Shakira Isabel Mebarak Ripoll, Shakira’nın gelmiş geçmiş en ünlü şarkıcılardan biri olduğunu da biliyor. Birinci sınıf bir şarkıcı olmasının yanı sıra, popüler bir aktör, dansçı, söz yazarı, koreograf, yapımcı ve daha birçok kişidir. Shakira devrim niteliğindeki parçaları ve albümleriyle her zaman billboard listelerinde üst sıralarda yer almayı başardı..

Bu kadın çekici görünmek için çok fazla makyaj yapmalı ve geçici bir sahte güzellik giymeli. Ancak Shakira, bir yığın güzellik ürünüyle kaplı plastik bir bebekten çok daha fazlasıdır. Ayrıca herhangi bir makyaj yapmadan oldukça çekici görünüyor..

Shakira'nın Makyajsız Resimleri

Shakira Makyajsız Resimler:

İşte yukarıdaki açıklamayı haklı çıkaracak Shakira’nın makyajsız en iyi 9 fotoğrafı.

1. Shakira Kışlık Giysilerde Makyajsız:

Shakira Kışlık Giysilerde Makyajsız

Bu, güzel bir kış sabahı evinden çıkarken makyajsız bir görünüm sergilediği Shakira’nın bir fotoğrafı. Shakira güzelliğiyle ilgili en iyi şeylerden biri, makyajsız bir şekilde gidebilmesidir. Doğal güzelliğine bakılırsa, bu kadının çekici görünmesi için herhangi bir ek güzellik ürününe pek ihtiyacı olmadığı söylenebilir..

2. FIFA Dünya Kupası’nda Daha Az Shakira Makyajı:

FIFA Dünya Kupası'nda Makyajsız Shakira

Shakira’nın bu resminde, makyaj yapmamasına rağmen yüzünü açıkça gösteriyor. Kuşkusuz, o dünyanın en doğal güzel dansçılarından biridir. Bununla birlikte, yorgun olduğunda bile yüzünün kızarmasından belli olan kendini koruyor..

3. Spor Salonunda Makyajsız Shakira Yüz:

Shakira Spor Salonunda Makyajsız Yüz

Shakira bir yaz sabahı spor salonuna giderken görüntülendi. Sahne dışındayken bunu basit tutmayı sever ve çevresiyle oldukça rahat bir şekilde ilgilenir. Gülümsemesi açıkçası onun en iyi eğrisi ve aynı zamanda güzelliğiyle ilgili tüm yaygaraların arkasındaki ana sebeplerden biri. Burada, rahat spor kıyafetleri giyiyor ve makyajsız yüzünü rahatça sergiliyor..

4. Hayvansever:

Shakira makyajsız4

O değerli sabahını akvaryumda geçirmeye karar verirken Shakira’nın bu resmi tıklandı. Burada yunuslarla eğlendiği görülüyor. O şanslı deniz canlısı, doğal güzelliğinin tadına varır. Bu şarkıcı istediği her şeyi giyerek kendini çekici gösterebilir ve makyaj kesinlikle bunun bir parçası değil..

5. Stüdyo Görünümü:

Shakira makyajsız5

Bu, Shakira’nın stüdyoda bir parça kaydederken çekilmiş bir fotoğrafı. At kuyruğu saç modeli ile çok sevimli görünüyor. Ancak, her türlü güzellik ürününden kaçınıyor gibi görünüyor. Doğal güzelliği milyonlarca beğeni almasına yetiyor.

6. Katil Görünüşü:

Shakira makyajsız6

Shakira sahilde hiç makyaj yapmadan görüntülendi. Tanrı vergisi fiziği ve doğal olarak güzel görünümü kesinlikle bir avantaj. Bu resimde, plajda vakit geçirmekten keyif aldığı için oldukça rahat görünüyor..

7. Şimdiye Kadarki En Sevimli Kız:

Shakira makyajsız7

Şüphesiz Shakira, günümüz dünyasının en sevimli kadın şarkıcılarından biridir. Bu resimde makyajsız çok çekici görünüyor. Shakira, kendini muhteşem göstermek için herhangi bir ek güzellik ürününe neredeyse hiç ihtiyaç duymaz..

8. Şimdiye Kadarki En Sevilen Çift:

Shakira makyajsız8

Shakira ve Gerard Pique’nin tüm zamanların en sevimli ünlü çifti olduğu iddia ediliyor. Bu resim, dünyaca ünlü şarkıcının mutlu bir yaşam sürmek için yıl boyunca güzellik ürünleri ile yığılmasına gerek olmadığını ortaya koyuyor. Bunun yerine, ekran dışında geçirdiği zamandan keyif alıyor ve rahat olmayı seviyor..

9. Muhteşem Bir Anne:

Shakira makyajsız9

Shakira, Miami’de oğluyla birlikte gündelik kolsuz siyah bir bluz ve makyajsız bir yüzle görüntülendi. Bu kadın bu kadar güzel görünmek için nadiren herhangi bir makyaj ürünü kullanıyor..