Nail art fırçaları, tırnak bakımınız için mükemmel bir aksesuardır. Tırnak fırçaları her kadının ihtiyacıdır. Tırnak fırçaları, günlük kullanım için mükemmel olan birçok şekil ve boyutta gelir. Tırnak fırçasının asıl kullanım amacı, ojenin dökülmesini ve aşırı kullanılmasını önlemektir. Tırnak sanat fırçalarının en iyi yanı, markanın önemi olmayan hemen hemen her mağazada bulunabilmesidir. Birçok kişi ojenizle birlikte gelen normal küçük fırçaları kullanır, ancak yalnızca tırnak sanatı için gelen ayrı tırnak fırçaları da alırsınız. Tırnak sanatı, dünya çapında birçok insanın benimsediği çok yüksek bir son ve büyüyen bir sanattır. Tıpkı dövmeler gibi, insanlar da tırnak sanatını çok popüler bir aksesuar aracı olarak benimsemeye başladılar..

Hindistan’daki Ünlü Nail Art Fırçaları:

Aşağıda, popüler kullanımınız için birkaç harika tırnak sanatı fırçası verilmiştir..

Detay Fırçası:

tırnak sanat fırçaları

Bu düz kompozisyon fırçası, her tırnak sanat aksesuarınız için mükemmeldir. Fırça sonunda bir uca doğru mezun olur. Detaylandırma fırçası, her tırnak sanatının detayları için adından da anlaşılacağı gibi iyi çalışır. Çiçekler ve diğer detaylı işler gibi çok karmaşık işleri çizmek için bu mükemmel bir fırçadır..

Sıyırma Fırçası:

tırnak sanat fırçaları2

Bu, daha belirgin kıllara sahip daha uzun bir fırçadır. Tanımlanmış kıllar, daha iyi bir tırnak sanatı durumu sağlar. Sivri uç, çok fazla iş için çok tanımlanmışsa. Fırça kullanırken uzun çizgiler oluşturmak mükemmeldir. Çizgileme fırçası çok verimli bir fırçadır ve sınıfının en iyilerinden biridir..

Köşeli Fırça:

tırnak sanat fırçaları3

Bu fırça çok düz bir fırça olan 45 derecelik bir açıyla kesilir. Açılı fırça, birkaç karmaşık tasarım oluşturmak için kullanılabilir. Köşeli bir fırça, her tırnak sanatı tasarımı için mükemmeldir. Köşeli fırça, dünyadaki her kozmetik mağazasında mevcuttur..

Temizleyici Fırça:

tırnak sanat fırçaları4

Temizleyici fırça mükemmeldir ve piyasada bulunan tırnak sanat fırçalarının harika bir temsilidir. Temizleyici fırça, tırnak sanatını oluştururken parmaklarınızın etrafından sızan dağınık ojeleri temizlemek için kullanılır. Temizleyici fırça her kozmetik mağazasında mevcuttur.

Eğri Detaylandırma Fırçası:

çarpık detaycı-fırça

Normal detaylandırma fırçası gibi eğri detay fırçası da sevdiğiniz karmaşık tasarımları yaratmaya yardımcı olan sivri uçlu olarak oluşturulmuştur. Eğri detaylandırma fırçasının daha taşınabilir olması dışında sizin için kullanımı daha kolay olması dışında tek bir istisnası vardır..

Gölgelendirici Fırçası:

tırnak sanat fırçaları6

Gölgelendirici fırçası, kozmetik dünyasında mutlak bir güzelliktir. Gölgelendirici fırçası, çok kusursuz tasarımları parmaklarınızın üzerinde gölgelendirmenizi sağlar. Shader fırçası ile kullanabileceğiniz tonlar, tırnak sanatınızın şıklığını ve güzelliğini artıracaktır. Gölgelendirici fırçası çok kullanışlıdır ve sahip olunması gereken bir.

Astar Fırçası:

tırnak sanat fırçaları7

Kısa, iyi tanımlanmış vuruşlar için mükemmel olan tırnak sanat fırçası, çok iyi donanımlı bir sanat fırçasıdır. Astar fırçası çok kullanışlıdır çünkü birkaç iyi tanımlanmış vuruş oluşturmak için çok iyi bir ortam yaratır. Astar fırçası incedir ve kullanımı kolaydır.

Fan Fırçası:

tırnak sanat fırçaları8

Fan fırçası, çeşitli nedenlerle çok iyi bir fırçadır. Fan fırçası, mükemmel tırnak sanatı efektleri için harika olan iyi düzeyde hava fırçası darbeleri sağlamak için kullanılabilir. Renklerin fırça üzerinde karıştırılması, bakımlı bir durum sağlayacaktır..

Nokta Fırçası:

tırnak sanat fırçaları9

Bir uğur böceği veya puantiyeli bir tırnak tasarımı yapmak istiyorsanız, o zaman bu en iyi fırçadır çünkü iyi tanımlanmış fırça bu açıdan kesinlikle mükemmeldir..