Artık bu büyük beden mayolarla sıcak güneşli kumsallara güvenle vurabilirsiniz. Modaya uygun stil, sevimli ve seksi mayolar arıyorsanız, o zaman hedefiniz burası. Bunlar, şeklinize mükemmel şekilde uyması ve düzleştirmesi için yapılmıştır. Karın kontrolü, ek göğüs desteği ve hatta eğri-bilinçli garanti sağlayan klora dayanıklı kumaşlar gibi tüm özellikleri sunar..

Kadınlar İçin En İyi Büyük Beden Mayolar:

İşte favoriniz olarak seçebileceğiniz büyük beden mayoların en iyi 9 modeli,

1. Çiçek Etekli Büyük Beden Mayo:

Çiçekli Etekli Büyük Beden Mayo

Polyester ve spandeks malzemeler kullanılarak yapılan bu dolgulu telsiz tek parça büyük beden Mayo koleksiyonunu alın. Tasarlanan desen Paisley tipidir ve mikro elastik kumaş elde edersiniz. Mayo, üstün baskılara sahip doğal bir belden oluşur..

2. Yaprak Baskılı Büyük Beden Mayo:

Yaprak Baskılı Büyük Beden Mayo

%100 kaliteli, modaya uygun ve liberal bir büyük beden mayo türüdür. Sexy plaj mayo elbisesi özellikleri ile rahat ve seksi bir görünüme sahiptir. Bu sevgiliniz için büyüleyici ve şık bir hediye olabilir..

3. Fırfırlı Büyük Beden Mayo:

Fırfırlı Büyük Beden Mayo

Tropikal yaprak baskılı, omuz yakası fırfır detaylı, büyük beden Swim elbisenin fantastik koleksiyonunu edinin. Yumuşak ve takması kolay çıkarılabilir ayarlanabilir spagetti kayışı vardır. Ayrıca mayo için mükemmel uyum sağlayan desteksiz yastıklı kaplarla donatılmıştır..

4. Racer Sırt Baskılı Büyük Beden Mayo:

Racer Sırt Baskılı Büyük Beden Mayo

Seksi U yakalı bu çiçekli kolsuz bluz ile plaj tatilinizi eğlence ve mutlulukla sürdürün. Ajur detayları ve sağlam çocuk kısa yüzme altı ile moda yarışçı sırt tasarımı ile birlikte gelir. Bu büyük beden İpli düğümlü kısa Yüzme, plaj, havuz ve diğer su aktiviteleri için mükemmel şekilde uygundur..

5. Halter Bikini Totem Büyük Beden Mayo:

Halter Bikini Totem Büyük Beden Mayo

Bu Polyester ve Spandex yapımı bikini tipi artı Mayo ile moda trendini geri alın. Doğal bel kısmı ile mükemmel bir şekilde harmanlanmış tasarımdır. Bu paket bikini ile eşleşen Külotlu iki setlik bir parça içerir.

6. Soğuk Omuz Fırfırlı Büyük Beden Mayo:

Soğuk Omuz Fırfırlı Büyük Beden Mayo

Bardot fırfırlı ve karın kontrolü kalitesinde bu son moda büyük beden mayoları giyerek plajda duyularınızı harekete geçirin. Bu kumaş, soğuk omuz kesikleri ile tüm karo desenleriyle basılmıştır. Mide desteği için verilen iç file astar vardır ve göğüs kısmı dolguludur..

7. Fırfırlı Tankini Tepeli Büyük Beden Mayo:

Fırfırlı Tankini Üstlü Büyük Beden Mayo

Önde Üçlü fırfır detaylı ve Kare yakalı bu Tankini stili büyük beden bikini üstlerini keşfedin. Ayarlanabilir iç çamaşırı askıları ile kare sırt tasarımından oluşur. Tamamen astarlı çıkarılabilir kaplarla balenlidir.

8. Sweetheart Dantelli Büyük Beden Mayo:

Sweetheart Dantelli Büyük Beden Mayo

Gurur verici bir Dantelli detayda stratejik olarak yerleştirilmiş kesiklerle hazırlanmıştır. Bu sevimli büyük beden mayolar, kumaş boyunca kontrol astarına sahiptir. Çıkarılabilir yular kayışları da içeren çıkarılabilir bardak cepleri ile birlikte gelir. Ek destek için üst kısımda güçlendirilmiş elastik vardır.

9. Çizgili Yüksek Bel Büyük Beden Mayo:

Çizgili Yüksek Bel Büyük Beden Mayo

İşte en sevdiğiniz çizgili desenli, yüksek belli, Tankini tarzında büyük beden mayolar. Set tamamen Naylondan yapılmıştır ve her tarafında tek tip geometrik desen vardır. Kumaşın üzerine basılan bezemeler o kadar eşsiz ki, tarzı yanındayken kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak..

Yukarıda bahsettiğimiz gibi power mesh paneller gibi detaylara sahip mayoları giydiğinizde, hiç tereddüt etmeden plaja adım atacağınızdan emin olabilirsiniz. Yukarıdaki koleksiyon, favori mayonuzda bulmayı bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Giysiler ve kumaşı, daha uzun süre dayanacak ve arzu ettiğiniz çarpıcı görünümü sağlayacak şekilde seçilmiştir..