Her durum için bir fırça, bugünün makale konusuna göz farı fırçaları denir. Dudak veya yüz fırçalarınız gibi, göz farı fırçaları da yalnızca göz makyajı uygulamak için kullanılır, göz farı daha hassastır. Göz farı nedir hala bilmiyorsanız, hem doğal hem de canlı tonlarda göz kapağınıza uygulanabilen, gözlerinize güzel bir yapı veya şekil kazandıran renk paletleri bunlar. Göz farı fırçası, uygulama yöntemini çok daha kolay hale getirirken, bu fırçaların düzgün bir şekilde karışmamıza yardımcı olduğu kapaklara renk uygulaması için kullanılan farklı paket, boyut ve tiplerde gelir. Bugünün yazısında, o çok beklenen partiden hemen önce yapabileceğiniz çeşitli markalar ve farklı türdeki göz farı fırçalarını listeleyeceğiz..

Hindistan’daki En İyi Göz Farı Fırçaları:

1. MAC Açılı Göz Farı Fırçası:

MAC açılı göz farı fırçası

Açılı bir fırçanın faydası, fırçanın kolay uygulama sağlayacak şekilde şekillendirilmiş olmasıdır ve göz kapaklarınızın şekline göre kalıplanır, bu nedenle rengin keskin ve yumuşak renk örnekleriyle kontrol edilebilmesidir..

2. Body Shop Göz Farı Fırçası:

Body shop göz farı fırçası

The Body Shop’un göz farı fırçası, kılların esnek olmasını engelleyen sıkı kıllı bir fırçadır, bu nedenle hassas uygulama artık çok kolay. Bu fırça, keskin renk kesimleri sağlamak için üst kısmı kullanırken, fırçanın gövdesi tonu karıştırmak için kullanılabilir..

3. Tinge Makeup ve Cosmetic Eye Blender Fırçası:

Tinge makyaj ve kozmetik göz blender fırçası

Bu, genellikle pürüzlü uçları karıştırmak veya yumuşatmak için kullanılan, kılların esnekliğini en iyi şekilde kullanmanıza izin veren orta kıllı, orta yoğunluklu bir göz farı fırçasıdır. Uygulamanın iyi bir şekilde jelleşmesini sağlayan bu fırça, gözlerdeki ağır istenmeyen tonları da kaldırarak size doğal bir görünüm kazandırır..

4. Çıplak Temeller Çift Uçlu Fırça:

Çıplak temeller çift uçlu fırça

Buradaki çift uçlu fırça, hem kompakt hem de sert kıllı olmak üzere iki farklı fırça uzunluğuna sahiptir. Kısa kıllı fırça, rengin canlılığını ayarlamak için temel uygulamada kullanılırken, daha büyük uzunluktaki fırça, ikinci katmanı maskelemek veya karıştırmak için kullanılabilir..

5. Roch Fan Maskesi Göz Fırçası:

göz farı fırçaları

Bu tür göz fırçasına, bir Çin el fanına benzeyen kılların şekline göre fan fırçası denir. Bu fırçanın geniş açı yaklaşımı, tek seferde geniş bir alanı tek seferde kaplamanıza olanak tanır. Bunlar, taban katmanı ayarlandıktan sonra kullanılan fırçalarda kesinlikle harmanlanır..

6. Sephora Pro Leke Fırçası:

Sephora profesyonel leke fırçası

Sephora’nın profesyonel smudge göz fırçası, kıllar içinde fazla esnekliğe izin vermeyen, size hassas uygulama avantajı sağlayan kompakt kıllara sahip dik bir fırçaya sahiptir. Bir piramit şeklinde yuvarlanan bu kıllar, göz kapaklarınızın dış hatlarına uyum sağlayarak gölgeyi karıştırmak için mükemmel bir renk lekesi sağlar..

7. Rite Aid Yenileme Göz Farı Fırçası:

Rite Aid Yenileme göz farı fırçası

Bunlar, rengin gözlerinizi ağırlaştırmasına izin vermeden daha geniş bir taban için kapsama alanı sağlayan geniş açılı fırçalardır. Bu fırçalar genellikle yoğun ve ağır kıllıdır, bu da fazla rengin solmasına izin vererek size çok doğal bir ince görünüm verir..

8. Çift Taraflı Fırça:

Çift taraflı fırça

Bu, başka bir tür göz farı fırçasıdır, daha ziyade çift fırçaya izin veren bir türdür, her iki uçta da farklı bir fırçaya sahiptir, beyaz olan temel renk uygulaması için ve diğeri karıştırma için. görünümü eşitlemek için beyazdaki puf, rengi yumuşatmadan gölgeyi daha derin bir bağlamda uygulamak için kullanılır..