Birželio mėnuo puikiai tinka visoms progoms. Birželio mėnesio akmenys taip pat yra labai gryni ir reti. Tarp jų yra perlas, aleksandritas ir mėnulio akmuo. Kiekvienas iš jų turi gražią spalvą ir aiškumą. Šio brangakmenio blizgesį atspindi sukurti papuošalai. Perlai suteikia grynos baltos spalvos, aleksandritas – žalią ir raudoną, o mėnulio akmuo yra nepermatomas.

Naujausi ir gražūs birželio gimimo akmenų modeliai moterims:

Pažvelkime į geriausius birželio 9 d. „Birthstones“ dizainus.

1. Aleksandrito birželio gimimo akmuo:

Aleksandrito birželio gimimo akmuo

Birželio mėnesį gimęs aleksandritas yra labai retas ir modernus brangakmenis. Yra žinoma, kad nešiojantiems sėkmę ir laimę. Tai brangakmenis, skatinantis meilę ir romantiką. Jis turi galimybę pasikeisti iš žalios į raudoną, ir tai yra unikaliausias brangakmenis.

2. Birželio perlų gimimo akmuo:

Perlų birželio gimimo akmuo

Perlas daugiausia laikomas birželio pradžios akmeniu. Perlai yra grynumo ir skaistumo simboliai. Yra žinoma, kad dėvėtojai didina vientisumą ir augimą. Perlai būna įvairių spalvų, tačiau dažniausiai pasitaikantys ir geidžiamiausi yra balti perlai.

3. Mėnulio akmuo birželio gimimo akmuo:

Mėnulio akmuo birželio gimimo akmuo

Mėnulio akmuo yra trečiasis birželio akmuo. Jis turi gydomųjų energijų, kurias mėgsta daugelis. Jis turi subtilų grožį, kuris labai patrauklus mėnulio mėgavimosi mėgėjams. Brangakmenis laikomas vilties kristalu, todėl jis yra vienas geidžiamiausių gimimo akmenų.

4. Aleksandrito birželio gimimo akmens karoliai:

Aleksandrito birželio gimimo akmens karoliai

Šis nuostabus ašaros formos aleksandrito birželio gimimo akmens pakabukas yra labai populiarus ir romantiškas. Brangakmenio pjūvis ir aiškumas yra labai ryškūs ir sukuria prabangų papuošalą. Pakabukas yra aukso spalvos su plona auksine grandine. Pakabuką galima dėvėti prie atsitiktinių drabužių ir ypatingomis progomis.

5. „Pearl June Birthstone“ žiedas:

Perlų birželio gimimo akmens žiedas

Čia yra nuostabus princesės karūnos rašto žiedas, kurio centre yra didelis apvalus perlas. Žiedas turi raštuotą sidabro juostą, kuri prideda jo žavesio. Perlas gražiai sėdi narve ir daro nuostabų teiginį ant jūsų piršto. Tai tikrai dovana, kurią verta padovanoti savo mylimam žmogui.

6. Mėnulio akmens birželio gimimo akmens auskaras:

Mėnulio akmuo birželio gimimo akmuo

Įsigykite šį nuostabų birželio mėnesio auskarą iš mėnulio akmens. Šis auskarų raštas turi ašaros formos mėnulio akmenį kartu su apvaliu mėnulio akmeniu, sumontuotu aukso instaliacijoje. Pakabinami auskarai yra labai žavūs ir puikiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Mėnulio akmuo šviečia ir praleidžia šviesą bei sukuria labai patrauklių spalvų vaivorykštę.

7. Birželio Birthstone apyrankė:

Birželio mėnesio Birthstone apyrankė

Tarp birželio mėnesio gimimo akmens papuošalų yra nuostabi apyrankė, išryškinanti visas aleksandrito akmens savybes. Ši akinanti apyrankė pagaminta iš mažų aleksandrito akmenų, padengtų sidabru ir sujungtų su sidabrinėmis grandinėmis. Šios apyrankės išvaizda yra žavi ir subtili ir puikiai tinka bet kokiai progai.

8. Birželio Birthstone žiedas:

Birželio Birthstone žiedas

Čia yra nuostabus aleksandrito birželio gimimo akmens žiedas, kuris puikiai tinka padovanoti savo mylimam žmogui. Brangakmenis yra supjaustytas kvadrato formos ir yra aplink mažus sidabro deimantus. Žiedo šonuose vėl yra deimantų, kurie papildo jo žavesį. Žiedas yra prabangus ir labai retas.

9. Mėnulio akmens birželio gimimo akmens karoliai:

Mėnulio akmens birželio gimimo akmens karoliai

Patikrinkite šį natūralaus mėnulio akmens karolių rinkinį iš sidabro. Šie birželio mėnesio papuošalai iš gimimo akmenų yra puošnus kaklo gabalas, kuris puikiai derės tiek prie oficialios, tiek prie biuro aprangos. Ši spalva puikiai tinka derinti su bet kokia drabužio spalva, todėl yra labai plačiai naudojama.

Birželio gimimo akmenys yra gyvybingi ir žavūs. Trys birželio mėnesio akmenys puikiai tinka derinti su papuošalais, tokiais kaip auskarai, žiedas, karoliai ir net apyrankė. Daiktai su perlais ir mėnulio akmeniu suteikia žavingą ir seno pasaulio išvaizdą. Nors aleksandrito papuošalų elementai išryškina šiuolaikinio ir naujojo amžiaus išvaizdą.