Vakarų Bengalija yra puikus kultūros paveldo ir modernizavimo derinys. Šios rytinės Indijos valstijos įvairovė – nuo snieguotų kalnų iki gražių paplūdimių iki pelkėtų miškų – turi viską, kad taptų patrauklia medaus mėnesio vieta. Jei ieškote „laiko“ su geresne puse, tikrai negalite praleisti šių kvapą gniaužiančių vietų Vakarų Bengalijoje. Ne visi planuoja savo medaus mėnesį Vakarų Bengalijoje, tačiau apsilankę šiose vietose tikrai nepamiršite įgytos vizualinės patirties. Vakarų Bengalija yra puikus gamtos, laukinės gamtos, romantikos ir nuotykių derinys. Nesvarbu, kokio tipo poros esate – kaip nuotykių, romantiškų ar fantazijos mėgėjai, Vakarų Bengalija jus pasitinka su visa savo meile ir šiluma. Dardžilingas yra viena iš populiariausių ir labiausiai turistų lankomų vietų medaus mėnesio poroms Indijoje.

Įvairios medaus mėnesio vietos Vakarų Bengalijoje:

1. Darjeeling:

Medaus mėnesio vietos Vakarų Bengalijoje

Tikriausiai geriausia, unikali ir labiausiai užburianti vieta Vakarų Bengalijoje. 6710 pėdų aukštyje esantis Dardžilingas visame pasaulyje garsėja arbata, vešliais žaliais laukais ir Darjeeling Himalajų geležinkeliu, kuris yra UNESCO paskelbtas pasaulio paveldo objektas. Be to, kelionė žaisliniu traukiniu padarys kelionę nepamirštamą. Tarp medaus mėnesio vietų Vakarų Bengalijoje tai tikrai išsiskiria kaip viena romantiškiausių vietų.

2. Digha:

Digha

Šalia Bengalijos įlankos esantis ramus ir ramus Digha vanduo yra rami ir rami romantiška vieta poroms. Be to, tai gurmanų rojus. Ten reguliariai rengiamos jūros gėrybių šventės. Be to, paplūdimyje galite mėgautis įvairiomis nuotykių sporto šakomis. 187 km atstumu nuo Kalkutos Digha yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Vakarų Bengalijoje.

3. „Sundarban“:

Sundarbanas

Poroms, kurios nori nuotykių, niekas negali būti idealiau nei „Sundarbans“. Didingasis karališkasis Bengalijos tigras yra endemiškas „Sundarbans“, ir jūs galite mėgautis jų vaizdu ir likusia laukine gamta iš stebėjimo bokštų, tokių kaip Sajnekhali, Sudhanyakhali ir Dobanki . Didžiuliai mangrovių miškai Sundarbanse yra vieni didžiausių pasaulyje, o floros ir faunos pakanka, kad sužavėtų jūsų mintis nepamirštamais prisiminimais.

4. Duarai:

Duarai

„Duars“, asamiečių kalba reiškia „durys“, yra vartai į Butaną. Poros, norinčios mėgautis geriausiu gamtos grožiu, „Duars“ yra jums medaus mėnesio vieta. Vešlūs žaliosios arbatos sodai ir žavus Manaso nacionalinio parko, Buxa nacionalinio parko, Jaldapara laukinės gamtos draustinio, Chapramari laukinės gamtos draustinio, Mahanandos laukinės gamtos draustinio, Gorumara nacionalinio parko grožis jus sužavės. Daugelį neįprastų laukinių gyvūnų rūšių taip pat galima pamatyti Duarų miškuose. Tai gamtos rojus jums ir to, ko neturėtumėte praleisti.

5. Kursas:

Kurseong

Baltųjų orchidėjų šalis, Kurseong yra vieta, garsėjanti gamtos grožiu ir žygių galimybėmis. Čia yra malonus oras ištisus metus ir viena geriausių medaus mėnesio vietų Vakarų Bengalijoje. Aplink yra daug turistų lankomų vietų, tokių kaip Ambhotia Shiva šventykla, Eagle’s Craig, DowHill parkas, Giddapahar Durga, Jagdish Mandir, budistinė Gompa Montieviot mieste. Čia yra pakankamai žalumos, kad jums taptų įsimintina kelionė..

6. Kalimpong:

Medaus mėnesio vietos Vakarų Bengalijoje, Kalimpong

Vienas iš trijų Indijos aidų regionų, Kalimpongas garsėja nuostabiais kraštovaizdžiais, kuriuos siūlo. Be savo floros, jame taip pat yra turtinga fauna. Čia galima rasti tigrų Neora slėnio nacionaliniame parke. Deolo kalva ir Zong Dhog Palri Fo Brang vienuolynas yra keletas kitų lankytinų vietų. Dėl ramios Kalimpongo atmosferos poroms būtina apsilankyti.

7. Lava ir Lolegaonas:

Medaus mėnesio vietos Vakarų Bengalijos lavoje ir Lolegaone

Iš maždaug 30 km nuo Kalimpongo esančio „Lava“ atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į Jelep La ir Rechi La perėjas. Loleygaonas yra nedidelis miestelis, esantis už 12 km nuo Lavos. Turistinės vietos, kurias verta aplankyti aplink Lavą, yra Ratnarishi Gumpha, Neora ežeras ir Chhangey krioklys. Liūdnai pagarsėjęs dėl išplovimų, to reikėtų vengti per musoną. Patirkite „Canopy“ pėsčiųjų tiltą paveldo miško viduje su savo geresne puse ir būkite tikri dėl nepamirštamų prisiminimų, kuriuos sugrįšite.

8. Mirikas:

Medaus mėnesio vietos Vakarų Bengalijos valstijoje-Mirike

Miriko ežeras, iš pradžių žinomas kaip Sumendu ežeras, yra didžiausias natūralus ežeras ir viena geriausių medaus mėnesio vietų Vakarų Bengalijoje. Ežero grožį papildo arkinis pėsčiųjų tiltas, pavadintas Indreni Pull (Vaivorykštės tiltas). Poros gali mėgautis jodinėjimu valtimis ežere, mėgaudamiesi nuostabiu vaizdu aplink.

9. Santiniketanas:

Medaus mėnesio vietos Vakarų Bengalijoje Santiniketane

Poros, ieškančios ramybės ir turtingo kultūros paveldo kupinų vietų, nėra nieko geresnio už Santiniketaną visoje Vakarų Bengalijoje. Universitetinis miestas dabar yra visame pasaulyje žinomas dėl čia gyvenusio Rabindranath Tagore vizijos. Jis parašė daugybę literatūros klasikų, kol ši vieta buvo jo buveinė, o šios vietos istorija ir gražus menas tikrai jus sužavės.

Vakarų Bengalija tikrai yra rojus rytuose, ir jūs nenorėsite praleisti rojaus patirties savo medaus mėnesiui! Iš „aš“ į „mes“ perėjimas tikrai atneš jums geriausią įvaizdį ir aplinką, kurią gaunate iš Vakarų Bengalijos. Jus dievina ne tik vaizdingas grožis, bet ir skirtingos tautybės, kultūros ir tradicijos tikrai pavers jūsų medaus mėnesio dienas pačiomis geriausiomis jūsų gyvenime, už kurias verta branginti. Tegul jūsų meilė žydi Vakarų Bengalijos vėjuose.