Naujai surasta Telanganos valstija, apimanti Haidarabadą, Warangalą, Karimnagarą ir Nizamabadą, Falaknumos rūmus ir Qutub shahi kapus, yra pagrindinės lankytinos vietos Telanganoje. Šioje vietoje yra daugybė garsių senų šventyklų ir paminklų. Kai kurios geriausios medaus mėnesio vietos Telanganoje yra šios.

Eikite romantiškai netradiciniai šiose medaus mėnesio vietose Telanganoje:

1. Charminar:

medaus mėnesio vietos Telanganoje

Monumentalus Haidarabado grožis yra vienas gražiausių šalies statinių. Įsikūręs rytiniame Muzikos upės krante, jis garsėja perlais ir attaru. Graži mečetė turi nuostabų vaizdą. Praleiskite medaus mėnesį tarp šio architektūros genijaus ramsčių.

2. Golconda fortas:

medaus mėnesio vietos Telanganoje

Jis patenka į populiariausių Indijos fortų sąrašą. Fortas yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Telanganoje ir yra žinoma dėl savo struktūros ir dizaino, pagaminto iš gražiai raižytų akmenų. Jį supa tankūs sodai ir žaluma su Qutb Shahi ir Naya Qila kapavietėmis. Šis nuostabus fortas yra puiki vieta kokybiškai praleisti laiką su savo mylimuoju.

3. Hussain Sagar ežeras:

medaus mėnesio vietos Telanganoje

Hussain Sagar ežeras yra vandens srautas Musi upe. Salos viduryje ežero stovi didžiulė Viešpaties Budos statula. Ežeras atlieka labai svarbų vaidmenį atskiriant Hyderabad ir Secunderabad miestus. Į salą galima plaukti laivu centre. Rami ežero aplinka yra viena mėgstamiausių medaus mėnesio vietų Telanganoje.

4. Birla Mandir:

medaus mėnesio vietos Telanganoje

Birla mandiras yra viena iš svarbiausių Haidarabado vietų. Indų šventyklą, kuri yra viena iš Birla mandirų serijų, pastatė Swami Ranganathananda. Pasinaudokite savo palaiminimu iš gražaus mandiro, kad jūsų medaus mėnuo taptų dar palankesnis.

5. Chowmahalla rūmai:

medaus mėnesio vietos Telanganoje

Tai Haidarabado Nizams rūmai. Jis žinomas dėl savo elegancijos ir ramybės. Tai būtina pamatyti senovės miesto paveldo mėgėjams. Nuostabi struktūra, dailus meistriškumas ir elegantiška išvaizda yra puikus pabėgimas medaus mėnesiui. Tai viena iš neabejotinai geriausių medaus mėnesio vietų Telanganoje.

6. Kakatiya Kala Thoranam:

medaus mėnesio vietos Telanganoje

Istorinė arka ir Kakatiya dinastijos simbolis „The Kakatiya Kala Thoranam“ taip pat vadinamas Warangal vartu, esančiu Telanganoje. Vieta turi karališką išvaizdą, dvelkiančią žavesiu.

7. Kuntala krioklys:

medaus mėnesio vietos Telanganoje

Kuntala krioklys yra vienas didžiausių ir gausiausių krioklių Adilabado rajone Telanganoje. Jis yra prie Kademo upės Neredigondos mandale ir yra aukščiausias krioklys Telanganos valstijoje. Tai vaizdinga vieta praleisti medaus mėnesį.

8. Kawal laukinės gamtos draustinis:

„Kawal Wildlife Sanctuary“ yra 893 km ilgio tigrų draustinis. Yra žinoma, kad tai turtingiausi Telanganos tikmedžiai. Čia yra nuostabi laukinės gamtos šventovė, įskaitant tigrus, leopardus, gaurus, sambarus, tinginius lokius, lojančius elnius ir daugybę kitų paukščių ir roplių rūšių. Gamta savo dykumoje visada yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Telanganoje.

9. Laknavaramo ežeras:

Norėdami pasiekti šią nuostabią vietą, turite kirsti tankius miškus. Ramus „Laknavaram Cheruvu“ ežeras yra žalių kalvų, apsuptų miškų, viduryje. Pasivaikščiojimas pakabinamu tiltu yra būtinas. Tai puikus pabėgimas į įsimintiną medaus mėnesio kelionę.

Ši nauja valstybė dar nėra iki galo ištirta. Tai tik keletas medaus mėnesio vietų Telanganoje. Tegul meilė įvyksta gražių šios paveldo vietovių viduryje. Pasinerkite į turtingą valstybės palikimą ir istorinę svarbą. Romantika tarp mūsų senovės praeities karališkųjų rūmų ir nuostabių fortų bei tvirtovių. Ieškokite dvasinių palaiminimų savo vedybiniam gyvenimui čia gerbiamose šventyklose. Apskritai, tai puikiai tinka porai, kuri yra kultūriškai smalsi ir mėgsta netradicinius potyrius – medaus mėnuo Telanganoje tikrai bus viena tokio pobūdžio patirtis. Rašykite mums savo mintimis ir žinutėmis. Mums patinka išgirsti jus ir linkime jums laimingiausių kelionių. Palaiminimai ir tik meilė!