Romantizmin kralı, bollywood’un badshah’ı, her kızın romantizm yapmak istediği bu ortalama görünüşlü komşu çocuğuyla eş anlamlı olan isimlerden bazılarıdır. Romantik rolleriyle öyle bir etki yarattı ki, ne zaman bir Rahul, Raj ya da Arjun duysa insan bu esrarengiz Akrep’i hayal etmekten kendini alamıyor..

shahrukh khan makyajsız

Kemer ışıklarının sevgilisi olmasına rağmen, gerçek hayatta eşit derecede çekici ve sevimli görünüyor. En iyi kanıt karısı Gauri’de yatıyor. 21 yıldır evliler, son derece romantik bir çift. İşte doğal görünümlü kameranın en iyilerini seçtik.

Shahrukh Khan Makyajsız Fotoğraflar:

Aşağıdakiler, gerçekten güzel olan makyaj resimleri olmayan en popüler ve yetenekli bollywood badshah (SRK) Shahrukh Khan’dır..

1. Şık Han:

Shahrukh Khan Makyajlı ve Makyajsız 1

Her mevsimin Hanı ve her nedenden dolayı bu adam ne giyerse ya da ne yaparsa yapsın iyi görünüyor. Burada bir marka cirosunda görüldüğünde çok şık görünmeyi başarıyor. Bu adamın onaylamadığı bir madde yok. Shahrukh Khan, artık her şeyin en iyisiyle ilişkilendirdiğimiz bir isim. Burada sadece küçük makyaj yapıyor, halka açık fotoğraf çekimi olsa bile.

2. Zahmetsiz Büyücü:

Shahrukh Khan Makyajlı ve Makyajsız 2

Basit bir siyah gömlek ve siyah takım elbise ile makyajsız görülen bu adam, her yaştan kadını aşkın bakışlarına çeken çekicilik ve karizmatik bir çekicilik yayıyor. Sevimli gamzeler, kadınları gelecek nesiller boyunca bu büyücüye bağladı.

3. Maverick:

Shahrukh Khan Makyajlı ve Makyajsız 3

Shahrukh Khan iş söz konusu olduğunda havalı bir kedidir. Yapım bayrağı altında bazı gişe rekorları kıran filmler yaptı, ancak en önemli nokta IPL ekibinde yatıyor. Kolkata Knight Riders takımının ortak sahibi olan bu adam her türlü havalı. Şehirle olan ilişkisi ona Batı Bengal Eyaleti Marka elçisi statüsü kazandırdı. Bu görüntülerde shahrukh arabasına makyajsız bir şekilde dışarıdan giriyor..

4. Makyajsız Shahrukh Khan:

Shahrukh Khan Makyajlı ve Makyajsız

Dünya çapında istikrarlı bir hayran takip ederse, bu adamın kendisi hakkında çok fazla tavrı ve havası olduğunu varsaymak hızlı olurdu. Ama sevdikleri için çok basittir. Yeni Delhi’de mütevazi bir geçmişe sahip olan Shahrukh’un sektörde vaftiz babası olmadı. Bugüne kadar tüm başarısına rağmen alçakgönüllülüğünü koruyor. Böyle onurlu bir varlığı sürdürebilmek başlı başına bir başarıdır. Bu resim, sans makyaj görünümünde bile ne kadar doğal olduğunu söylüyor.

5. Seksi Don:

Shahrukh Khan Makyajlı ve Makyajsız 5

Evet efendim, Shahrukh Khan, Don’un klasik retro karakterini yorumlamasıyla seksiliği geri getirdi. Bu ikonik rolü kaldırabilecek biri varsa, o da bu adamdı. Doğal olarak yumuşak havası ve katil tavrıyla romantik diyaloglarda olduğu gibi aksiyon sahnelerinde de öldürücüdür. Burada sadece makyajsız yüzünü ve onun için çok mükemmel olan at kuyruğu görünümünü spor ediyor..

6. Eşya Çocuğu:

Shahrukh Khan Makyajlı ve Makyajsız 6

SRK, bollywood’da item boys kavramını popülerleştirmekten tek başına sorumludur. Son zamanlarda filmlerdeki en çarpıcı parça numaralarından bazılarını çıkardı. Kızların tüm dikkatini çekmesini istemiyordu! Ve altı paket abs inşa edecek kadar çok çalıştı. Bu adamın yapamayacağı hiçbir şey yok. Ve o sevimli yüzün yanı sıra makyajsız da asla yanlış gidemez..

7. Romantik Shahrukh görünümü:

Shahrukh Khan Makyajlı ve Makyajsız 7

Kimya öğretmeninden komşunun kızına ve kolej sevgilisine kadar Shahrukh, ekrandaki her karakteri romantize etmeyi başardı. Yash Raj Production’dan Veer Zara için yaptığı çekimde shahrukh khan’ın makyajsız pozları burada görüldüğünde, her kadının istediği mükemmel romantik erkek olarak her rolü zahmetsizce dolduruyor. Romantik yanı, kişisel yaşamından da bellidir. Adam aşkla ilgili her şeyin yaşayan bir vasiyetidir..

8. Rüya Teknesi:

Shahrukh Khan Makyajlı ve Makyajsız 8

Adam Adonis değil, ancak kadın hayranının takipçisi çağdaşları tarafından kıskanılacak. Çok azının karşı koyabileceği çok çekici bir çekiciliği var. Ama aynı zamanda, ekrandaki karakterlerini bu kadar inandırıcı kılan bütünlüğü de kişileştiriyor. Bu yukarıdaki görüntü, yüzünde makyajsız olduğunu söyledi..

9. Shahrukh – Milyon Kalplerin Kralı:

Shahrukh Khan Makyajlı ve Makyajsız 9

Hiç şüphe yok ki o kalplerin efendisidir ve bunun iyi bir insan olmakla çok ilgisi vardır. Biri içeriden iyiyse, mutlaka dışarıya da yansır. Bu makyajsız srk’nin harika fotoğraflarından biri.