„Shimla“ yra viena populiariausių medaus mėnesio vietų Indijoje. Kadangi tai yra kalvos stotis, klimatas ir vaizdingos žalios kalvos bei snieguota viršūnė daro jį mėgstamiausiu poroms. Taip pat yra tankių eglių, ąžuolų ir kai kurių gėlių užpildytų pievų miškų. Yra daug šventyklų, kurias reikia aplankyti. Nuotykių kupinos poros netgi gali išbandyti žygius ir ilgus važiavimus per kalvas. Žemiau mes įtraukėme keletą gražių medaus mėnesio vietų Šimloje su nuotraukomis.

Įžymios medaus mėnesio vietos Šimloje su nuotraukomis:

1. Glenas:

Glenas yra graži pikniko vieta Šimloje, upelis teka pro tankus miškus. Jis yra netoli „Cecil“ viešbučio ir „Kennedy House“, taigi, jei poros ten apsistoja, jos turi apsilankyti šioje vietoje ramiai ir ramiai su savo artimaisiais..

2. Kufri:

medaus mėnesio vietos Šimloje

Dėl savo slidinėjimo trasų, Sėklų bulvių ūkio ir Maisto amatų instituto „Kufri“ įgijo vardą sporto ir turistų žemėlapiuose Indijoje. Kufri Šimloje yra palanki vieta žiemą dėl savo sporto ir nuotykių kupinų porų čia būtų šventinis laikas. Iš jo taip pat atsiveria puikus vaizdas į Badrinath, Kedarnath, Shiwalik ir Pirpanjal kalnus..

3. Vasaros kalva:

Vasaros kalva yra gana vaizdinga Šimlos priemiestyje. Jis siūlo pasivaikščiojimus pavėsyje, o poros netrikdomoje aplinkoje suteikia jiems kokybiško laiko, kurį galima praleisti vienas su kitu. Čia yra garsusis Himachal Pradešo universitetas.

4. Kristaus bažnyčia:

Kristaus bažnyčia yra ant kalnagūbrio ir yra antra pagal senumą bažnyčia šiaurinėje Indijos pusėje, pastatyta 1857 m. Ji turi didingą išvaizdą, kurioje yra vitražai. Bažnyčia yra viltis, tikėjimas, meilė, kantrybė ir nuolankumas. Žinoma, kad tai yra Shimla sinonimas, niekas negali suskaičiuoti miesto be šios bažnyčios.

5. Tattapani:

Tattapani yra karštas šaltinis, į kurį poros gali nueiti ir pasinerti. Jis tik atjaunina kūną, bet yra terapinis. Yra vienas turistinis vasarnamis, kuriame telpa apie 20 žmonių, jei poroms pasisektų rasti tą laisvą vietą, jiems būtų lengva ir jiems nereikėtų daug keliauti..

6. Mašobra:

Mashobra yra populiari iškylų ​​vieta Šimloje, tarp ąžuolo ir pušies miško. Tai suteikia poroms vietą pasivaikščioti ir pasikalbėti, o tada net nežinotų, kaip bėga laikas, nuostabiuose kraštovaizdžiuose. Sritis, besiribojanti su Mashobra, garsėja obuolių sodais, žinoma, geltonais, žaliais ir raudonais obuoliais. Čia kasmet birželio mėnesį vyksta mugė „Sipi Fair“. Žemiau matome damą, laimingą savo nuotykių sporte, virve judančią iš vieno taško į kitą.

7. Fagu:

„Fagu“ aplinka yra labai idiliška ir daugiausia skirta poroms, kurios siekia vienatvės ir ramybės. Čia taip pat gausu obelų sodų, o Himalajų vaizdas yra labai gražus nuo Fagu. Tai taip pat labai populiari žygių vieta Šimloje.

8. Kamna Devi:

Kamna Devi yra šventykla ir populiari iškylų ​​vieta, esanti netoli Bioleauganj. Tai suteikia porai labai skirtingą požiūrį į Shimla, taigi, jei jie praleido laiką mieste, jie turėtų nueiti toli ir pamatyti kitą jo pusę. Ši kalva žinoma Prospect Hill pavadinimu. Iš čia matyti Vasaros kalnas ir Jutogh.

9. Narkanda:

Narkhanda Šimloje rodo kvapą gniaužiantį vaizdą į Himalajų sniego liniją ir tankius miškus. Hatu viršukalnė yra 3 143 metrų aukštyje virš jūros lygio, apie 8 km nuo Narkandos. Žiemą slidinėjimas yra populiariausia sporto šaka. Tai viena iš geriausių „Shimla“ medaus mėnesio vietų, todėl niekada nepraleisite šios gražios vietos.

10. Indijos kavos namai:

Yra garsus kavos namas, kurio visos poros norėtų žiemos oru.