Rosie Alice Huntington-Whiteley öncelikle bir İngiliz model ve aynı zamanda filmlerde de çalıştı. Yakın zamanda çekilen Mad Max filmindeki harika performansıyla tanınıyor. O bir Victoria Secret modeli ve bu pozisyon ona sonsuz bir ün kazandırıyor ama aynı zamanda yıl boyunca en iyi formda olmanın stresini de beraberinde getiriyor. Model olmak ve model gibi kalmak zor bir işlemdir. Çekici bir fiziğin yanı sıra, gerçekten güzel görünen bir yüze de ihtiyacınız olacak ve bunun için makyaj çok önemlidir. Ama bu modeller de insan olduğu için bazen gerçek yüzünü de hayranlarının ve takipçilerinin önüne getiriyorlar ve bu şekilde nefret edenleri susturuyorlar. Bu muhtemelen sizin şanslı gününüz, çünkü Rosie’nin tamamen gerçek yüzünü sergilediği makyajsız bazı resimlerini tartışacağız. Resimler aşağıdaki gibidir.

Makyaj Görüntüleri Olmadan Rosie Huntington Whiteley:

1. Süper Model Görünümü:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley

Süper bir model olan Rosie’nin kesinlikle bazı üst düzey markaları desteklemesi gerekiyor ve bu ondan çok şey alıyor. Doğal tuvaletini çalıyorlar ve yüzüne yapay ürünler sürüyorlar. Hiçbir doğal güzel kadın bunu tercih etmez. Bu nedenle, Rosie’nin resimleri olmayan bazılarını arıyorsanız, bu kadının gerçek güzelliğini ve yüzünde herhangi bir güzellik ürünü kullanmadan bile ne kadar harika görünebileceğini gösterdiği için bu en iyisi olacaktır..

2. Orijinal Cazibe:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley2

Gerçek güzelliğin tadına bakmak istiyorsanız, süper modelin bu çekici yüzüne bir göz atmalısınız. Rosie’nin yüzü ay gibi parlıyor, yani gözlerinizi yormayan, aksine uzun süre aklınızda kalan rahatlatıcı bir ışıltıya sahip..

3. Şaşırtıcı Bir Şekilde Muhteşem:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley3

Süper modeller, paparazzilerin nereden gelip fotoğraflarınızı çekebileceğini asla bilemeyeceğiniz için gün boyunca süslenmeyi sever. Ancak Rosie’nin buna harika ve kalıcı bir çözümü var. Doğal güzelliği, o makyajı çıkarsa bile o harika yüzünü spor etmesine izin veriyor..

4. Çekici Hareketler:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley4

Bir Victoria Secrets Modeli olan Rosie, bazı el ve kaş hareketlerini nasıl sallayacağını biliyor. Bunu sahnede ve fotoğraf çekimi kampanyalarında da yapmıştı. Bu güzel hareketler onu insanların önünde daha çekici gösteriyor ve bunlar gerçekten önemli olan ve aslında doğal güzelliğini aydınlatan küçük şeyler..

5. Kesilmiş Yüz:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley5

Rose’un yüzünde tek bir vücut yağı yüzdesi yok. Sanki daha sonra kafatası ortaya çıkacakmış gibi. Ama yine de o son derece güzel. Bu kadın olduğu gibi güzel görünebilir ve bir model olduğu için bu görünümleri korumak zorundadır. Güzelliğinin çoğu doğal olarak geliyor ve bu resmin tüm zamanların makyajsız en iyi Rosie Huntington-Whiteley’lerinden biri olduğu söylenebilir..

6. Bir Yere Gitmek:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley6

Rosie, çoğu zaman makyajsız göründüğünden emin bir şekilde bir yere giderken görüldü. Bu kadının kendine güveni, dışarıdaki birçok nefret eden için gerçekten bir şok. Bu çekici fotoğrafla Rosie, makyajsız da iyi görünme rolünü oldukça iyi oynayabildiğini kanıtlıyor..

7. Makyajsız Künt Cevap:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley7

Çok fazla olumsuz konuşan ve bu kadının doğal güzelliğini sorgulayan insanlar, bu resmi cevap şeklinde hak ediyorlar. Bu kadının tamamen gerçek yüzünü gösteriyor.

8. Eğlence Gezisi:

Rosie-Huntington-Whiteley-Makyajsız8

Bu, Victoria Secret’ın modelinin makyajsız bir resmi daha. Muhtemelen kamera önüne gelmiş en güzel yüzlerden birine sahip. Birçok kadın için yaşayan bir ilham kaynağı ve bir yere gitmeden önce makyaj yapmayı düşünen kadınlar için adil bir motivasyon..

9. Otantik Güzellik:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley9

Rosie Huntington-Whiteley’nin makyajsız fotoğraflarını görmek istiyorsanız, bu en iyilerinden biri. Rosie küçük bir gezintiye çıkmak için evinden çıkarken resim tıklandı..

10. Manşet Yapmak:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley10

Rosie, erkek arkadaşı Jason Statham ile haber yaparken görüntülendi. Bu kadının bu minimal makyaj yüzü, birçok kadın için ilham kaynağı olmalı..

11. Havaalanı Sahneleri:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley11

Rosie havaalanında yine makyajsız görüntülendi. O gece uçuşuyla Londra’ya gidiyordu ve tamamen özgün yüzünü gururla sergiliyordu. Bu muhtemelen makyajsız en iyi görünen Rosie Huntington-Whiteley’lerden biridir..

12. Çekici Güzellik:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley12

Bu resim tüyleri diken diken edecek. Güzelliği kesinlikle bir şeydir, değil mi? Hangi kıyafeti giyerse giysin güzel görünüyor. Muhtemelen en basit kıyafetleri giyebilir ve yine de en iyi görünebilir. Rosie’nin yüzünü güzelleştirmek söz konusu olduğunda, bu ürünler boşa gideceğinden, gerçek güzelliği güzellik ürünlerinin yapay gücüyle karşılaştırılamaz..

13. Aşıklar İçin Bir İkram:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley13

İşte tüm Rosie Huntington’ınızı makyaj istekleri olmadan azaltmanız için bir tedavi. Bu özel resim tıklandı, Rosie tamamen gerçek yüzünü kitle iletişim araçlarının önünde yüzünde minimal makyajla gösteriyordu..

14. Moda Havası:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley14

Bir model olan Rosie’nin modası asla geçmez. Ne yaparsa yapsın ya da nereye giderse gitsin, içinde bir miktar moda dokunuşu var. Doğal yüz cazibesi bazen etrafındaki en iyi kadın rolünü oynamasına izin veriyor ve doğal olarak denemeden tüm dikkatleri üzerine çekiyor..

15. Siyahtaki Güzellik:

Makyajsız Rosie Huntington Whiteley15

Rosie, gündelik giyim anlayışını sergilediği bu özel resimde çok sevimli görünüyor. Doğal yüzünü spor yapıyor ve çok çekici görünüyor.

Rosie Huntington-Whiteley resimleri bu makaleyi sular altında bıraktı ve bu kesinlikle Victoria Secret’ın tüm model sevgilisi için bir zevk..