Greitas, žvilgantis ir žavingas, tačiau toks mylimas-Mumbajaus miestas yra puiki medaus mėnesio vieta poroms, norinčioms šiek tiek linksmybių ir romantikos! Niekada nemiegantis miestas puikiai tinka Bolivudo pamišusioms poroms ir mėgstantiems šokti naktimis. Keliaukite po kino miestą ir turėkite savo „Radžo ir Simrano“ akimirką! Pasinerkite į naktinį gyvenimą kartu su nuostabiais stogo barais, tokiais kaip „Aer“, iš kurių atsiveria vaizdas į Mumbajaus panoramą ir yra tiesiog puiki vieta jūsų pirmam medaus mėnesio kokteiliui kartu. Ką apie intymius ir nuošalius brangakmenius, kad tik jūs dviese galėtumėte mėgautis vieni? Pagalvokite apie Lonavla, Khandala, Aambey slėnį, Alibaugą ir dar daugiau, kurie vis dar yra taip arti ir nepakartojami nuo triukšmingo šurmuliuojančio Mumbajaus miesto. Atsinaujinkite nuo vestuvių beprotybės nuostabioje Bhandardara krioklio aplinkoje arba mėgaukitės mini Kašmyru (vešlia žaluma ir ryškių atspalvių gėlėmis) Goregaone..

Kas daugiau? Mumbajuje vyrauja pakrantės klimatas, o drastiški temperatūros svyravimai nėra liudininkai. Aplankykite miestą nuo lapkričio iki vasario, kad oras būtų malonus, ir pakilkite aukščiau netoli miesto į tokias vietas kaip Matheranas, kur medaus mėnesį sustosite šiek tiek šalčiau.

Populiariausios medaus mėnesio vietos Mumbajuje:

1. Aksa paplūdimys, Maladas:

Aksos paplūdimys, Maladas

Per valandą kelio automobiliu nuo Mumbajaus Aksa paplūdimys gali būti tiesiog ideali romantiška vieta jūsų pirmajam pasimatymui kaip susituokusi pora. Ramus ir nuošalus paplūdimys pritraukia labai mažai pėdsakų, todėl tai ideali vieta poroms. Didingas paplūdimys, apsuptas kelių privačių kotedžų ir viešbučių, yra viena mėgstamiausių medaus mėnesio vietų netoli Mumbajaus.

2. Arnala paplūdimys, Virar:

Arnala paplūdimys, Virar

Įsikūręs maždaug 60 km nuo Mumbajaus miesto, į vakarus nuo Viraro miesto yra Arnala paplūdimys. Paplūdimyje, taip pat šalia Arnalos forto, yra keletas poilsio namų ir kurortų. Jei jums reikia pabėgti nuo kasdienio darbo gyvenimo chaoso su savo partneriu, vaizdingas šios vietos grožis suteiks jums poilsio, kurio nusipelnėte, ir yra viena geidžiamiausių medaus mėnesio vietų netoli Mumbajaus.

3. Chota Kašmyras, Goregaonas:

Chota Kašmyras, Goregaonas

Įsikūręs maždaug 30 km į šiaurę nuo Mumbajaus miesto, Chota Kašmyras yra gerai, kaip rodo pavadinimas, mini Kašmyras. Jį pavadina vešli žaluma, irklinės valtys, gėlių išryškintas spalvingumas ir kt. Tai taip pat yra vienintelė vieta Mumbajuje, kur galite pasivažinėti valtimi ir būti savo irklentės ar irklinės valties kapitonu. Ši vieta, iš pradžių sukurta šaudyti dainas ir scenas Kašmyro fone, dabar yra šurmulys poroms. Mini Kašmyras tikrai patenka į medaus mėnesio vietų netoli Mumbajaus sąrašą.

4. Bhandardara:

Bhandardara

Vešli žaluma ir nuostabiai kvapą gniaužiantys kriokliai yra tai, kas daro „Bhandardara“. Užmerkite akis ir tiesiog pasirinkite šią vietą ir eikite pasigrožėti jos grožiu. Jūs abu esate tikri, kad ramiai ir ramiai praleisite laiką be jokių trikdžių, išskyrus paukščių čiulbėjimą ir vandens garsus, sklindančius į uolas. Tai neabejotinai geriausia medaus mėnesio vieta netoli Mumbajaus.

5. Lonavala:

medaus mėnesio vietos Mumbajuje

Urvai, ežerai ir užtvankos kartu su peizažais, kurie gali būti panašūs į mini Airiją, Lonavala yra viena iš nuostabių medaus mėnesio vietų Mumbajuje. Lonavala, esanti Sahyadri diapazone, panaši į Bhandardara, yra laimikis mėgstančioms gamtą poroms. Jei esate viena iš tų porų, kurioms patinka kelionė, jums bus malonu.

6. Lavasa:

Lavasa

Dabar niekas negali būti geriau už „Lavasa“, jei esate pora, kasanti keliones. Šios kalvos stoties pagrindiniai bruožai yra debesys. Ruoškitės ir važiuokite toliau, ir galbūt tiesiog praleisite geriausią laiką vienoje iš geriausių medaus mėnesio vietų Mumbajuje.

7. Matheranas:

Matheranas

Mumbajuje, bet toli nuo viso pasaulio. Matheranas yra tik viena iš kvapą gniaužiančių vietų, kur galima pažvelgti į saulėtekį ar net saulėlydį.

8. Khandala:

medaus mėnesio vietos Mumbajuje

Rūkas, slėniai ir žaluma aplink jus yra geriausios medaus mėnesio vietos netoli Mumbajaus.

9. Silvassa:

medaus mėnesio vietos Mumbajuje

Truputis Portugalijos eros, egzotiškų viešbučių ir Vakarų Ghatų. Ar dabar šis derinys gali būti geresnis? Viena iš mažiausiai ištirtų romantiškų vietų mieste suteiks jums reikalingo jaukumo.

Taigi, jei esate pora, ieškanti medaus mėnesio, derindama šurmuliuojantį miesto gyvenimą ir romantišką paplūdimio pabėgimą, tai yra jūsų vieta! Valgykite, apsipirkite, šokite, keliaukite, keliaukite, gerkite, nardykite ir tyrinėkite viską, ką šis gražus miestas ir nuostabios vietos šalia jo siūlo. Pažadame, kad praleisite geriausią savo gyvenimo laiką su tokia gera kompanija aplinkui, taip pat namuose, kurie tik paliks jūsų troškimą vėl sugrįžti į šias akimirkas. Pasidalykite, kokia nuostabi buvo jūsų patirtis su Mumbajaus miestu. Lauksime jūsų atsiliepimų ir meilės. Linksmų kelionių ir tai gali būti laiminga pradžia daugybei prisiminimų, kuriuos sukursite kaip pora kartu.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Ar šalia Mumbajaus yra kurortų su įdomiomis temomis, ypač tinkančiomis medaus mėnesio poroms?

Ans: Taip, Machanas Lonavalos rajone yra puikus pabėgimas poroms, mėgstančioms dykumą ir gamtos ramybę. Įsivaizduokite, kad su savo žmogumi prisiglaudėte prie medžio esančio namo vidury miško! Arba kartu mėgaukitės lauko sūkurine vonia savo balkone, iš kurio atsiveria vaizdas į mišką ir nuostabias kalvas? Pridėkite (+) prabangų kambarių aptarnavimą, atimkite (-) telefono ryšį, kad gautumėte geriausią (=) geriausią medaus mėnesio patirtį.

2. Kurios poros yra pačios romantiškiausios vietos ir medaus mėnesio vietos pačiame Mumbajuje?

Ans: Miesto panorama yra romantiškai nuostabi žiūrėti kartu tiek dieną, tiek naktį. Sėdėkite prie jūrų pėstininkų ar Worli jūros veido, kad dieną galėtumėte mėgautis saulėlydžio vaizdais arba naktį apšviestomis panoramomis. Pasivaikščiokite iki Narimano taško, mėgaukitės jūros vėjeliu ir nuostabiu žemės riešutų chaatu. Bandra ir Juhu rajonai taip pat yra gražūs porai atsipalaiduoti ir pasimėgauti pajūriu. Galite aplankyti garsųjį Juhu paplūdimį ir tarpeklį ant ikoniško Mumbajaus pav bhaaji ir ledo gola. Arba eikite į romantišką poilsio kambarį su vaizdu į jūrą, pavyzdžiui, Gadda Da Vida ar Estella, puikiai tinkančius kiekvienos poros atostogoms.

3. Mumbajus yra žinomas dėl apsipirkimo gatvėje. Kokias rinkas geriausia aplankyti?

Ans: Jei ieškote nepageidaujamų papuošalų ir gražių oksiduotų kaklo detalių, eikite į „Colaba Causeway“. Jei ieškote etninio jočio, pigios ir puošnios avalynės ir krepšių, galite ištirti jungiamąjį kelią netoli Bandros rajono. Žmonės taip pat eina į mados gatvę ieškoti drabužių, o alfa rinkose – importuotų šokoladinių saldainių, raštinės reikmenų, avalynės ir kt!