Aniden rotasını değiştiren ve kariyerini eğlenceye adayan hevesli bir doktor olan Zarine Khan, Hint film endüstrisinin gerçek güzelliklerinden biri olarak anılır ve genellikle bir başka büyüleyici güzellik olan Katrina Kaif ile karşılaştırılır. Kariyeri, ilk filmi Veer’de çok ünlü Salman Khan’ın karşısında rol almasıyla başladı ve bebek adımlarıyla sektörde birer birer kendine yer edinmeye başladı, klasik ürün numarası “karakter dheela” ona son adımını verdi. daha birçokları için. Bu makale, sosyal medyada oldukça popüler olan Zarine Khan’ın makyajsız selfie fotoğraflarına odaklanıyor..

Zarine, keskin yüz hatları ve pürüzsüz, parlak bir cilt ile kutsanmıştır. Çoğu kez makyajsız güzel tenini sergilediği görülür. Aktris makyaj yapmayı tercih etse de, bazen ham formunu serbest bırakıyor ve yüzünü temizliyor. Bu ünlünün bu çarpıcı fotoğraflarına göz atın.

1. Pembemsi Parıltı:

Zarine Khan Makyajsız 1

Bu resimde çok sevimli değil mi? Zarine Khan, pembe bir bluz içinde çok sevimli ve güzel göründüğü bu çekim için poz verirken görüntülendi. Cildi her türlü makyajdan arınmış ve saçlarını açık bırakmıştı. Bu bayan, sevimli gülümsemesi ve muhteşem teniyle bize büyük güzellik hedefleri veriyor..

2. Çekime Hazırlanmak:

Zarine Khan Makyajsız 2

Bu fotoğraf, Zarine Khan’ın çekime hazırlanmadan birkaç dakika önce çekildi. Bu resimde oldukça hoş ve canlandırıcı bir şekilde güzel görünüyordu. Papyonlu saç bandı onu sevimli küçük bir kız gibi gösteriyordu. Üzerinde çalışmak için böylesine temiz bir tuval varken, hangi sanatçı iyi olmaz ki?

3. Merhaba Dünya!

Zarine Khan Makyajsız 3

Zarine Khan yakın zamanda bu güzel resmi Instagram hesabına yükledi. Yüzü çıplaktı ama kusursuz görünüyordu. Gölgeli havacı gözlükleri ve vurgulanmış saçları bu resmi gerçekten Instagram’a layık kılıyor. Bu seksi kız, takipçileri ve hayranları için kesinlikle kalp kırıcı..

4. Rahatlama Modunda:

Zarine Khan Makyajsız 4

Zarine, bu özçekiminde rahat bir modda görünüyor. Tamamen rahat ve huzurlu görünüyordu. Yüzünde makyaj izi yoktu ama bir diva gibi görünüyordu. Süt beyazı teni, parlak gözleri, pembe dudakları ve süper keskin özellikleri kesinlikle ekranınızı ateşe verecek..

5. Ayık Olmak:

Zarine khan makyajsız 5

Burada, cenaze ziyaretlerinden birinde ağır bir kalple etkinliğe katılan Zarine’i görüyoruz. Duruma uygun giyinerek, beyaz bir şalvar giyerken yüzündeki tüm makyaj kalıntılarını temizledi. Sadeliği ve yüzüne ek bir renk eklenmemesine rağmen oldukça çarpıcı görünüyordu..

6. Arkadaşla Selfie:

Zarine khan makyajsız 6

Zarine khan her zaman kalabalığın arasından sıyrılan kişi olmuştur. Pek çok batı özelliğini birleştiren bu model, arkadaşıyla sıradan bir fotoğraf için poz verdiği bu fotoğrafta, açık renkli gözlerini ve süt gibi kusursuz tenini ön plana çıkaran aktrise dönüştü. kameraya dikkatle bakarken pembe dudaklarında yumuşak bir gülümseme yuvarlandı.

7. Temiz ve Doğal:

Zarine khan makyajsız 7

Meşgul bir kızın zaman zaman biraz stres atması gerekir ve bu yüzden Zarine bir gece dışarı çıkmayı seçerken makyajı serbest bırakmaya karar verdi. Tercihen gideceği yere giderken vurularak, gözlerinin altındaki yoğun çalışma baskısına rağmen kusursuz benliğini sergiledi..

8. Çarpıcı Diva:

Zarine khan makyajsız 8

Bu resim, minimalist bir görünüm tercih ettiği ilk fotoğraf çekimlerinden birine dayanıyor. Forma, bu güzel yüzü tek renkli bir gölgede gösterdi ve hafif gölgede bile, yüzünü aydınlatan herhangi bir ağır profesyonel makyaj olmadan ne kadar güzel olduğunu anlayabiliyoruz..

9. Sade Kız:

Zarine khan makyajsız 9

Etnik kökenine ve kültürüne her zaman bağlı olan Zarine Khan, dua ederken fotoğraflandığı dini bir ziyarette bulundu. Başını hafifçe eğdiği için görünüşü harikaydı, dua edercesine ellerini kavuştururken siyah cübbesi başının üzerine örtülürken pembe yanakları kızardı..

10. Yavru Kedi Aşkı:

Zarine khan makyajsız 10

Evcil hayvanlar sizin en iyi arkadaşınızdır ve Zarine Khan da aynı şekilde düşünüyor. Bu yüzden bu resimde onu iki huysuz kedisiyle poz verirken görebiliyoruz ve hepsi merceğe bakarken, Zarine’in önden çarpık saçlarıyla oldukça genç ve farklı görünüyordu..

11. Hint Güzeli:

Zarine Khan Makyajsız 11

Zarine Khan’ın sokak görüntülerinden biri, aslında güzel olmak için makyaja gerçekten ihtiyaç duymadığını söylerdi. Büyük gölgeleri güzel gözetleyicilerinin çoğunu kaplarken, makyaj izlerinden arınmış yüzü hala parlak bir şekilde parlıyordu. Siyah chikankari iş elbisesi onun açık tenini çok iyi tamamlıyordu..

12. Filtresiz Selfie:

Zarine khan makyajsız 12

İşte, büyüleyici güzellikte göründüğü için üzerinde sıfır makyaj olan porselen Barbie yüzünü sergileyen güzelliğin bir başka özçekimi. Aktrisin cildinde kesinlikle hiçbir iz veya kopma yoktu. Dolunay parçası kadar güzel görünüyordu. O gerçekten kıskanç!

13. Mükemmel Surat:

Zarine khan makyajsız 13

Houseful 2’nin perde arkası size, Zarine Khan ile poz veren ana erkek başrollerden biri ve filmin bir başka kadın başrol oyuncusundan oluşan, hepsi de mükemmel resim için somurtan eğlenceli sevgi dolu bir oyuncu kadrosunu gösterecek. Bu resimde Katrina Kaif ile esrarengiz bir benzerliği var..

Zarine Khan ana akım bir Bollywood oyuncusu olmayabilir, ancak diğer dillerdeki filmleri onu yükselen bir süper yıldız yaptı. İfade eksikliği ve ortalama oyunculuk becerileri nedeniyle sert eleştirilere maruz kalmasına rağmen, Zarine, eleştirmenlerinin yanlış olduğunu sürekli olarak kanıtlamayı bir noktaya getirdi. Filmlerinde boğucu, cıvıl cıvıl rolleri tercih ederken, ne zaman dışarı çıksa basit, ayık tarzını da ortaya koyuyor. Zarine, kameranın onu sürekli izlemesinden asla çekinmez. Makyajsız da olsa bu şahin gözlü gazetecilerle yüzleşmeye hazır. Umarız bu canlandırıcı Zarine Khan makyajsız selfie fotoğraflarını beğenmişsinizdir..