En tanınmış Amerikalı aktrislerden biri olan Sarah Jessica Parker, aynı zamanda bir tasarımcı ve yapımcıdır. Bu iş kadını bir dizi film yaptı ama esas olarak HBO dizisi Sex and the City’deki Carrie Bradshaw rolüyle tanınıyor. Bu kadının görünüşü ve yeteneği var ve bu şekilde büyük ekranlara çıktı..

Sarah Jessica Parker Makyajsız

Makyaj Resimleri Olmadan Sarah Jessica Parker:

Bu yazıda bazı Carrie Bradshaw makyajsız fotoğrafları tartışacağız..

1. Yaşlanmıştı:

Sarah Jessica Parker Makyajsız 1

Carrie Bradshaw, HBO dizisinde birkaç yıl önce göründüğü gibi değil. Sarah bugünlerde biraz yaşlı görünüyor ama medyanın önünde tamamen gerçek yüzünü künt sergileme konusunda tereddüt etmiyor. Yaşlı yüz kusurlarına rağmen, bu Hollywood Divası hiçbir şeyden korkmuyor..

2. Sabah Fitness Programı:

Sarah Jessica Makyajsız 2

Bu fotoğraf çekilirken Sarah tamamen makyajsız görünüyordu. Fit kıyafetini giyiyordu ve herhangi bir yapay güzelleştirme olmadan yüzü her zamankinden daha çekici görünüyordu. Makyajsız iyi bir sarah jessica parker arıyorsanız, o zaman bu, oradaki en uygun olanlardan biri olabilir..

3. Beyaz Üst Güzellik:

Sarah Jessica Makyajsız 3

Sarah jessica parker beyaz bir kolsuz bluz giyerek sokaklarda yürürken görüldü. Kaba ama tamamen doğal görünümünü sergiliyordu. Bu meşgul kadın muhtemelen sabah uyanıp makyaj seti ile oturmaya vakit bulamıyor. Makyajı çıkarıp basit bir kadın rolünü oynadığında bile gerçekten güzel görünebilir..

4. O Şok Bakış:

Sarah Jessica Makyajsız 4

Korkunç ama güzel, değil mi? Şok edici yüzleri ortaya çıktığında özellikle çok çekici görünen bazı kadınlar var. Bu özel görüntü, kamera ekibinin (muhtemelen) yaptığı bir tür eylem karşısında şok olurken, Sarah’nın tamamen çekici yüzünü gösteriyor. Her neyse, olay Sarah’nın doğal yüzünü ortaya çıkardı ve bu resimde yüzündeki kusurlar da belirgindi. İnsanların görünüşünden çok işini göreceğine inanıyor ve bu ona yakışıyor. Bununla yaşayabilir ve onun bir parçası olduğu için kusurlarıyla mutlu olabilir..

5. O Kötü Saç Günleri:

Sarah Jessica Makyajsız 5

Sarah havaalanında saçı dağılmış bir şekilde uçaktan yeni inerken görüntülendi. Yine de çok çekici görünüyordu ve kendini en iyi şekilde arıyordu. Doğal yüzünü sergilemekle meşgulken saç katliamı onu rahatsız etmemiş ya da dikkatini başka yöne çekmemiş gibi görünüyordu..

6. Bir Yere Gitmek:

Sarah Jessica Makyajsız 6

Bu resme baktıktan sonra, kesin olarak bir şey söylenebilir ki, Sarah jessica parker gelmiş geçmiş en muhteşem Hollywood aktrislerinden biridir. Harika performanslarının yanı sıra baştan çıkarıcı gözleri, tonda ve akıllı yüzüyle izleyenleri etkiliyor. Bir şey söylenebilir, bu kadın makyajla nasıl göründüğünü değil, sadece ne olduğunu göstererek güzel görünebilir..

7. Okul Gezileri:

Sarah Jessica Makyajsız 7

Sarah, oğlunu okula yürürken fotoğraflandı. Bu kadın, basit hayatın güzel görüntüsüyle basını şaşırtıyor. Daha çok onlar için korkutucu ve bu yüzden bu kadar çok fotoğraflanıyor. En tanınmış ünlülerden biri olmak yerine, aynı zamanda bir anne ve bunu asla hafife almıyor. Onu gerçek bir kadın yapan da bu. Onu güzel yapan da bu.

8. Makyajlı ve Makyajsız Karşılaştırma:

Sarah Jessica Makyajsız 8

Acımasız diyet planları nedeniyle, Sarah’nın fiziği son zamanlarda çok acı çekti ve soldaki resimde, herhangi bir makyaj olmadan gerçekte nasıl göründüğünü görebiliriz. Bu, muhtemelen doğal cazibesini ortaya koyan, sarah jessica parker’ın makyajsız en iyi görünen fotoğraflarından biri. Bu kadın makyajını çıkarsa ve gerçek yüzünü gösterse bile çok güzel görünebilir..

9. İlahi Resim:

Sarah Jessica Parker Makyajsız 9

Güzel görünmek için maskaraya ihtiyacın olduğunu kim söyledi? Bir kadın olduğu gibi güzeldir. Sarah jessica parker’a göre makyaj kesinlikle çekici görünmek için bir seçenek değil. Genç Sarah oldukça yakışıklı ve dışarıdaki tüm güzellik severleri kendine çekecek kadar etkileyici..

10. Minimal Makyaj Görünümü:

Sarah Jessica Makyajsız 10

Sarah, hareketlerdeki yüz kusurlarını gizlemek için çok fazla makyaj yapmakla suçlanıyor. Bu doğru. Ama hayat onun için bir film değil. Bir ünlü olarak, kusursuz olması gerektiğini düşünmüyor. Bu resim Hollywood güzelliğinin minimal makyaj yüzünü gösteriyor.

11. Kız Günü Gezisi:

Sarah Jessica Makyajsız 11

Sarah Jessica Parker, iki küçük kızıyla görüntülendi. O küçük melekler çok hoş görünüyorlardı ama bütün gözler Hollywood güzeli Jessica’daydı. Son derece çekici görünüyordu ve tamamen doğal yüzüyle spor yaptığı için insanlar doğal güzelliğini de iyi gördüler..

12. Çocuğu Geri Getirin:

Sarah Jessica Parker Makyajsız 12

Jessica, çocuğunu okuldan getirirken eğlenirken görüntülendi. Eğer biraz sarah jessica parker makyajsız fotoğraf çekiyorsan, o zaman bu oldukça iyi bir fotoğraf..

13. Çekici:

Sarah Jessica Parker Makyajsız 13

Sarah’nın aslında ne kadar basit olduğunu hayal bile edemezsin. Muhtemelen en çekici yüze sahip ve çoğu zaman onu güzel ürünlerin yardımı olmadan sergiliyor ve sadece bu şekilde iyi görünüyor. Muhtemelen eğlence endüstrisindeki en iyi doğal görünümlü kadınlardan biridir..

14. Karıştırmaya Çalışmak:

Sarah Jessica Makyajsız 14

Sarah genellikle paparazzilerden rahatsız olur ve bu yüzden bazen kalabalığa karışmaya ve basit kıyafetler giymeye çalışır ve muhtemelen yüzünü makyajsız tutarak düşük profilli olmaya çalışır. Bu o anlardan biri.

15. Masum Bakış:

Sarah Jessica Makyajsız 15

Sadece Sarah’nın masum yüzüne bak. Makyajsız çok güzel görünüyor.

Sarah jessica parker’ı makyajsız görmek istiyorsanız, yukarıda tartışılanlar muhtemelen bu kategorideki en iyilerdir. Hayran konuşmasına dayanarak, yukarıda tartışılanlar, bulabileceğiniz ve muhtemelen aramanız gereken en iyilerinden bazıları..

Sarah jessica parker türünün tek örneği ve doğal güzelliği hiçbir şeyle ya da hiç kimseyle karşılaştırılamaz. Yüz güzelliği dünyadaki hiçbir şeyle kıyaslanamaz..