doğal tonlu cildini göstermeyi tercih ediyor. Olivia’nın çarpıcı özelliklerini ortaya çıkarmak için kesinlikle makyaja ihtiyacı yok. Bu Olivia Wilde makyajsız resmi, tamamen hayran olduğumuz güvenini yayıyor.

8. Hawaii’de Tatil Yapmak:

olivia wilde makyajsız8

Ünlü olmasına rağmen, Olivia Wilde kişisel hayatından zevk almaya inanıyor. Yıldız, nişanlısı Jason Sudeikis ile Hawaii’de tatil yaparken görüntülendi. İkili, şnorkelli yüzme gibi su sporlarının keyfini sürerken, Olivia da bikinili vücudunu sergiledi. Bu Olivia Wilde makyajsız resmi, doğal görünümünde çarpıcı görünebileceğini göstermiyor.

9. Sokak Stili:

olivia wilde makyajsız9

Tanınmış bir Hollywood aktrisi olmasına rağmen, Olivia Wilde sokak stili görünümünü kolayca çekebilir. Gri bir tişört ve kot pantolonun üzerine giydiği siyah ceketin içinde süper havalı görünüyordu. Olivia kesinlikle buna iyi gülmüş gibi görünüyordu.!

10. Yaklaşan Filmi İçin Glam Look Yok:

olivia wilde makyajsız10

Olivia Wilde, son filmi ‘Meadowland’ için göz kamaştırıcı olmayı seçti. Bol mavi bir pantolon, küçük kareli bir gömlek ve büyük boy mavi bir kazak giydiği görüldü. Makyajsız bile güzel görünüyordu.

11. Oh çok klas:

olivia wilde makyajsız11

Olivia Wilde, yavrusu ve arkadaşıyla New York sokaklarında yürürken görüntülendi. Yüzü çıplaktı ve yine de herhangi bir kozmetik kullanmadan zahmetsizce havalı görünüyordu. Eşsiz bir stil anlayışı var ve çarpıcı özelliklerini nasıl vurgulayacağını biliyor..

12. Masum Komşu Kız Bakışı:

olivia wilde makyajsız12

Olivia Wilde, makyajsız olarak toplum önüne çıkmaktan çekinmeyen cesur aktrislerden biri. Olivia Wilde’ın makyajsız görüntüsünde, oyuncu rahat bir şekilde giyinmiş ve sarı bukleleri omuzlarının üzerine dökülüyor. Cildi makyajsız temiz ve parlak görünüyor. Oyuncu fotoğraf çektirmek konusunda biraz isteksiz görünse de, hiç de öyle olması için bir sebep yok..

13. İç Parlaklığı Nasıl Gösterir:

olivia wilde makyajsız13

Olivia Wilde’ın doğal görünümü onu öne çıkarmaya yetiyor. Aktris, ekrandaki karakterlerini yaşamadığında minimal makyaj kullanmaya inanıyor. Olivia Wilde’ın makyajsız bu fotoğrafında oyuncu, ikili Los Angeles havaalanından ayrılırken nişanlısı Jason Sudeikis ile birlikte görülüyor. Cilt tonunun kozmetik kullanmadan bile kusursuz görünmesi bizi hayrete düşürüyor.

14. Tipik Bir New Yorklu:

olivia wilde makyajsız14

Olivia Wilde, diğer vatandaşlar gibi New York’ta makyajsız alışveriş yaparken görüntülendi. Aktris mavi kareli bir ceket giydi ve saçları açık kaldı. Yüzü taze ve makyajsız görünüyordu ve bu resim bizi meraklandırıyor, Olivia Wilde’ın dikkatini neyin çektiğini merak ediyor.?

15. Çok Şirin:

olivia wilde makyajsız15

Olivia Wilde elinden geldiğince iç güzelliğini ve ışıltısını sergiliyor. Açık mavi bir kazak giyen oyuncu makyajsız olarak görüntülendi ve California’daki Red O Restaurant’tan yeni çıkıyordu. Nişanlısıyla bir akşam yemeği randevusunda oradaydı ve restorandan ayrılırken gülümsüyordu. Olivia Wilde güzel ve çekici görünmek için kesinlikle makyaja ihtiyaç duymaz..

Ünlülerin doğal görünümleriyle kamuoyu önüne çıkması o kadar kolay değil. Ancak Olivia Wilde, makyajlı veya makyajsız güzel göründüğü için bu konuda endişelenmesine gerek yok. Bu çıplak yüzlü güzelliğin en güzel fotoğraflarıydı bunlar.