Marškinėlių dizainas visada keičiasi, tačiau kai kurie iš jų išliko kaip visada klasikiniai. Vienas iš jų – dryžuota išvaizda. Šios gražios įvairių spalvų juostelės sudaro stilingus marškinėlius, puikiai atrodančius bet kuriame. Juostelės yra klasikinis dizaino elementas, naudojamas visų rūšių drabužiams. Jie leidžia drabužiui atrodyti stilingai ir įmantriai. Viena ar kelios juostelės naudojamos drabužiams, pavyzdžiui, marškinėliams. Išbandykite šiuos nuostabius stilingus marškinėlius, kurie yra išvardyti čia, ir pasirinkite geriausią, kuris jums patinka.

Įmantrūs ir nuostabūs dryžuoti marškinėliai vyrams ir moterims tendencijoje:

Pažvelkime į 9 geriausius marškinėlius su juostelėmis.

1. Medvilniniai dryžuoti marškinėliai:

Medvilniniai dryžuoti marškinėliai

Medvilniniai dryžuoti marškinėliai yra klasikinis derinys, kurį mėgsta daugelis. Šiuos marškinėlius galite įsigyti įvairių spalvų deriniuose. Dryžuota išvaizda gali būti plona arba stora. Vasarą taip pat gausite gerą komfortą.

2. Kelių dryžių marškinėliai:

Kelių marškinėlių marškinėliai

Tai puiki išvaizda dryžuotiems vyriškiems marškinėliams, nes jie turi kelių dryžių raštą. Spalvos gali būti trijų derinys. Kai kurios iš šių spalvų bus plačios, o kitos – plonos. Taigi pasirinkite geriausius, kurių norėtumėte. Medžiaga yra gera ir tinka reguliariai naudoti.

3. Ryškūs dryžuoti marškinėliai:

Ryškūs dryžuoti marškinėliai

Čia yra nuostabūs vyriški dryžuoti marškinėliai, turintys ryškias plačias juosteles. Galite gauti klasikinį juodos ir baltos arba raudonos ir baltos spalvos derinį. Tai ypač tinka vyrams. Naudosite atsitiktinėms koledžo dienoms, išbandykite tai ant savo mėlynų džinsų.

4. Įgulos kaklo dryžuoti marškinėliai:

„Crew Neck“ dryžuoti marškinėliai

Įsigykite šauniai su šiais dryžuotais marškinėliais moterims. Išvaizda turi baltos spalvos įgulos kaklą. Likusi marškinėlių dalis yra juodai balta. Ilgos rankovės marškinėliams suteikia charakterio. Merginos, kurios yra aukštesnės, tai tikrai tinka joms, jos taip pat gerai atrodys. Išbandykite tai ant savo antblauzdžių.

5. Daugiaspalviai dryžuoti marškinėliai:

Daugiaspalviai dryžuoti marškinėliai

Čia akį traukiantys marškinėliai labai skiriasi nuo įprastos juodai baltos spalvos dryžuotų marškinėlių išvaizdos. Tai drąsus ir ryškus su spalvų atspalviu. Kiekviena juostelė yra plati ir vienodo pločio. Prie maksimalaus stiliaus derinkite jį prie baltų džinsų.

6. Apykaklės dryžuoti marškinėliai:

Apykaklės dryžuoti marškinėliai

Norėdami gauti tobulai oficialią išvaizdą, pasirinkite tobulus mėlynos ir baltos spalvos dryžuotus marškinėlius su apykakle. Apykaklė gali būti mėlynos arba baltos spalvos. Paprastai mygtukai yra baltos spalvos, kad padidintų kontrastą.

7. Alkūnės pleistro dryžuoti marškinėliai:

Alkūniniai pleistro dryžuoti marškinėliai

Pasirinkite šiuos stilingus juodos ir baltos spalvos dryžuotus marškinėlius moterims. Šie jūreiviško stiliaus marškinėliai turi juodą alkūnės pleistrą, kuris suteikia jai papildomo atspalvio. Stilius yra madingas ir gali būti suporuotas atsitiktinei išvaizdai.

8. Trumpi marškinėliai su dryžuotais marškinėliais:

Trijų marškinėlių dryžuoti marškinėliai

Peržiūrėkite šiuos elegantiškus raudonų ir baltų dryžių marškinėlius trumpomis rankovėmis kitam vakarėliui. Šie marškinėliai trumpomis rankovėmis turi raudoną juostą kaklui ir rankovės galą. Kontrastas papildo marškinėlių žavesį.

9. Apkarpyti dryžuoti marškinėliai:

Apkarpyti dryžuoti marškinėliai

Prie šių mėgstamų džinsų pasirinkite šiuos gražius, trumpus raudonus dryžuotus marškinėlius. Šie apkarpyti marškinėliai yra trumpi ir dažniausiai virš bambos. Išbandykite aptemptus ar net laisvus, kad pamatytumėte, kas jums labiausiai tinka.

Dryžuoti marškinėliai suteikia jums nepriekaištingą ir oficialią išvaizdą. Jie būna tokių spalvų kaip juoda, raudona, žalia, mėlyna ir tt ir gali būti derinami su kelnėmis ar džinsais. Marškinėliai gali turėti įgulos kaklą, valties kaklą ar net apykaklę.