Nuostabi Šri Lankos sala, apsupta ryškiai mėlynų Indijos vandenyno vandenų, yra puikus medaus mėnesio vartai bet kuriai jaunavedžių porai. Ši saulės, jūros ir smėlio šalis siūlo pasirinkimą beveik visiems. Ar tai būtų krištolo skaidrumo ir smėlio paplūdimiai, laukinės gamtos draustiniai, šventyklos ir archeologiniai griuvėsiai ar nesibaigiančios arbatos valdos; nieko negali būti romantiškiau, nei mėgautis nuostabia naktimi su savo sutuoktiniu šioje šalyje!

medaus mėnesio kryptys Šri Lankoje

Taip pat galite mėgautis įvairia veikla – nuo nardymo iki žygių tankiuose miškuose ir apsilankymo dainuojančių žuvų lagūnoje ar dramblių vaikų namuose. Pasirinkimai yra tiesiog nesibaigiantys! Taigi čia yra keletas labiausiai neįtikėtinų medaus mėnesio vietų, kuriose jums patinka paukščiai šiame danguje žemėje:

Nuostabiausios medaus mėnesio kryptys Šri Lankoje:

1. Tangalle paplūdimys- pietryčių pakrantė:

Tangalle paplūdimys- Pietryčių pakrantė

Netoli Yala džiunglių pakraščio yra nesugadintas Tangalle paplūdimys, kuris yra viena garsiausių Šri Lankos medaus mėnesio vietų. Šio putojančio turkio vandens telkinio kraštai yra užpildyti gražiais viešbučiais ir vilomis, šalia įlankų ir įlankų. Balto smėlio paplūdimiai yra malonumas akims ir privers jus dar kartą įsimylėti!

2. Trincomalee paplūdimys- rytinė pakrantė:

Trincomalee paplūdimys- rytinė pakrantė

Jei ieškote nuošalios pakrantės ir ramaus pajūrio, kurį praleistumėte su savo partneriu, tai ideali vieta intymioms akimirkoms ir saulės vonioms. Garsiausi paplūdimiai čia yra Uppuveli ir Nilaveli paplūdimiai.

3. Bentota- Vakarų pakrantė:

Bentota- Vakarų pakrantės ir medaus mėnesio kelionės tikslai Šri Lankoje

Ši įspūdinga lagūna, pažymėta šventos upės Bentota Gangas ir galingo vandenyno sąjunga, yra dar viena iš geriausių vietų medaus mėnesiui aplankyti Šri Lankoje su palmių pavėsyje esančiomis pakrantėmis. Šiame pakrantės mieste taip pat galite mėgautis įvairiomis nuotykių sporto šakomis, tokiomis kaip vandens slidės, nardymas, banglenčių sportas ir kt..

4. Jaffna- Šiaurės vakarai:

Jaffna- Šiaurės vakarai

Istorijos mėgėjams ir akademiniams entuziastams ši vieta yra gerai žinoma dėl savo įdomios istorijos, tokios kaip Portugalijos ir Britanijos okupacijos kartu su tamilų išlaisvinimo judėjimu. Nepraleiskite progos apsilankyti Jaffna forte ir Nagadeepa induistų šventykloje.

5. Yala nacionalinis parkas:

Yala nacionalinis parkas - medaus mėnesio kelionės Šri Lankoje

Gamtos mylėtojams ir paukščių stebėtojams idealus pasirinkimas yra Yala nacionalinis parkas, užimantis 97 878 ​​ha plotą ir esantis pietryčių Šri Lankoje. Šis pusiau sausas miškas garsėja leopardo fotografija, įvairiomis retomis paukščių rūšimis ir istorinių relikvijų įvairove..

6. Negombo:

Negombo

Negombo, populiariai žinoma kaip Mažoji Roma, yra dar viena mėgstamiausia medaus mėnesio vieta Šri Lankoje. Jis garsėja įvairiais jūros gėrybių skanėstais, tokiais kaip krevetės, krabai, omarai ir keletas archeologinių Šri Lankos kolonizacijos liekanų..

7. Ella, Bandarawela:

Ella, Bandaravela

Iš kalvos Ellos gyvenvietės atsiveria nesugadinami vaizdai į nesibaigiančias arbatos dvarus, miško prieglaudas ir užburiančius baldakimus. Norėdami pamatyti įspūdingus vaizdus, ​​nepraleiskite progos pamatyti Ella Rock, Ella Gap. Ir Mažojo Adomo viršūnė.

8. Nuwara Eliya:

Nuwara Eliya - Medaus mėnesio kelionės tikslai Šri Lankoje

„Nuwara Eliya“ taip pat plačiai žinoma kaip „Mažoji Anglija“ ir garsėja gausa žaluma, nuožulniais kraštovaizdžiais, namais su raudonomis plytomis ir senų kaimo atmosferų klubais. Būtinos lankytinos vietos yra „Lover’s Leap Fall“, „Laksapana“ krioklys, „Rawana“ krioklys ir vešlios arbatos plantacijos.

9. Kandis:

kandy - Medaus mėnesio kelionės tikslai Šri Lankoje

Jei norite pasimėgauti Šri Lankos kultūra ir skaniais skanėstais, Kandy yra vieta, kur būti. Įsikūrę Budos dantų relikvijoje, nepraleiskite progos aplankyti Pinnawala dramblių našlaičių namus ir Kandyan šokius Kandyan kultūros centre.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – apsilankę šioje egzotiškoje šalyje, niekada nepamirškite paragauti jų gardžių simbolių gėrybių – „Sweetmeats“, „Sour“ ir „Fish Curry“. Medaus ieškotojams idealus laikas aplankyti šią salą yra nuo gruodžio iki kovo, kai oras yra ramus ir geriausias. Medaus mėnesio kelionė į Šri Lanką yra neabejotinai gražus pasirinkimas ir niekada nesigailėsite, kad pasirinkote šią vietą kaip pirmąjį pasirinkimą!