Mangalsutra yra vertingas pažadas tarp nuotakos ir jaunikio. Tai lengva, bet prasminga induistų santuokos tradicija. Sako, kad nuotaka yra amžinų jaunikių. Mangalsutra rodo jaunikio gerovę. Mangalsutra yra gražus santuokos prisiminimas, kuriame yra nuotakos jaunikio meilės emocijos. Mangalsutros dizainas turėtų būti paprastas ir elegantiškas, kurį moteris gali dėvėti kasdien. Tai primena jos meilę ir sąžiningumą jaunikio atžvilgiu. Tai turi didelę reikšmę nuotakos gyvenime.

paprasti mangalsutra dizainai

Mangalsutra yra grandininių ir juodų karoliukų mišinys su kartais dekoratyviniu pakabuku. Jei yra atitinkami auskarai, tai tampa visišku karoliu. Tai pagerina bendrą ištekėjusių moterų išvaizdą.

Gražūs ir stilingi paprasti „Mangalsutra“ dizainai moterims tendencijose:

Pažvelkime į 9 geriausius paprastus mangalsutros dizainus.

1. Paprasti „Mangalsutra“ dizainai su pakabinamu pakabuku:

Paprasti „Mangalsutra“ dizainai su pakabinamu pakabuku

Tai stilinga mangalsutros grandinė iš aukso ir juodų karoliukų. Kabantis pakabukas atrodo kaip Jhumar pakabintas ant stogo. Ši paprasta auksinė mangalsutra turi puikią tekstūrą. Kai kurios stygos kabo žemiau pakabuko su mažais juodais ir auksiniais karoliukais.

2. Subtilus vienos eilutės Mangalsutra:

Subtilus vienos linijos Mangalsutra

Tai paprastas mangalsutros raštas su viena mažų juodų karoliukų linija. Jame yra du rožiniai mirgantys rutuliai, pritvirtinti vienas prie kito. Tarp šių rožinių kamuoliukų yra prijungtas kabliukas, skirtas pakabinti gražų deimantinį pakabuką. Tai paprasta dėvėti kasdien.

3. Paprasta mangalsutra su deimantiniu pakabuku:

Paprasta mangalsutra su deimantiniu pakabuku

Tai paprastas mangalsutra dizainas su dviem deimantais. Grandinėje yra vidutinio dydžio juodų karoliukų grandis. Pakabukas turi vieną didelį ir vieną mažo dydžio deimantą su trimis atvirais apskritimais. Virš didelio deimanto yra du apskritimai, o vienas apskritimas yra tarp dviejų deimantų.

4. „Double Vati Simple Mangalsutra“:

Dvivietis „Vati Simple Mangalsutra“

Tai Maharaštros paprastas auksinis mangalsutra dizainas. Jis turi dvigubą grandinę ir dvigubą vati pakabuką. Žemiau keturios auksinės monetos pakabintos dvi auksinės vatos. Šis modelis yra populiarus Maharaštros valstijoje. Šis vati yra nuostabiai dekoruotas pamušalo dizainu.

5. Vienos linijos Mangalsutra su brangakmeniu:

Vienos linijos Mangalsutra su brangakmeniu

Šis auksinis mangalsutra paprastas dizainas turi brangakmenį ant povo motyvo. Pritvirtinta juoda karoliukų grandinė su stulbinančiu povo dizaino pakabuku. Šis povas dekoruotas baltu deimantu, o po pakabuku kabo rožinės kriaušės formos brangakmenis.

6. „Mango Motif“ paprasti „Mangalsutra“ dizainai:

„Mango“ motyvas Paprasti „Mangalsutra“ dizainai

Šis paprastas mangalsutra dizainas yra sultingas su mango motyvu. Yra graži auksinė grandinėlė su tam tikra juoda karoliukų linija tam tikru tarpu. Yra atvirkštinis aukso mango motyvas su mažų auksinių rutulių eilute, pritvirtinta virš motyvo. Ant motyvo kabo trys juodi karoliukai.

7. Madinga mangalsutra su povo plunksnomis:

Madinga mangalsutra su povo plunksnomis

Tai paprasta auksinė mangalsutra su stora auksine grandine. Kiekviename intervale yra juodi rutuliai. Yra gražus pakabukas su povo plunksnų dizainu. Plunksnų spalva yra balta su juodu karoliuku viršuje. Labai graži aukso kreivė ir atrodo kaip tikras povas.

8. Perlų ir aukso rutuliai Mangalsutra:

Perlų ir aukso rutuliai Mangalsutra

Tai nuostabus mangalsutra dizainas su viena juoda karoliukų grandine. Yra trys žalios spalvos perlai ir du auksiniai rutuliai. Šis aukso ir žalių perlų derinys yra unikalus ir pasižymi aukštu standartu. Šie perlai turi mirksinčių savybių.

9. Tiesiog klasikinė auksinė mangalsutra:

Tiesiog klasikinė auksinė mangalsutra

Ši mangalsutra turi klasikinį aukso modelį, tarsi dvi auksinės lazdelės susitinka viena su kita. Šis paprastas aukso spalvos mangalsutros dizainas turi aukso spalvos ašarų piešinį ir yra padengtas sidabriniu apskritimu. Jis apstatytas blizgančiu auksu.

10. Juoda karoliukų paprasta mangalsutra:

Paprasta juoda karoliukų mangalsutra

Tai paprastas mangalsutra dizainas su juodais karoliukais. Visa grandinė turi juodų karoliukų liniją. Tam tikru intervalu yra dideli juodi rutuliai. Tai nesudėtingas mangalsutra dizainas su juodu rutuliu. Juodam rutuliui suteikiama aukso atrama. Juodasis kamuolys turi spinduliuojantį poveikį.

11. Rožių pakabukas Paprasta Mangalsutra:

Rožinis pakabukas Paprasta Mangalsutra

Šis paprastas mangalsutra dizainas yra vieno sluoksnio juodos karoliukų grandinės. Pakabukas yra su dviem storomis auksinėmis lazdelėmis. Ši lazda sujungta su rožinio deimanto pakabuku. Rožę puošia baltas deimantas. Šie rožių deimantai mirksi kaip žvaigždė. Rožių pakabukas skleidžia savo kvapą.

12. Laxmi pakabukas Mangalsutra:

Laxmi pakabukas Mangalsutra

Tai dviejų sluoksnių mažų juodų karoliukų grandinė su deivės Laxmi pakabuku. Yra aukso monetos pakabukas su deivės Laxmi atvaizdu. Jis pagrįstas religine tema ir abiejose pakabuko pusėse yra dvi raudonos lazdelės. Šis pakabukas yra skirtas deivės Laxmi palaiminimui.

13. Vieno sluoksnio perlas Mangalsutra:

Vieno sluoksnio perlas Mangalsutra

Tai labai minkštas mangalsutra modelis. Šis paprastas auksinis mangalsutros dizainas turi tris perlus iš eilės. Tarp kiekvieno perlo yra aukso ratas, įspaustas deimantu. Grandinė yra vienoje linijoje su juodais karoliukais. Dizainas sulaukia daug šlovės su šiais itin minkštais perlais.

14. Juodos gėlės pakabukas Mangalsutra:

Juodos gėlės pakabukas Mangalsutra

Tai dviejų sluoksnių paprasto dizaino mangalsutra su trimis juodomis gėlėmis. Yra maža išlenkta lazda, papuošta juodu deimantu. Žemiau šios lazdos yra du apskritimai, įspausti baltu ir juodu deimantu, o dar vienas apskritimas su juodais ir baltais deimantais.

15. Balto ir geltono aukso paprasta mangalsutra:

Baltas ir geltonas auksas Paprasta mangalsutra

Tai auksinio mangalsutros šedevro dizainas. Vienoje pusėje yra balto aukso lazda, pritvirtinta geltono aukso lazdele kitoje pusėje. Su kiekviena lazda yra putojantis deimantų žvaigždžių dizainas. Šioms lazdoms suteikta graži forma. Tai tiesiog dizainerio kūrinys.

Paprasti mangalsutros modeliai šiuo metu yra labai žinomi, nes juos galima reguliariai dėvėti. Net dirbančios moterys gali be rūpesčių dėvėti tokius dizainus. Šiuo metu yra tendencija, kad nuotaka pasirenka savo mangalsutra dizainą. Anksčiau jos uošvė rinkdavosi labai tradicinį dizainą. Tačiau dabar nuotaka gali laisvai pasirinkti savo mangalsutros dizainą. Vietoj didelio etninio dizaino mangalsutroje labiau paplitęs subtilus dizainas. Ji net nebijos vagysčių ir gali bet kur judėti be įtampos.