Preity Zinta, Hindistan Premier Ligi için bir kriket takımına sahip olmanın yanı sıra yönetmenlik, yapımcılık da dahil olmak üzere diğer şapkaları da spor yapan Bollywood’un en sıcak aktrislerinden biridir. Eğlenceli kişiliği ve esprili hazırlığı, onu etrafta olmayı eğlenceli kılıyor. Oyunculuğunun yanı sıra gamzeleri de onu ünlü yaptı ve komşu kızı mutlak kolaylıkla oynamasıyla tanınıyor. Ancak bu sevimli gamzeler ve kocaman gülümseme sizi yanıltmasın. Ayrıca canlandırması derinlik ve denge gerektiren dramatik rollerde de başarılı oldu. Bollywood’un en iyileriyle birlikte rol aldı..

Preity Zinta’nın Makyajsız Görülmemiş 10 Resmi:

Preity, birkaç kez makyajsız olarak görüldü. işte bunların bir listesi:

Şal-Kaplı:

makyajsız preity zinta

Preity, kahverengi bir şalla kendini rahat tutmaya karar verir. Makyaj olmamasına rağmen, yüzü, kısmen ünlü olduğu gamzeli gülümsemeden dolayı hala parlamayı başarıyor. Küçük elmas saplamalar, işleri basit tutmanın mükemmel bir yoludur.

Paparazzilerin Favorisi:

Makyajsız Preity Zinta 2

Preity, paparazzilerin meraklı gözlerinden kaçamıyor gibi görünüyor. Ancak makyaj yapmamasına rağmen, tıpkı kişiliği gibi havalı olduğu kadar gösterişli olan bu parlak kırmızı kapüşonluyla bunu telafi ediyor. Şık siyah saat ve gri çanta gündelik görünümü tamamlıyor.

Ayrıca Okuyun: Madhuri Dixit’in Makyajsız Görüntüleri

Tatlı Kilitler:

Makyajsız Preity Zinta 3

Makyaj yapmamasına rağmen, tatlı bukleleri tam akıyor. Çok ünlü Louis Vuitton çantası önde ve ortada. Şehirde bir gecede neyin iyi görüneceğini bilmek için Preity’ye güvenin. Parmağındaki yeşil yüzük hoş bir stil öğesi ekler.

Sanat Adına:

Makyajsız Preity Zinta 4

Preity Zinta, filmlerinden birinden bir sahnede makyajsız gidiyor. Filmler için yüz özelliklerini göstermeyi umursamadığına inanıyor. Ancak bu fotoğrafta kendini tamamen rolüne kaptırmış ve gözlerine getirdiği yoğunluk, makyaj yapmadığını fark etmemenizi sağlıyor..

Amigo:

Makyajsız Preity Zinta 5

Preity burada Hindistan Premier Ligi’nde takımını desteklerken görülüyor. Onay alkışları her şeyi söylüyor ve spor yaptığı şık kırmızı kazak gömleği de öyle. Makyajsız görünüm, her zaman taktığı o güzel gamzeli gülümsemeyi gizlemiyor. Saçları da bakımlı görünüyor ve bu kahverengi çizgiler onun zengin, tatlı buklelerini öne çıkarıyor..

Ayrıca Okuyun: Rani Mukherji Makyajsız

IPL Sahibi:

Makyajsız Preity Zinta 6

Preity, Hindistan Premier Ligi’ne katılan kendi kriket takımının gururlu sahibidir. Kings XI Punjab takım formasını giyerken, aynı zamanda bize rekabetçi yönüne bir göz atarken görülüyor. Pembe bilek bandı da formadaki gri ve kırmızı çizgilere harika bir ektir. İmza halkaları, günlük nedensel, sportif görünümünü tamamlıyor.

Duygusal Yön:

Makyajsız Preity Zinta 7

Preity burada, filmlerinden birinde makyaj yapmadan karaktere girmeye karar verdiği bir fotoğraftan görülüyor. Yıpranmış görünüm, yüz hatlarını ortaya çıkarıyor ve böylece ifadesini daha iyi hale getiriyor. Yeşil fular, ekstra şıklık ve zarafet katan küçük altın halkalı oturumlara ek olarak harika bir stil ifadesidir..

Güney Asya’lı kadın:

Makyajsız Preity Zinta 8

Preity, geleneksel Hint kıyafetlerinde, güzel özelliklerini vurgulayan ve kusursuz tenini ortaya çıkaran parlak bir turuncu tonunda görülür. Gösterişli boyun parçası ve burun halkası görünümü tamamlıyor ve makyajsız olmasına rağmen güzel görünmesini sağlıyor..

Ayrıca Okuyun: Makyajsız Sridevi

Öpücük:

Makyajsız Preity Zinta 9

Preity’nin daha eğlenceli ve neşeli tarafı bu resimde vurgulanmıştır. Fondöteni veya ruju yok ama yine de sersemletmeyi başarıyor. Bu gölgeler gerçek bir stil ifadesi ve yüzüne çok yakışıyor.

Alışverişe çıkmak:

Makyajsız Preity Zinta 10

Preity, gölgeleri ve büyük çantasıyla tamamlanan parlak turuncu bir kazakla bir marketten çıkarken görülüyor. Makyajsız görünümü doğal güzelliğini öne çıkarıyor.