Šiaurės rytų Indijos valstijoje, Arunachal Pradeše yra keletas gražiausių medaus mėnesio vietų. Vešliai žaliuojantys slėniai, žvilgantys kriokliai, didingi kalnai ir kai kurios unikalios pasaulio paukščių rūšys – jei tai neatrodo kaip rojus, ką daryti? Puikiai tinka tiems, kurie nori praleisti medaus mėnesį gamtos stebuklų apsuptyje – „Arunachal“ suteiks jums puikią romantišką atmosferą, kurioje galėsite atsipalaiduoti nuo visų vestuvių beprotybės ir vis gražiau pažinti vienas kitą. Be to, kai kurie įspūdingi viešbučiai siūlo fantastiškus vaizdus ir prabangias paslaugas. Vaizdingas kraštovaizdis ir šaltas klimatas daro Arunachal Pradešą viena geriausių lankytinų vietų Indijoje ir visame pasaulyje. Tiems, kurie nežino, Arunachal Pradešas yra viena iš 29 Indijos Respublikos valstijų. Šiame straipsnyje yra keletas geriausių medaus mėnesio vietų Arunachal Pradeše. Naršykite šį gražų Indijos regioną, pažymėdami tokias sritis kaip Ziro slėnis, Itanagaras ir Kamengas. Laukinės gamtos turizmas, paveldo vietos, vienuolynai ir nuotykių sporto gausa – šis grožis paliks tik brangius prisiminimus apie jūsų pirmąją kelionę kartu.

Medaus mėnesio kelionės Arunachal Pradeše:

1. Bomdila:

Medaus mėnesio vietos Arunachal Pradeše

Tai yra viena gražiausių valstijos vietų ir yra į vakarus nuo Kamendo rajono. Iš čia galima pamatyti nuostabius Himalajų kalnus. Gražūs šio regiono vaizdai pritraukia turistus ir poras atvykti čia ir praleisti kokybišką laiką, stebėdami motinos gamtos grožį. Vietos yra standartiniame aukštyje, o temperatūra šiame regione svyruoja tarp 8–10 ° C..

2. Itanagaras:

Medaus mėnesio vietos Arunachal Pradeše

Tai Arunachal Pradešo sostinė ir sakoma, kad ji yra tiksliai Himalajų papėdėje. Iš šios vietos galima patirti nuostabų vaizdą. Žmonės paprastai lanko šią vietą dėl natūralaus grožio ir gero maisto. Vieta siūlo daugybę pramogų turistams ir yra viena iš geriausių vietų praleisti medaus mėnesį Arunachal Pradeše.

3. Rytų Kamengas:

Rytų Kamengas

Norite sužinoti apie geriausias medaus mėnesio vietas Arunachal Pradeše? Čia yra nuostabi vieta aplankyti, Rytų Kamengas. Tai yra galutinė medaus mėnesio vieta Arunachal Pradesh žmonėms. Tai taip pat vienas didžiausių Arunachal Pradešo rajonų. Vieta, kurioje rengiamos turtingos kultūros šventės. Ši vieta turi didelę dvasinę reikšmę. Šios vietos vietiniai gyventojai paprastai vykdo žemės ūkio veiklą.

4. Dibango slėnis:

Dibango slėnis

Jei kada nors lankėtės Bomdiloje, žinosite apie šią vietą. Dibango slėnis yra vaizdinga sporto šaka, esanti tarp Bomdilos ir Tavango. Ši vieta pritraukia žmones iš viso pasaulio. Ši vieta garsėja savo vidiniu grožiu ir turi turtingą paveldą. Šioje vietoje galima pastebėti daugybę neįprastų žinduolių. Daugelis fotografų taip pat lanko šią vietą, norėdami spustelėti paveikslėlius ar retus ir išnykusius paukščius, kurie čia yra gana paplitę.

5. Ziro slėnis:

Ziro slėnis

Slėnis yra labiau miestas, kuriame turistai atvyksta iš visų pasaulio kampelių. Čia atvyksta ir žmonių iš visų Indijos vietų. Jei ieškote medaus mėnesio vietų Arunachal Pradeše, tai yra vieta, kurią reikia aplankyti mieloms poroms. Šios vietos gamtos grožis jus nustebins ir niekada jūsų nenuvils.

6. Išilgai:

Išilgai

Ar jums reikia medaus mėnesio vietų Arunachal Pradeše? Išilgai yra viena gražiausių vietų Arunachal Pradesh Šiaurės Rytų Indijoje. Vieta yra pilna gražių lankytinų vietų ir iš esmės yra miestas, kuriame galite rasti ir nusipirkti daug vietinių daiktų ir rankų darbo gražios įrangos. Palei tiltą yra viena iš geriausių vietų pamatyti čia.

7. Vakarų Kamengas:

Vakarų Kamengas

Kaip ir Arunachal Pradešo Rytų Kamengo dalis, Vakarų Kamengo dalis taip pat yra gana populiari. Daugelis porų renkasi šią vietą medaus mėnesiui praleisti. Vieta alsuoja gamtos grožiu ir gali lengvai pasiklysti debesų grožyje, nes vieta yra padidintame aukštyje. Jis laikomas vienu gražiausių Arunachal Pradešo rajonų.

8. Dirangas:

Dirang

Dirangas yra puiki vieta praleisti medaus mėnesį Arunachal Pradeše. Jei ieškote geriausių medaus mėnesio vietų Arunachal Pradeše, Dirangas pasakys, kad kviečiame praleisti geriausią laiką su nuostabia atmosfera.

9. Roingas:

Roingas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – Roingas taip pat yra puiki medaus mėnesio vieta Arunachal Pradeše. Vieta yra beveik 11 km atstumu nuo Tezu. Jis pilnas vandens kritimų, kurie yra tokie vėsūs ir suteikia romantišką nuotaiką.

Šaltas kalvotas oras, bet labai šilti žmonės – būtent tai ir yra Arunachal! Jau pasiruoškite ir pradėkite užsakyti kelionę į šio gamtos rojų. Gamtos stebuklai, tavo gyvenimo partneris, tu ir niekas kitas – ar tai neatrodo kaip tobulas medaus mėnesio receptas? Pasidalykite su mumis, kaip jums patiko jūsų pora Arunachal. Mums visada patinka išgirsti skaitytojų atsiliepimus, o jūsų atsiliepimai tik padeda mums padėti tokiems kaip jūs! Sėkmingų kelionių ir tegul jūsų meilė dar labiau sustiprėja, kai tyrinėjate naujas gražias vietas, leidžiatės į naujas keliones ir patirtis.