Kam išvykti į užsienį, kai mūsų šalyje Indijoje yra keletas geriausių ir puikiausių medaus mėnesio vietų? Indija yra šalis, kurioje yra puikus milžiniškų Himalajų, ūkanotų upių ir putojančių Šiaurės Indijos ežerų kaleidoskopas. Šiaurės Indijoje yra keletas geriausių medaus mėnesio vietų, kurios tikrai atims kvapą ir sužavės jūsų grožiu. Čia vasaros malonios; musonas yra žalias, o žiemos vėsios – puikiai tinka medaus mėnesiui. Taigi, ko jūs laukiate, eikite į priekį ir užsisakykite vieną iš šių nuostabių vietų savo svajonių medaus mėnesio vietoms Šiaurės Indijoje?

Romantiškos medaus mėnesio kryptys Šiaurės Indijoje su nuotraukomis 2020:

1. Manali:

Medaus mėnesio vietos Šiaurės Indijoje, Manali

Įsikūręs Himachal Pradeše, yra kalvos stotis, kurioje yra keli vienuolynai ir šventyklos, snieguotos kalnų viršūnės ir slėniai, vaizdingas kraštovaizdis, puikus oras, miškai su Deodaro medžiais ir žalios pievos, todėl tai yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Šiaurės Indijoje.

2. Pahalgama:

Medaus mėnesio vietos Šiaurės Indijoje Pahalgame

Pahalgame yra romantiškas oras ir nepakartojamas vaizdingas grožis. Čia eina liūdnai pagarsėjęs Amarnath Yatra takas, todėl tai yra judrus turistų centras. Romantiška aplinka ir įvairūs turistų lankomi objektai yra Šiaurės Indijos medaus mėnesio vietų sąrašo viršuje.

3. Mussoorie:

Mussoorie medaus mėnesio vietos

„Mussoorie“ yra keletas turistų lankomų vietų, tokių kaip „Camel Back Road“, Jwalaji šventykla Devi Durga, senos bažnyčios ir vienuolynai, saulėlydžio vaizdai ir įspūdingi vaizdai. Tai puikiai tinka ramiam medaus mėnesiui.

4. Dhanaulti:

Medaus mėnesio vietos Dhanaulti

Netoli Mussoorie įsikūręs „Dhanaulti“ yra tylus ir ramus. Nuostabūs vaizdai, rami vienatvė, vėsus oras – padarykite šią vietą tobula medaus mėnesiui, praleistam mėgaujantis vienas kitu.

5. Auli:

Medaus mėnuo Auli

Auli labiausiai garsėja savo slidinėjimo kurortais. Malonus oras su estetišku kraštovaizdžiu ir nuožulniais keliais, todėl tai yra viena geriausių medaus mėnesio vietų Šiaurės Indijoje. Slidinėti žemyn baltais šių kalnų šlaitais Uttarakhande yra nuostabi patirtis, kuria galite pasidalyti su savo jaunavedžiu sutuoktiniu.

6. Shimla:

Medaus mėnesio vietos Šimloje

„Shimla“ turi keletą priežasčių, kodėl ji yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Šiaurės Indijoje, įskaitant nuostabius vaizdus ir lankytinas vietas, tokias kaip apsipirkimas „Mall Road“, Jakku kalvos lankymas, Sankat Mochan, Tara Devi šventykla ir pan..

7. Lehas Ladakas:

Geriausios medaus mėnesio vietos Leh Ladakh mieste

Ladakas yra viena romantiškiausių ir įdomiausių medaus mėnesio vietų Šiaurės Indijoje. Be nuotykių sporto šakų, tokių kaip žygiai pėsčiomis, taip pat siūlomos kitos turistų lankomos vietos, tokios kaip General Zorawar fortas, Leh rūmai, Shanti stupa, Toko rūmai, Karma Dupgyud Choeling vienuolynas ir auksinė Maitrėjos Budos statula..

8. Nainital:

Nainital medaus mėnesio vietos

Nedidelėje kalvos stotyje „Nainital“ yra romantiška aplinka ir įvairios pramogos, pavyzdžiui, pasivažinėjimai funikulieriumi, romantiški pasivaikščiojimai taku „Thandi Sadak“, plaukiojimas valtimi Rojaus ežere arba žygiai deodarų, kiparisų ir gyvybingų rododendrų miškais..

9. Ranikhetas:

Ranikhetas

Šis mažas miestelis, esantis netoli Nainital, yra toli nuo miesto šurmulio ir todėl puikiai tinka romantiškam poilsiui. Pušynai, sodai, šventyklos, apsnigtos Himalajų viršukalnės ir vešlūs žali slėniai – visa tai yra puiki medaus mėnesio vieta Šiaurės Indijoje.

10. Kausani:

Kausani

Įsikūręs Himalajų papėdėje, „Kausani“ siūlo nuostabius vaizdus ir puikiai romantišką aplinką mėgautis savo jaunavedžio sutuoktinio draugija. Tai viena geriausių vietų medaus mėnesiui Šiaurės Indijoje.

11. Mukteshwar:

Medaus mėnesio vietos Šiaurės Indijoje

Ši vieta, esanti tarp Nainitalio ir Delio, lengvai pasiekiama automobiliu. Kaip ir ranikhetas, ši ramybė lankytojams suteikia ramią ramybę, nuostabius vaizdus ir puikią vietą pabėgimui su jaunavedžiu sutuoktiniu..

12. Rišikešas:

Rišikešas

Iš Rišikešo atsiveria nuostabūs kalnų vaizdai, taip pat kelios nuotykių sporto šakos, tokios kaip žygiai pėsčiomis, plaukimas plaustais ir kempingas. Stovyklavimas palei upių, einančių per Rišikešą, krantus yra populiari veikla, todėl tai puiki vieta romantiškam medaus mėnesiui.

13. Naukuchiatal:

Medaus mėnesio vietos Šiaurės Indijoje

Naukuchiatal yra garsus ežeras, kurio aplinkui yra baisi, paslaptinga aura. Įsikūręs Uttarakhand mieste, tai yra puiki vieta aplankyti. Grynas oras, vaizdingas grožis ir ramybė aplink šį ežerą daro jį puikia iškylos vieta, kurią tikrai galima įtraukti į medaus mėnesio maršrutą.

14. Gulmargas:

Gulmargas

Gulmargas yra geriausiai žinomas dėl savo kelionių keltuvu, dar vadinamu „Gondola“. Šis važiavimas turėtų būti gyvenimo patirtis. Kas gali būti geresnė vieta pasiimti savo vyrą ar žmoną į medaus mėnesį, nei šie aukščiai su sniegu dengtomis viršūnėmis ir pušynais fone?

15. Corbett nacionalinis parkas:

Medaus mėnesio vietos Šiaurės Indijoje

Kitas medaus mėnesio tikslas Himalajų papėdėje yra Corbett nacionalinis parkas. Kalnai, Sal miškai, pievos, Sissoo miškai ir upės, tekančios per visą jų ilgį, yra įvairios čia esančios buveinės, kuriomis galima mėgautis romantiškoje stovyklavietėje.

Indija yra graži šalis ir puikiai tinka romantiškam poilsiui. Šiaurės Indijos didybė padarys jus tik geresnius. Nesvarbu, ar norite pradėti nuotykių kupiną pradžią naujai savo gyvenimo kelionei, ar norite mėgautis asmenišku ir ramiu laiku su savo sutuoktiniu ramiame gamtos grožyje, Šiaurės Indija gali jums suteikti viską. Taigi, ko laukiate, iš aukščiau pateikto sąrašo pasirinkite bet kurią medaus mėnesio vietą Šiaurės Indijoje ir leiskite romantiškam pabėgimui su savo geresne puse?

Medaus mėnesio vietos Šiaurės Indijoje

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Sąrašas geriausių medaus mėnesio vietų Šiaurės Indijoje gruodžio mėn.

Ans: Nainital, Corbett nacionalinis parkas, Rishikesh, Auli ir kt. Yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Šiaurės Indijoje, kur gruodį galima puikiai pabėgti, ypač tiems, kurie nori patirti sniegą ar pasisemti šilumos su savo partneriu šaltu oru lauke. Žiemos sezonas yra tinkamiausias laikas mylėtis, o Šiaurės Indijos grožis yra kaip glajus ant torto.

Q2. Išvardykite lankytinas vietas Šiaurės Indijoje medaus mėnesiui su savo ypatumais?

Ans: Toliau pateikiamos įvairios medaus mėnesio vietos Šiaurės Indijoje:

 • Leh-Ladakh-patirkite rojų kalvose
 • Kašmyras – dangus žemėje
 • „Shimla“ – pasinerkite į savo hipnotinį grožį
 • Manali – ramus ir visiškai stebuklingas
 • Dharamshala – rojus tiems, kurie keliauja romantiška kelione
 • Nainital – ežerų žemė
 • Mussoorie – Leiskitės romantiškam pabėgimui į kalvų karalienę su savo širdžių karaliene
 • Rišikešas – puikus dvasingumo ir nuotykių bei romantikos mišinys

Q3. Kurios yra geriausios medaus mėnesio vietos Šiaurės Indijoje??

Ans: Štai keletas svajonių medaus mėnesio vietų šiaurėje:

 • Džamu ir Kašmyras
 • Šimla
 • Lehas – Ladakas
 • Agra
 • Rišikešas
 • Mussoorie
 • Manali
 • Nainital
 • Auli
 • Kasauli
 • Dharamshala
 • Khajjar
 • Jimas Corbettas
 • Chamba
 • Ranikhetas
 • Lahaulas