Rose Byrne veya Mary Rose Byrne, daha önce bilindiği gibi, beğenilen bir Avustralyalı aktris. Aktris ilk sinema çıkışını 1992 yılında ‘Dallas Doll’ filminde yaptı. Rose Byrne, ilk kez Venedik Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu dalında ödül aldığı ‘The Goddess of 1967′ filmindeki rolüyle başarıyı tattı. 1979 yılında 38 yaşında doğan Rose Byrne, doğal güzelliği sayesinde muhteşem görünüyor. ’28 Hafta Sonra’, ‘X-Men: First Class’, ‘Insidious’, ‘Troy’, ‘Spy’ ve ‘Bridesmaids’ rol aldığı filmlerden bazıları. Bir çocuk annesi, bu en iyi 10 Rose Byrne’a bir göz atın, sizi şaşırtacak hiçbir makyaj fotoğrafı yok.

Makyajsız Rose Byrne:

1. Olabildiğince Şık:

Rose Byrne Makyajsız

Aktris New York’ta görüldü ve sadece doğal güzelliğini giyerek çılgın görünüyor. Bu Rose Byrne makyajsız fotoğrafta, aktrisin arabadan oteline doğru yürürken görülüyor. Louis Vitton çantası çerçeveyi kırılgan figüründen daha fazla kaplıyor. Siyah elbise ve gölgeler olabildiğince şık.

2. Makyaj Gerektirmez:

makyajsız gül byrne2

Avustralyalı güzel Rose Byrne, Longacre Tiyatrosu’ndaki yeni oyunu “You Can’t Take It With You”nun provaları için siyah-gri kareli bir gömlek ve gri kot pantolonla geldiğinde büyüleyici görünüyor. Bu Rose Byrne makyajsız fotoğrafta, oyuncu omuzlarının üzerinde kısa bukleler sergiliyor ve biz onun görünümünü seviyoruz.

3. Doğal Parıltı:

gül byrne makyajsız3

Bu Rose Byrne makyajsız fotoğrafta, doğal ışıltılı ve ışıltılı görünümü sizi tam bir hayranlık içinde bırakacak. Gri bir eşofman ve büyük boy siyah tonlarında saçı başının arkasında gevşek bir şekilde toplanmış..

4. Neden Bu Kadar Şaşkın?

gül byrne makyajsız4

Bu Rose Byrne makyajsız fotoğrafta aktris yüzünde şaşkın bir bakışla yakalandı. Yüzü çıplak, gerçek güzelliğini ortaya koyuyor. Bu fotoğraf, New York’ta East Village’da bir elinde gri bir sweatshirt ve telefonuyla yürürken çekildi. Makyajsız bile güzel görünüyor.

5. Her Zamanki Gibi Taze:

gül byrne makyajsız5

Rose Byrne, yeni filmi ‘Burası Seni Bıraktığım Yer’in tanıtımını yapmakla meşgul olduğu Toronto Film Festivali’nden dönerken makyajsız görüntülendi. Yoğun programından döndükten sonra bile panjurlara gülümserken yakalandı.

6. Mavili Bayan:

gül byrne makyajsız6

Rose Byrne, kırmızı halıda göründüğü kadar makyajsız görünüyor. Bu resimde ‘Nedimeler’ yıldızı aşırı büyük bir mavi ceket içinde görüldü. Omuz hizasındaki saçları dökülüyor, tatlı yüzünden açıkça uzak duruyor..

7. Basit ama Zarif:

gül byrne makyajsız7

Bu Rose Byrne’ın makyajsız en güzel fotoğraflarından biri. Birkaç blok patlamada rol alan Avustralyalı güzel, basit bir pantolon ve gömlekle görülüyor. Şıklığı ve çekiciliği onu öne çıkarmaya yeter.

8. Siyah Güzellik:

gül byrne makyajsız8

Rose Byrne’ın güzelliği birçokları için bir ilham kaynağıdır. Oyuncu, minimal makyajla çarpıcı görünebilir. Bu resimde Rose Byrne makyajı, siyah elbisesini tamamlayan dudaklarında sadece doğal bir parlaklıktır. Yeni saç kesimi tarz ifade ediyor bu resim sadece vay!

9. Bükülmüş İfade:

makyajsız gül byrne9

Bu Rose Byrne makyajsız fotoğraf, Avustralyalı aktris New York’ta düzenlenen ‘Aktivizmden Eyleme’ tartışma paneline katılırken çekildi. İfadeleri bu resimde çok gurur verici değil ama makyajsız bu gündelik kıyafet içinde ne kadar büyüleyici göründüğünü görmezden gelemezsiniz..

Bunlar Rose Byrne’ın farklı zamanlarda çekilmiş makyajsız fotoğraflarıydı. Tüm bu görüntüler onun nasıl doğal görünebileceğini ilan ediyor..