Ar kada pagalvojote, koks būtų medaus mėnuo Haidarabade? Haidarabadas yra gerai žinoma pietinio Telanganos miesto sostinė ir bendra Andhra Pradešo sostinė. Tai miestas, apsuptas vešlios žalumos ir turtingo paveldo, apimančio didžiulį žemės plotą. Šioje kunigaikštystės valstijoje, siekiančioje Mogolų imperijos Nizams, gausu floros ir faunos, todėl ji yra ideali turistų ir medaus mėnesio vieta žmonėms iš visos Indijos. Verta aplankyti didžiulį žemės plotą, kuriame yra daugybė nacionalinių parkų, vandens kelių ir pramogų parkų. Ar jūs ir jūsų partneris esate kultūringai smalsūs keliautojai? Haidarabadas yra puiki vieta jums. Tyrinėkite turtingą praeities palikimą Charminar ir Golconda forte. Ieškote savo karališkosios pasakos? Romantika tarp gražių rūmų, tokių kaip Chowmahalla ir Faluknuma. Ar jums abiems patinka laukinė gamta? Haidarabadas sugadins jus supuvę savo nacionalinio parko safariais ir nuotykiais. Kas daugiau? „Hyderabadi biryani“ yra visame pasaulyje žinomas ir puikiai tinka jūsų ir jūsų partnerio maistui!

Įspūdingiausios medaus mėnesio vietos Haidarabade

Vasaros čia gali būti gana karštos, o žiemos yra labai malonios (13–28 laipsnių Celsijaus). Taigi medaus mėnuo čia nuo spalio iki vasario būtų idealus. Miestas yra gana saugus, net ir apskritai moterims, ir nėra žinoma, kad keliaujant čia susiduriama su problemomis. Viešasis transportas, pvz., Autobusai, taksi ir automobiliai, yra lengvai prieinamas turistams.

Čia mes turime jūsų kibirų sąrašą su geriausia medaus mėnesio vieta netoli Haidarabado.

Geriausios medaus mėnesio vietos Haidarabade:

1. Golconda:

Golconda

Kad apimtų Haidarabado grožį, nėra geresnės vietos būti nei Golconda ar Golla Konda, kaip ji yra geriau žinoma. Tai puiki vieta pirmiausia aplankyti savo medaus mėnesį, nes tai padeda visiškai suprasti nuostabaus Haidarabado miesto istoriją ir puikų vaizdą iš paties paminklo viršaus. Įsikūręs 11 km į vakarus nuo Haidarabado, Golconda yra puiki medaus mėnesio vieta Haidarabade.

2. Hussain Sagar:

Hussain Sagar

„Hussain Sagar“ yra ežeras, esantis Haidarabade, kurį 1562 m. Pastatė didysis Hazrat Hussain Shahi Wali. Iš jo atsiveria įspūdingas vaizdas į kosminį Mėnulio trikampį, Jupiterį ir Venerą, kuri yra puiki vieta bet kokiems mėgėjams. Dėl gražios aplinkos ir vešlios žalumos jis yra puiki medaus mėnesio vieta Haidarabade ištisus metus.

3. „Ramoji Film City“:

„Ramoji Film City“

2000 akrų kino miestas Haidarabade yra laikomas didžiausiu integruotu kino miestu pasaulyje ir yra puiki vieta kino mėgėjams iš viso pasaulio. Tai būtina pamatyti Haidarabado maršrute ir yra ideali vieta, jei jūs ir jūsų jaunavedžiai mėgaujatės filmais kartu. Tai didelis žemės plotas, apsuptas visų kino asortimentų, todėl tai smagi ir maloni diena su daug ką nuveikti. Gidų prieinamumas labai palengvina darbą, todėl tai yra viena geriausių medaus mėnesio vietų netoli Haidarabado.

4. Chowmahalla rūmai:

Chowmahalla rūmai

Šie Haidarabado nizamų rūmai yra graži ir vešli žemės teritorija, sukurta Asaf Jahi dinastijos. Šie didieji rūmai buvo didžiųjų Nizamų valdžios vieta, kai jie valdė valstybę. Andhra Pradešo vyriausybės atkurtos teritorijos dabar yra privaloma turistinė vieta ir gali būti puiki romantiška vieta jauniems mėgėjams. Sodai, po kurių atsiveria puikūs vaizdai palei rūmus, yra puiki vieta medaus mėnesio porai ir yra viena gražiausių vietų netoli Haidarabado..

5. Falaknumos rūmai:

Falaknumos rūmai

Taj falaknuma rūmai yra dar kartą ideali vieta bet kuriai medaus mėnesio porai, jei norite praleisti šiek tiek daugiau, kad patirtumėte puikią ir įsimintiną patirtį. Prabangūs ir elegantiški kambariai XIX a. Rūmų fone, po to-puikus gurmaniškas maistas, puikus baseinas ir SPA-viskas, ko jums reikia, kad jaustumėtės lepinami šiame nuostabiame įrenginyje, todėl tai yra viena geriausių medaus mėnesio vietų netoli Haidarabado.

6. Lumbini parkas:

Lumbini parkas

Lumbini yra nedidelis viešas parkas, esantis greta Hussain Sagar, apimantis apie 7,5 ha žemės, apsuptos vešlios žalumos, ir iš jos atsiveria puikus vaizdas į Budos statulą, kuri yra ikoninis didžiojo Haidarabado miesto paveldas..

7. Sniego pasaulis:

Sniego pasaulis

Norėdami praleisti dieną su savo mylimuoju, apsilankykite nuostabiame sniego pasaulyje, kuris yra pramogų parkas, esantis Haidarabade. Šalia Hussaino ežero jis tęsiasi apie 2 arus.

8. Kasu Brahmananda Reddy nacionalinis parkas:

Kasu Brahmananda Reddy nacionalinis parkas

Vienas iš daugelio puikių ir įvairių nacionalinių parkų, esančių Haidarabade, šis žemės plotas yra puiki vieta leistis į safarius su mylimuoju, jei mėgstate nuotykius ir laukinę gamtą.

9. Mrugavani nacionalinis parkas:

Mrugavani nacionalinis parkas

Antrasis puikus Haidarabado nacionalinis parkas, Mrugavani, yra pilnas įvairios floros ir faunos, todėl tai dar kartą yra puiki medaus mėnesio vieta, jei jums patinka šiek tiek nuotykių. Tai viena vaizdingiausių medaus mėnesio vietų netoli Haidarabado.

Šiame straipsnyje kalbama apie Haidarabadą kaip apie puikią medaus mėnesio vietą, kurioje atsižvelgiama į visas puikias vietas, kurias reikia pamatyti lankantis mieste. Netoli Haidarabado taip pat yra puikių medaus mėnesio vietų. Turėdami daugybę išskirtinių vietų, iš kurių tikrai galėsite rinktis, tikrai būsite sugadinti. Haidarabadas yra ne tik lankytinas objektas, bet ir turtingas veikla, pavyzdžiui, laukinės gamtos tyrinėjimas, ekskursijos po filmus ir nuotykių kupinos pramogos. Rašykite mums savo mintimis apie šį nuostabų miestą ir apskritai atsiliepimais. Klausymasis iš skaitytojų mus labiausiai jaudina. Linkime jums laimingų kelionių, palaimos ir dar daugiau meilės žengiant į priekį kartu.