Beisbolo marškinėliai yra patogiausias drabužių aksesuaras, kuris puikiai tinka prie džinsų ar šortų. Beisbolo marškinėlių dizainas neabejotinai yra įkvėptas dizainas, kurio pavadinimas rodo beisbolą, todėl dizainas sukurtas iš beisbolo žaidėjų, dėvinčių dryžuotus marškinėlius, ant kurių marškinėlių kūno dalies užrašytas komandos pavadinimas . Rankovės konstrukcija vadinama „Raglan“ rankovė, kurios kontaktinės spalvos rankovė kilusi iš apykaklės linijos iki rankos lygio.

Geriausi beisbolo marškinėlių modeliai vyrams ir moterims:

Norėdami sužinoti daugiau apie tipus ir dizainą, perskaitykite 9 geriausius beisbolo marškinėlių dizainus.

1. Paprasti beisbolo stiliaus marškinėliai su pusiau rankovėmis:

Paprasti beisbolo marškinėliai su pusiau rankovėmis

Šie paprasti ir mielai atrodantys marškinėliai, sudaryti iš kreminės arba baltos medžiagos kaip centrinis kūno dizainas, ir spalvota rankovė, kuri sudaro trumpų rankovių modelį. Šie beisbolo marškinėliai puikiai tinka prie paprasto džinsinio audinio.

2. Patchwork ¾ beisbolo marškinėliai:

Patchwork ¾ Beisbolo marškinėliai

Šiuose „Patchwork“ marškinėliuose, kurių pagrindą sudaro paprastas beisbolas, marškinėlių dizainas turi gėlėtą rankovę, vadinamą beisbolo marškinėlių 3/4 rankovėmis, kurioje kūno ir rankovių spalva suteikia kontrastingą išvaizdą.

3. Negabaritiniai beisbolo marškinėliai:

Negabaritiniai beisbolo marškinėliai

Negabaritiniai beisbolo marškinėliai yra patogiausias drabužis, kai tai vasaros drabužiai. Moterims sukurti marškiniai su juostelėmis ant rankovių yra šių moterų beisbolo marškinėlių su dviem skaitmenimis atsitiktinis skaičius akcentas.

4. Juostiniai beisbolo marškinėliai:

Strip beisbolo marškinėliai

Šie juostelėmis sukurti beisbolo marškinėliai yra seniausias ir žinomiausias marškinėlių su rutuliu, kurį vyrai ir moterys dėvi žaidimo metu. Juostelės dažniausiai būna šviesiai juodos spalvos su kreminiu arba baltu korpusu.

5. „Crop“ beisbolo marškinėliai moterims be rankovių:

„Crop“ beisbolo marškinėliai moterims su visomis rankovėmis

„Crop“ sukurti beisbolo marškinėliai moterims yra naujausias ir garsus beisbolo marškinėlių tipas. Šiuo atveju marškinėlių ilgis yra virš klubo lygio, kuris buvo laisvai prigludęs. Marškinėlių spalva gali būti juoda arba balta.

6. „Tribal Print“ beisbolo marškinėliai:

„Tribal Print“ beisbolo marškinėliai

Beisbolo marškinėlių dizaineriai, norėdami pridėti įprastą kontrastingos spalvos rankovės išvaizdą, priderino genčių linijos modelį prie beisbolo marškinėlių. Rankovės e yra su genties raštais arba marškinėlių kūno dalis sukurta su genties raštais.

7. Pavadinkite spausdintus beisbolo marškinėlius:

Pavadinimas Spausdinti beisbolo marškinėliai

Vardu spausdinti marškinėliai gali būti geriausia dovana, kai kas nors nori nustebinti savo artimuosius. Tam beisbolo mylėtojui galima padovanoti savo mylimo žmogaus vardą beisbolo marškinėlių dizaine. Pavadinimas dažniausiai spausdinamas ant galinės marškinėlių pusės.

8. Supermeno simbolio spausdinti beisbolo marškinėliai:

Supermeno simbolio spausdinti beisbolo marškinėliai

Kaip ir vardas, išspausdintas ant beisbolo marškinėlių, merginos, pamišusios dėl Supermeno ir mėgstančios turėti Supermeno simbolį kaip pamišėlio ženklą, gali atspausdinti deimanto formos simbolį su antžmogio logotipu centrinėje priekinėje marškinėlių dalyje. -marškinėliai.

9. Beisbolo marškinėliai:

Beisbolo marškinėliai beisbolo marškinėliai

Džemperio marškinėliai su šilkiniu lygiu apdaila yra naudojami kaip sporto papročiai, nes jie sugeria prakaitą ir leidžia jaustis patogiai prigludus prie kūno gaminant, tas pats pasakytina apie beisbolo rungtynes, beisbolo marškinėliai su lygia medžiaga sukurtas dizainas, kuris šiais laikais keičia modelį, o medžiaga išlieka ta pati.

Merginos nedvejodamos turi šauniai atrodančius marškinėlius, dėl kurių atrodysite kitaip nei įprasti medvilniniai ar trikotažiniai marškinėliai su gėlių ir mezginių marškinėlių dizainu. Kadangi yra daug būdų, kaip atspausdinti šį marškinėlių dizainą, pasirinkite geriausią, kuris gali būti paprastas arba dryžuotas kūnas arba beisbolo marškinėliai su rankovėmis.