Jie firminiai marškinėliai! Jie turi atskirą gerbėjų bazę keliems jauniems vyrams ir moterims dėl mums visiems žinomų priežasčių. Žinoma, kad populiarių ir geriausių ar populiariausių prekės ženklų marškinėliai yra aukščiausios kokybės, patogumo, dizaino ir modelių bei išvaizdos. Negalima konkuruoti ar palyginti geriausios firmos marškinėlių vyrams su jokiais kitais biudžeto ar internetiniais prekių ženklais. Jei ir jūs tikitės, kad įsigysite tik geriausių vyriškų marškinėlių prekinius ženklus ir pirmenybę teikiate kokybei ir patogumui, tada turime ką nors jums! Mes pasirinkome geriausius Indijos ir pasaulio vyriškų marškinėlių prekės ženklus, skirtus tik jums. Pradėkite ir pamatysite, kodėl būtent šie marškinėlių prekės ženklai yra populiarūs ir jų pagrindinės savybės!

Kodėl prekės ženklo marškinėliai yra tokie populiarūs??

Kodėl turėtumėte pirkti ir sutelkti dėmesį būtent į šiuos firminius marškinėlius? Kuo jie tokie ypatingi? Praneškite mums tai prieš pradėdami tyrinėti įvairius prekės ženklus.

 • Mes žinome, kad gali būti viliojanti pažvelgti į biudžetinius marškinėlių variantus nei šių prekių ženklų. Bet neabejotinai firminiai drabužiai visada išsiskiria dėl nurodytų priežasčių.
 • Jie atrodo stulbinančiai. Audinio minkštumas, kokybė ir lygi tekstūra padarė mus gerbėjais.
 • Aukščiausia konstrukcija ir modeliai turi virš debesų.
 • Juose yra klasikinis, nesenstantis ir unikaliausias dizainas bei atspaudai, kurių kiti gali nešioti.
 • Ei, mes kalbėjome apie kokybę, tiesa? Jie yra labai ilgaamžiai ir daugelį metų kartu bus jūsų drabužių spintoje kaip jūsų geriausi draugai. Argi ne šaunu?

Nauji prekės ženklo marškinėliai vyrams ir moterims:

Štai keletas žinomų prekių ženklų, kuriuos galite išbandyti.

1. Levi Strauss & Bendradarbis:

Levi Strauss & amp; Co.

PIRKTI LEVI MARŠKINIUS

Prekės ženklas, Levis! Nėra žmogaus, kuris nebūtų susidūręs ar girdėjęs apie šį populiarų prekės ženklą. Levi Strauss Kalifornijoje įkurtas prekės ženklas yra žinomas dėl savo patogių ir protingų, prabangių prekių visame pasaulyje, ypač drabužių ir avalynės. Tai yra vienas populiariausių ir geriausių marškinėlių prekės ženklų visame pasaulyje.

 • Pagrindinės prekės ženklo savybės: Šiuolaikinis naujas ir unikalus šiuolaikiškas dizainas su komfortu yra tai, ką prekės ženklas siūlo ir žada.
 • Galimi marškinėlių tipai: Polo marškinėliai, grafinis marškinėliai, marginti marškinėliai, ploni marškinėliai, marškinėliai su gobtuvu, stilingi marškinėliai ir kt..

2. Nike:

Nike

PIRKTI NIKE marškinėlius

„Nike“ marškinėliai, valdomi „Nike“. Inc. yra populiarus amerikiečių tarptautinis prekės ženklas, kuriame nagrinėjami firminiai drabužiai, paslaugos, įranga ir kt. „Oregon“, Amerikoje, įsikūrusi „Nike“ pirmiausia garsėja sportinės aprangos ir sportinės aprangos tiekimu. Jie turi keletą mažmeninės prekybos parduotuvių ir parduotuvių visame pasaulyje ir yra žinomi dėl savo aukščiausios kokybės ir patogių drabužių vyrams.

 • Pagrindinės prekės ženklo savybės: Prekės ženklas yra žinomas dėl patogių ir kokybiškų aktyvios aprangos ir drabužių visame pasaulyje, kuriame yra įvairių dizainų ir spaudinių.
 • Galimi marškinėlių tipai: Grafiniai marškinėliai, marškinėliai trumpomis rankovėmis, marškinėliai be rankovių, polo, bėgimo marškinėliai, marškinėliai su gobtuvu, sportinės aprangos marškinėliai ir kt..

3. Puma:

Puma

PIRKTI PUMA marškinėlius

„Puma“ prekės ženklo marškinėliai yra žinomi dėl patikimumo patogiuose ir aukščiausios kokybės prabangiuose vyrams ir moterims skirtuose gaminiuose visame pasaulyje. Praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje rastas prekės ženklas iš pradžių į drabužius pateko tiekdamas vasaros olimpines žaidynes. Tačiau artimiausiais metais jis išpopuliarėjo ir pradėjo gaminti 1950 -ųjų metų produktų asortimentą, kurio motyvai buvo naujovės, dizainas ir kokybė.

 • Pagrindinės prekės ženklo savybės: Prekės ženklas yra žinomas dėl to, kad derina paveldą, naujoves, technologijas, kokybę, nepamiršdamas šiuolaikinių metų reikalavimų ir tendencijų.
 • Galimi marškinėlių tipai: Bėgimo marškinėliai, aktyvūs drabužiai, polo marškinėliai, tankų marškinėliai, atspausdinti ir grafiniai marškinėliai, futbolo marškinėliai, ploni marškinėliai ir kt..

4. JAV polo:

Mes Polo

PIRKITE JAV POLO marškinėlius

JAV polo yra prekės ženklas, sukurtas pagal Jungtinių Valstijų Polo asociacijos veiklą devintojo dešimtmečio pradžioje. Jis yra gana populiarus vakaruose, Amerikoje ir Meksikoje, o vėliau tapo vienu iš geriausių prekės ženklų Europoje ir Azijoje. Prekės ženklas įgauna sporto dvasią ir konkurenciją, prašmatniu amerikietiško stiliaus teiginiu, įterptu į komfortą ir atsitiktinę išvaizdą.

 • Pagrindinės prekės ženklo savybės: „US Polo“ tiki, kad į sportą įneš amerikietiškų tradicijų ir aistros su kokybiškais, patogiais, kasdieniais drabužiais.
 • Galimi marškinėlių tipai: Polo marškinėliai, atspausdinti ir grafiniai marškinėliai, dryžuoti marškinėliai, siuvinėti marškinėliai, plonas, įprastas, sportiniai marškinėliai ir kt..

5. „Adidas“:

Adidas

PIRKTI ADIDAS MARŠKINIUS

„Adidas“ prekės ženklas yra Vokietijoje įsikūrusi tarptautinė korporacija, kurios specializacija yra batai, avalynė ir drabužiai. Tai antras pagal dydį pasaulyje sporto ir aktyvios aprangos gamintojas pasaulyje po „Nike“. Rastas dar 1920-ųjų viduryje, iki šiol visas pasaulis yra žinomas dėl savo pavadinimo ir pasitikėjimo kokybiškais ir nerūpestingais drabužiais.

 • Pagrindinės prekės ženklo savybės: „Adidas“ yra aukščiausios klasės prekės ženklas, žinomas dėl patogių, minkštų ir pagrindinių drabužių spintos gaminių.
 • Galimi marškinėlių tipai: Grafiniai marškinėliai trumpomis ir ilgomis rankovėmis, marškinėliai su marškinėliais, marškinėliai, marškinėliai, marškinėliai, bėgimo marškinėliai, futbolo marškinėliai, krepšinio marškinėliai ir kt..

6. Tommy Hilfigeris:

Tommy Hilfigeris

PIRKTI TOMMY HILFIGER marškinėlius

„Tommy Hilfiger“ prekės ženklas yra gana žinomas mados mieste ir žinomas visame pasaulyje. Nors tai yra palyginti naujas prekės ženklas, palyginti su kitais, jis atsirado devintojo dešimtmečio pabaigoje ir nuo to laiko gamino gražius marškinėlius vyrams. Aukščiausios klasės prabangus amerikietiškas prekės ženklas turi savo jaunatvišką ir išskirtinę kolekciją, pasižyminčią dizainu ir šiuolaikiška išvaizda.

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: Tai visame pasaulyje pripažintas drabužių ir aksesuarų prekės ženklas, žinomas dėl savo šiuolaikiškų ir modernių kolekcijų, pasižyminčių plačiu kokybiškų dizainų asortimentu.
 • Galimi marškinėlių tipai: Ploni, įprasti marškinėliai, aktyvūs marškinėliai, trikotažiniai marškinėliai, atspausdinti ir spausdinti, logotipai ir kt..

7. Calvin Klein:

Calvin Klein

PIRKTI CALVIN KLEIN marškinėlius

Kitas gerai žinomas prekės ženklas jaunimui ir tūkstantmečiams yra „Calvin Klein“. 1960 -ųjų pabaigoje JAV rastas „Calvin Klein“ prekės ženklas skirtas sukurti jaunatviškas, naujas ir elegantiškas, nesenstančias sukneles ir drabužius, kurie yra „nepakankamai įvertinti“.

 • Pagrindinės prekės ženklo savybės: Prekės ženklas taip pat garsėja minimalistinėmis, tačiau moderniomis tendencijomis grindžiamomis savybėmis, kurios išlieka ištikimos jų aistrai.
 • Galimi marškinėlių tipai: Polo marškinėliai, plonas prigludimas, atspausdinti marškinėliai, apykaklės, atspausdinti marškinėliai, grafiniai marškinėliai ir kt..

8. „Superdry“ marškinėliai:

Superdry marškinėliai

PIRKTI SUPERDRY marškinėlius

Labai sausas! Pavadinimas pasako viską – jis yra žinomas kaip vienas iš populiariausių ir geidžiamiausių jaunimo prekių ženklų visame pasaulyje. Kilęs iš Jungtinės Karalystės, „Superdry“ yra daug pigesnis prekės ženklas nei kiti prabangūs ir aukščiausios kokybės prekės ženklai, tačiau pasižymi tuo pačiu patogumu, kokybe ir išvaizda.

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: „Superdry“, kaip sakoma, yra madingas ir aptakus šiuolaikinis nešiojamas prekės ženklas, turintis prieinamą ir išgalvotą išvaizdą.
 • Galimi marškinėlių tipai: Atspausdinti marškinėliai, dryžuoti marškinėliai, trumpomis rankovėmis, marškinėliai ilgomis rankovėmis, įprasti ir laisvalaikio marškinėliai ir kt..

9. „G Star Raw“ marškinėliai:

„G Star Raw“ marškinėliai

PIRKTI „G STAR RAW“ marškinėlius

„G-star Raw“, gerai žinomas kaip „G-Star“, yra olandų prekės ženklas, kilęs iš Amsterdamo, Nyderlandų. Pavadinimas paimtas įkvėpus sukurti drabužių liniją, skirtą „miesto gangsteriams“. Prabangus prekės ženklas specializuojasi vyrų ir moterų drabužių linijose, pasižyminčiose ryškiu ir ryškiu stiliumi bei kontrastingos spalvos išvaizda.

 • Pagrindinės prekės ženklo savybės: Prekės ženklas yra žinomas dėl savo miesto skonio drabužių su senoviniais ir klasikiniais atspalviais bei ryškiomis spalvomis.
 • Galimi marškinėlių tipai: Ploni marškinėliai, marškinėliai trumpomis rankovėmis, V formos kaklo marškinėliai, Polo marškinėliai ir kt.

10. „Reebok“ marškinėliai:

„Reebok“ marškinėliai

PIRKITE „REEBOK“ marškinėlius

Jungtinės Karalystės prekės ženklas „Reebok“ yra vienas populiariausių avalynės, drabužių ir drabužių linijų pavadinimų visame pasaulyje. Jis buvo surastas 1958 m..

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: Prekės ženklas „Reebok“ yra žinomas dėl savo autentiškumo, unikalumo ir savo gaminių skirtumų – taip švenčiami skirtumai tarp vartotojų reikalavimų.
 • Galimi marškinėlių tipai: Klasikiniai paprasti marškinėliai, grafiniai marškinėliai, treniruočių marškinėliai, trumpų rankovių marškinėliai, marškinėliai ilgomis rankovėmis, marškinėliai su marškinėliais, bėgimo marškinėliai ir kt..

11. „Dolce“ ir „Gabbana“ marškinėliai:

„Dolce“ ir „Gabbana“ marškinėliai

PIRKTI DOLCE IR GABBANA marškinėlius

„Dolce and Gabbana“ yra dar vienas puikus italų prabangos prekės ženklas, pavadintas jo dizainerių Domenico Dolce ir Stefano Gabbana vardu. Jie pradėjo kurti drabužius tik praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje, tačiau greitai įgijo savo vardą ir šlovę, atsižvelgiant į jų gaminių novatorišką išvaizdą ir dizainą.

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: „Dolce“ ir „Gabbana“ prekės ženklas gali būti unikalus ir atskirti nuo kitų prekių ženklų. Jų stilius yra daug pranašesnis už kūrybiškumą, ryškus spalvotas dizainas ir sunkūs kontrastai.
 • Galimi marškinėlių tipai: Tankų viršūnės, siuvinėti marškinėliai, raidės, pleistrai, atspausdinti marškinėliai, taškiniai marškinėliai ir kt..

12. „Jack and Jones“ marškinėliai:

„Jack And Jones“ marškinėliai

PIRKITE „JACK AND JONES“ marškinėlius

„Jack and Jones“ yra garsiausias prekės ženklas iš Europos, kilęs iš Danijos. Dėl neprilygstamos kokybės, viliojančios išvaizdos ir meistriškumo bei dizaino unikalumo šis prekės ženklas nuo pat pradžių išsiskyrė iš kitų.

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: Yra žinoma, kad prekės ženklas turi skirtingus drabužių ir produktų segmentus, atitinkančius skirtingus vartotojų pageidavimus, pasižyminčius unikalumu, autentiškumu ir kokybišku dizainu..
 • Galimi marškinėlių tipai: Grafinės komandos marškinėliai, atspausdinti marškinėliai, polo marškinėliai, įprasti marškinėliai ir kt.

13. „Ferrari“ marškinėliai:

„Ferrari“ marškinėliai

PIRKTI FERRARI marškinėlius

Daugelis iš mūsų žino „Ferrari“ prekės ženklą kaip prabangų automobilių prekės ženklą visame pasaulyje. Bet ko jūs galbūt nežinote, taip pat yra jų palikimas drabužių ir drabužių gamyboje. Šie prabangūs drabužiai iš Italijos yra senas ir senovinis prekės ženklas, populiarus dėl prabangių ir pliušinių gaminių, pasižyminčių nuostabiu dizainu ir ilgaamžiu dėvėjimu..

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: Žinoma, kad drabužiai pasižymi elegantišku dizainu, paprastumu, stiliumi ir elegancija.
 • Galimi marškinėlių tipai: Spausdinti marškinėliai, įprasti marškinėliai, dizaineriai dėvi marškinėlius ir kt.

14. Dyzeliniai marškinėliai:

Dyzeliniai marškinėliai

PIRKTI DYZELINIUS MARŠKINIUS

Na, čia mes turime dar vieną garsų prekės ženklą iš Italijos. „Diesel“, kuris simbolizuoja alternatyvų skonį ir stilių madoje, yra žinomas dėl skirtumų ir unikalumo. Sukurta 1978 m., Dabar ji yra visame pasaulyje dėl savo novatoriškų ir protingų drabužių.

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: Prekės ženklas yra žinomas ir vertinamas dėl naujų stilių ir išvaizdos drabužių ir drabužių.
 • Galimi marškinėlių tipai: Logotipiniai marškinėliai, spausdinti marškinėliai, raidės, grafiniai marškinėliai, marškinėliai su gobtuvu ir kt..

15. „Nautica“ marškinėliai:

„Nautica“ marškinėliai

PIRKTI NAUTICA marškinėlius

„Nautica“ yra pusiau aukščiausios klasės prekės ženklas iš Amerikos, žinomas dėl laikrodžių, aksesuarų ir drabužių. Devintojo dešimtmečio pradžioje rastas prekės ženklas yra populiarus dėl smagaus mados ir stiliaus teiginių susiliejimo. Tačiau jie yra daug pigesni nei aukščiausios klasės prabangūs prekės ženklai.

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: Prekės ženklas „Nautica“ yra pusiau aukščiausios klasės prekės ženklas, žinomas dėl savo sklandaus ir patogaus fusion stiliaus.
 • Galimi marškinėlių tipai: Dažai, logotipiniai marškinėliai, pagrindiniai marškinėliai, grafiniai marškinėliai ir kt.

16. Peterio Anglijos marškinėliai:

Peterio Anglijos marškinėliai

PIRKTI PETER ENGLAND marškinėlius

Peteris Anglija yra plačiai žinomas ir pripažintas prekės ženklas dėl savo prieinamos ir elegantiškos mados. Rastas dar 1880 -aisiais, jis kilęs iš Londonderry, Airijos. Tai yra vienas patikimiausių prekės ženklų net Indijos ir kitų Azijos šalių mados rinkose. Nors ir žinomi dėl savo oficialios aprangos, jų kasdieniai drabužiai taip pat yra vientisi ir stilingi.

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: „Peter England“ prekės ženklas yra žinomas dėl stilizuotų prielaidų, kokybės, didelio dizaino asortimento ir šiuolaikiško stiliaus teiginių su ryškiomis spalvomis.
 • Galimi marškinėlių tipai: Įprasti solidūs marškinėliai, spausdinti ir grafiniai marškinėliai, marškinėliai ilgomis rankovėmis, marškinėliai su apykakle ir kt..

17. „Wrogn“ marškinėliai:

„Wrogn“ marškinėliai

PIRKTI SUSIJUSIUS MARŠKINIUS

Štai mes, iš labiausiai patikimų ir pagamintų savo šalies prekės ženklo, iš Indijos. „Wrogn“ prekės ženklas yra neseniai kilęs 2013 m. Pradžioje Bengaluru. Kriketo žaidėjai Sachin Tendulkar nuo pat pradžių buvo prekės ženklo investuotojas ir yra vienas iš biudžetui tinkamų, tačiau kokybiškų ir stilingų vyriškų drabužių prekės ženklų..

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: „Wrogn“ prekės ženklas yra žinomas dėl savo biudžetui tinkamo, tačiau kokybiško, paprasto ir atsitiktinio išvaizdos bei lengvo stiliaus.
 • Galimi marškinėlių tipai: Džersio marškinėliai, marškinėliai su gobtuvu, paprasti marškinėliai, plonos formos marškinėliai, atspausdinti marškinėliai, grafiniai marškinėliai, solidūs pagrindiniai marškinėliai ir dar daugiau.

18. Lee marškinėliai:

Lee marškinėliai

PIRKTI LEE marškinėlius

Lee yra Amerikos džinsinio prekės ženklo kompanija, žinoma dėl savo džinsinių drabužių. Davidas Henry Lee buvo atrastas dar 1889 m., Jis yra žinomas dėl savo išskirtinio stiliaus pareiškimo su klasikiniu mados pojūčiu ir ryškia išvaizda.

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: Prekės ženklas yra žinomas dėl kokybės, ilgalaikės išvaizdos, naujovių ir unikalių parašų stilių, palyginti su kitais prekių ženklais.
 • Galimi marškinėlių tipai: Grafiniai marškinėliai, tvirti marškinėliai, megztiniai, trumpos rankovės ir kt.

19. Fila marškinėliai:

Fila marškinėliai

PIRKTI FILA marškinėlius

„Fila“ buvo įkurta devintojo dešimtmečio pabaigoje, iš pradžių pradėjus gaminti drabužius žmonėms jų apylinkėse, Italijos Alpėse. Tačiau jie išplėtė savo akiratį ir nuo 1970 -ųjų pristatė daugybę drabužių ir produktų, ypač sportinės aprangos..

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: Prekės ženklas „Fila“ dabar yra vienas populiariausių sportinės aprangos prekių ženklų visame pasaulyje, plačiai vertinamas dėl lengvos prieigos ir aukščiausios kokybės stilingo bei elegantiško dizaino gaminių..
 • Galimi marškinėlių tipai: Ploni marškinėliai, polo marškinėliai, paprasti ir kasdieniai marškinėliai, atspausdinti marškinėliai, marškinėliai su rankovėmis ir kt..

20. Mufti marškinėliai:

Mufti marškinėliai

PIRKTI MUFTI marškinėlius

Mufti kilęs iš Mumbajaus, Indijos, yra „Desi“ firminių drabužių tinklas, įkurtas dešimtojo dešimtmečio pabaigoje. Palaipsniui jis tapo pasauliniu prekės ženklu, kurio šaknys kilusios iš Indijos subkontinento ir specializuojasi vyriškų drabužių bei avalynės srityje..

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: Išdidus Indijos prekės ženklas „Mufti“ yra žinomas dėl prieinamų, tačiau elegantiškų ir stilingų drabužių, kuriuose dera komfortas, stilius, elegancija ir klasė..
 • Galimi marškinėlių tipai: Spausdinti marškinėliai, dryžuoti marškinėliai, įprasti marškinėliai, plonos formos marškinėliai, marškinėliai su rankovėmis ir kt..

21. „Spykar“ marškinėliai:

„Spykar“ marškinėliai

PIRKTI SPYKAR marškinėlius

Daugelis iš mūsų galbūt nežino, kad „Spykar“ yra dar vienas tarptautiniu mastu pripažintas prekės ženklas, kilęs iš Indijos. Mumbajuje įkurtas ir 1992 m. Sukurtas prekės ženklas išgarsėjo dėl savo unikalaus ir gaivaus mados stiliaus, dizaino ir naujovių. Iki šiol jis yra žinomas visame pasaulyje ir yra vienas sėkmingiausių prekės ženklų.

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: Yra žinoma, kad prekės ženklas turi įvairių produktų, sukuriančių madą visiems, turintiems skirtumų ir stiliaus segmentų.
 • Galimi marškinėlių tipai: Spausdinti marškinėliai, plonos formos marškinėliai, tvirtos marškinėliai, apykaklės kaklo marškinėliai ir kt.

22. Louis Philippe marškinėliai:

Louis Philippe marškinėliai

PIRKTI LOUIS PHILIPPE marškinėlius

Daugelis iš mūsų mano, kad prekės ženklas „Louis Philippe“ yra užsienietis. Gerai ne! Šis išdidus Indijos prekės ženklas yra kilęs iš Indijos ir yra žinomas dėl aukščiausios ir aukščiausios kokybės drabužių. Praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio pabaigoje sukurtas prekės ženklas savo vardą įgijo iš jaunų žmonių dėl savo greitosios mados požiūrio, apimančio visas naujausias naujoves, išvaizdą ir poreikius mados rinkoje.

 • Pagrindinė prekės ženklo savybė: „Louis Philippe“ prekės ženklas yra žinomas dėl aukščiausios kokybės ir patogių drabužių, pasižyminčių ilgaamžiškumu, naujoviškumu ir patraukiančiu mados miestelio paklausą..
 • Galimi marškinėlių tipai: Kasdieniai marškinėliai, apykaklės kaklo marškinėliai, įprasti marškinėliai, pusiau vienodi marškinėliai ir kt.

23. „Armani“ marškinėliai:

Armani marškinėliai