Tarp įvairių aksesuarų „Hijab“ užima ypatingą vietą rengiant musulmonų kastos moteris. Tai ne kas kita, kaip audinio gabalas, apvyniotas taip, kad uždengtų galvą ir krūtinę keliaujant iš namų arba prieš vyrus iš šeimos. Jis taip pat žinomas kaip parda, erdvinė užuolaida ir tt, paprastai pagamintas iš medvilnės medžiagos. Priory, hidžabas buvo dėvimas vienu stiliumi, tačiau, pasikeitus tendencijoms, dabar hidžabą galima įsigyti ir įvairių kitų stilių.

Naujausi islamo hidžabo stiliai moterims su nuotraukomis:

Gaukite šią 15 geriausių musulmonų hidžabo stiliaus kolekciją su vaizdais,

1. Sporto hidžabas:

Sporto hidžabas

Sportinis musulmonų hidžabas yra savotiškas hidžabas, kurio ilgis yra šiek tiek mažesnis nei įprasto; „Nike“ išleido tokį hidžabo stilių, skirtą musulmonų sportininkėms, kad būtų lengviau žaisti. Šio tipo hidžabas yra tampri medžiaga, kuri tinkamai priglunda prie galvos, nejudant nuo galvos.

2. Spalvotas hidžabo stilius:

Spalvotas hidžabo stilius

Ryškus hidžabas islame yra šiek tiek kitoks dalykas nei įprastas, jis turi kitokią spalvą arba gali būti gėlėtas su gėle ar kitu gėlių atspaudu, tam tikras modelio hidžabas yra puikus būdas suderinti su jūsų apranga arba padovanoti šiek tiek kitokia išvaizda.

3. Juodojo hidžabo stilius:

Juodasis hidžabo stilius

Juodasis hidžabas yra įprastas visiškai juodas hidžabas, kurį galima dėvėti ant visų tipų drabužių, nes jis derės prie visų drabužių. Islamo juodosios hidžabo nuotraukose yra daug hidžabų, kuriuos galite rasti; „Hijab“ lengva dėvėti, jis turi skirtingus stilius, per kuriuos jis gali būti dėvimas ir susietas.

4. Gėlių hidžabas:

Gėlių hidžabas

Šiais laikais labai geras hidžabas yra gėlių hidžabas, ant jo yra gėlių atspaudas, tai yra gėlės ir skirtingas spalvų raštas, dėl kurio jis atrodo gražiai ir patraukliai, tai iliustruojama aukščiau esančiame musulmonų hidžabo paveikslėlyje. Tai dera su daugeliu jūsų drabužių.

5. Blizgantis hidžabas:

Blizgantis Hijabas

Blizgantis hidžabas yra tas, kuris turi blizgesį ar blizgesį, suteikia tinkamą išvaizdą, kaip ir vakarietišką aprangą, o musulmonė mergina, turinti hidžabą, norinti dėvėti vakarietišką aprangą su kažkuo kitokiu, gali nešioti šią spalvą jų apranga.

6. Ilgas hidžabo stilius:

Ilgas hidžabo stilius

Viena nauja musulmonų hidžabo mada yra ilgas hidžabo modelis, kurio ilgis yra šiek tiek ilgesnis nei tikrasis, einantis žemyn į krūtinę ir surištas taip, kad apimtų didžiąją viršutinę kūno dalį ir yra gana didelis..

7. „Hijab“ drabužiai:

„Hijab Wear“

Teisingas islamo hidžabo stilius parodytas aukščiau esančiame paveikslėlyje, kaip iš tikrųjų labai tinkamai dėvėti tinkamą hidžabą, apimantį visą viršutinę kūno dalį ir plaukus. Jį reikia dėvėti tinkamu būdu.

8. Gyvūnų spausdinimo hidžabas:

Gyvūnų spausdinimo hidžabas

Naujas musulmonų mergaičių hidžabo stilius yra tas, ant kurio yra gyvūnų atspaudas; daug musulmonų merginų domisi hidžabu su gyvūno atspaudu. Šis hidžabas dažniausiai dėvimas vakarietiškais drabužiais, suteikiant jam kitokią išvaizdą nei įprasta. Jis taip pat turi skirtingą modelį ir kitą spalvą.

9. Laisvas hidžabo stilius:

Laisvas hidžabo stilius

Daugelis musulmonų moterų dėvi hidžabą, šis musulmonų moterų hidžabas yra šiek tiek kitoks, kai kurios moterys turi įpročius nešioti hidžabą laisvu stiliumi, ty dėvi hidžabą laisva apranga, kuri neapima smakro dalies.

10. Raudonasis hidžabo stilius:

Raudonasis hidžabo stilius

Raudonasis hidžabo stilius iš esmės yra raudonasis hidžabas, kurį jis dera su beveik visais drabužiais, žmonės, nešiojantys burką, tai yra uždanga, apimanti visą kūną, dėvi raudoną hidžabą, nes dera su juodu šydu. Hidžabas islame yra geras dalykas, kurį dauguma merginų ar moterų nešioja užsidengdamos galvą.

11. „Hijab“ suknelės stilius:

Hijab suknelės stilius

„Hijab“ suknelė yra unikalus modelis, prie kurio pritvirtinta hijab ir suknelė. Ši islamo suknelė hidžabu yra unikali suknelė, kuri skiriasi nuo burkos, ji turi keletą skirtingų spalvų ir raštų, ji yra ilga iki kulkšnies ir su ja dera hidžabas.

12. Vakarų hidžabo stilius:

Vakarų hidžabo stilius

Čia yra vienas kitoks hidžabo stilius, atitinkantis vakarietišką aprangą. Galite dėvėti striukę su kokia nors suknele arba savo vakarietišką aprangą galite suderinti su hidžabu. Yra daugybė stilių, kuriuos galite suderinti su vakarietiška apranga, hidžabą galima dėvėti su vakarietiška apranga. Šią hidžabo stiliaus musulmonų madą dažniausiai daro merginos, dėvinčios hidžabą. Jie priderina vakarietišką suknelę ar džinsus prie hidžabo.

13. Turkijos hidžabo stilius:

Turkijos hidžabo stilius:

Turkijos hidžabo stilius yra tas, kuriame hidžabas yra ilgas, su suknele, kuri yra prie jos priderinta kulkšnies ilgio apranga, ši musulmonų hidžabo suknelė paprastai yra suknelė su tos pačios spalvos hidžabo kažkokiu raštu, ir tai taip pat gali būti blizgesys ar bet koks darbas. Tai ilgos islamo suknelės su hidžabu. Prisegti reiškia, kad jis jau surištas, tereikia jį nešioti.

14. Darbo hidžabo stilius:

Darbo hidžabo stilius

Islamo hidžabo mada yra ta, kurioje yra tam tikras darbas, pavyzdžiui, darbas su karoliukais ar blizgesys, kol ant hidžabo gali būti tik karoliukų darbas ar tam tikras modelis. Tai galima padaryti tik taikant tinkamą islamo hidžabo stilių, kai kuriuos karoliukų darbus ar gėlių raštą, nes tai juoda ilga abaya, ir tik mada, kurią galima padaryti, yra tam tikras darbas.

15. Kelio hidžabo stilius:

Kelio hidžabo stilius

Musulmonų hidžabo mada yra ta, kurios ilgis yra iki kelių, tokio tipo hidžabas yra tas, kurio ilgis yra iki kelių, jis yra surištas taip, kad apimtų visą viršutinę dalį ir nusileistų iki kelio ilgio. džinsai su gūžtelėjimu pečiais, kad atitiktų aprangą.

Pagaliau yra daug musulmonų hidžabo stilių, kuriuos galima susieti ir dėvėti; yra įvairių spalvų su skirtingu modeliu, kurį galite susieti, kaip norite. Galite derinti savo aprangą prie hidžabo stiliaus. Taip pat rinkoje yra įvairių „hijab“ suknelių.