Tripura, maža šiaurės rytų valstybė, yra pilna nuostabių turistinių vietų. Jame yra gražūs ežerai, kalnai, rūmai, muziejai, šventyklos ir vienuolynai. Vieta yra turistų centras su žaliais slėniais ir gražiomis kalnų grandinėmis. Ši graži būsena yra puikus pabėgimas jums ir jūsų mylimajam tobulam medaus mėnesiui. Čia yra keletas geriausių medaus mėnesio vietų Tripuroje.

Geriausios medaus mėnesio vietos Tripuroje su nuotraukomis:

1. Jampui kalvos:

Jampui kalvos yra puiki vieta romantiškam pabėgimui. Kelionė turėtų būti vykdoma keliais, norint mėgautis vietos grožiu. Patirkite karštųjų versmių ir vaizdingą vietos vaizdą. Jampui kalvos yra viena iš mėgstamiausių medaus mėnesio vietų Tripuroje.

 • Kas gali būti geriau už romantišką pasimatymą, kol jūs ir jūsų partneris grožitės vaizdingu šios vietos vaizdu? Jampui kalvos gali puikiai tikti poroms, ieškančioms ramybės ir paguodos šioje kalvotoje valstijoje. Poros neturi praleisti šio romantiško pabėgimo nuo kasdienio gyvenimo šurmulio.
 • Dharmanagar, Panisagar ir Pecharthal yra artimiausios geležinkelio stotys iki Jampui kalvų. Šios geležinkelio stotys yra maždaug 60 km nuo paskirties vietos.
 • Nuolankus ir prabangus apgyvendinimas siūlomas Jampui kalvose, Vangmune ir „Eden Tourist Lodge“. Galima išsinuomoti viešnagę pagal biudžetą ir pageidavimus.
 • Šią vietą galite aplankyti ir lietaus sezonu. Tačiau žiemos mėnesiai yra patys maloniausi Tripuroje. Lapkritis yra geriausias laikas apsilankyti, nes jis reikalauja festivalio „Orange“.

2. Kamalasagaro ežeras:

Kamalasagaras yra dirbtinis ežeras Tripuroje. Tai populiari vieta romantiškam piknikui. Tai puiki vieta atsipalaiduoti ir mėgautis gamta. Navaratrio metu vyksta mela, pritraukianti daug turistų.

 • Poros gali mėgautis šio ežero vaizdu ir pasidalyti romantiškais pokalbiais per nedidelį iškylą. Tai viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Tripuroje ir siūlo poroms ramią ir gražią aplinką. Poroms tikrai patiks gamta.
 • Kamalasagaro ežeras yra beveik pusvalandžio kelio automobiliu nuo Agartala miesto. Agartala galite pasiekti lėktuvu arba traukiniu. „Singer bhil“ oro uostas Agartala yra gerai sujungtas su didžiausiais miestais. Agartala ir Jongendranagar yra dvi Agartala geležinkelio stotys.
 • Agartala ir netoli Kamalasagarlake yra daug viešbučių, namelių ir kitų apgyvendinimo įstaigų.
 • Vasaros mėnesiais Agartala yra šiek tiek per karšta. Tačiau vakarai ir naktys yra malonūs. Musonas taip pat yra labai malonus laikas atostogoms čia. Žiema yra geriausias laikas aplankyti šią medaus mėnesio vietą.

3. Tripuros valstijos muziejus:

Jis buvo įkurtas 1970 metais. Dabar įsikūręs Ujjayanta rūmuose, miesto centre. Jame saugomi keli reti vaizdai ir epigramos numizmatiniai įrodymai, išryškinantys šlovingą Tripuros ir kai kurių gretimų valstybių praeitį. Ši vieta gali priversti jus susieti, kai tyrinėjate kiekvieną savo susižavėjimą.

 • Jei jūs ir jūsų artimieji esate viena iš tų porų, kurios labai nori tyrinėti šios šalies kultūrą ir istoriją, tai yra vieta jums. „Tripura“ valstybinis muziejus siūlo paragauti istorijos ir turtingos valstybės kultūros. Poros čia tikrai puikiai praleis laiką.
 • Tripuros valstijos muziejus yra tik 2 km nuo Matabari geležinkelio stoties. Jis yra už 70 km nuo Agartala oro uosto. Norėdami lengvai pasiekti paskirties vietą, galite lengvai išsinuomoti taksi ar taksi.
 • „Tripura“ ir „Agartala“ siūlo jums visų rūšių viešbučius, namelius ir kurortus. Galite išsinuomoti bet kurią vietą pagal savo biudžetą ir patogumą.
 • Spalis – vasaris yra geriausias laikas aplankyti Tripurą, nes oras yra palyginti malonesnis. Taip pat galite aplankyti šią vietą per musono mėnesius. Būkite atsargūs, kai slenka ir slidūs keliai. Vasaros yra labai karštos, todėl vasaros mėnesiais turėtumėte vengti tyrinėti Tripurą.

4. Matabari:

Senovės Tripura Sundari arba Matabari šventykla yra gana gerai žinoma turistinė vieta Tripuroje. Turėdami dievybės palaiminimus, negali būti geresnės vietos pradėti savo santuokinį gyvenimą.

 • Poros, mėgstančios pamaldžią ir ramią aplinką siūlančias vietas, turi medaus mėnesį aplankyti Matabari šventyklą. Ši dieviška vieta tikrai suteiks jums visą atsipalaidavimą ir dvasinę ramybę, kurios jums reikia. Tai puiki vieta medaus mėnesiui poroms, norinčioms prisijungti dvasiniame lygmenyje. Negalima praleisti šios medaus mėnesio vietos!
 • Singer bhil oro uostas yra Agartala, artimiausias oro uostas iki Matanbari šventyklos. Jis yra 54 km nuo oro uosto. Norėdami lengvai pasiekti vietą, galite lengvai išsinuomoti taksi ar taksi. Agartala, Jogendranagar, Jirania ir Ambassa yra geležinkelio stotys, esančios arčiausiai šventyklos.
 • Netoli šventyklos ir pagrindinėje miesto zonoje yra daug viešbučių ir namelių. Galima lengvai užsisakyti nakvynę pagal biudžetą ir pageidavimus.
 • Geriausias laikas aplankyti šią šventyklą yra žiemos mėnesiais. Žiemos šioje valstijoje yra maloniausios. Taip pat galite aplankyti šią šventyklą musono metu. Tačiau reikėtų vengti vasaros. Vasaros mėnesiai gali padaryti jūsų atostogas nemalonias dėl padidėjusios temperatūros.

5. Dumboor:

Dumboor ežeras yra būtina medaus mėnesio vieta Tripuroje. Mėgaukitės nuostabiu vaizdu į kalvas iš 48 salų grupės. Paukščių stebėjimas ir pasivažinėjimai valtimis daro patirtį dar įsimintinesnę.

https://stylesatlife.com/articles/honeymoon-places-in-tripura/

 • Tai puiki medaus mėnesio vieta visoms poroms, ieškančioms romantikos ir nuotykių. Poros tikrai mėgaujasi vaizdingu šios vietos grožiu. Be to, verta pasivažinėti valtimis. Tokia veikla, kaip paukščių stebėjimas, neabejotinai privers žmones įsitraukti į gamtos grožį.
 • Dumboor ežeras yra tik 60 km nuo Udaipuras, o yra 120 km nuo Agartala miesto. Galima skristi lėktuvu arba traukiniu į Agartala arba Udaipur. Iš abiejų vietų patogu važiuoti iki Dumboor ežero.
 • Netoli Dumboor ežero yra daugybė viešbučių ir namelių poroms ir šeimoms. Galima lengvai išsinuomoti būstą pagal savo biudžetą ir patogumą.
 • Geriausias laikas aplankyti šią vietą turėtų būti žiemos mėnesiai. Žiemos mėnesiai yra nepaprastai malonūs, o temperatūra idealiai tinka romantiškoms atostogoms. Taip pat galite aplankyti šią vietą, kurioje yra musonas, tačiau būkite šiek tiek atsargūs dėl slidžių kelių. Šioje srityje gali smarkiai lyti. Vasaros reikėtų vengti dėl itin karšto oro. Temperatūros padidėjimas gali būti nepatogus atostogoms.

6. Unakoti:

Gausūs apkabinimo uolų reljefai, kurie laikomi Viešpačiu Šiva, vietiniai gyventojai švenčia unikalią tradiciją, žinomą kaip šivizmas, o tai reiškia melstis tik už Šivą. Uolų drožiniai čia yra nuostabūs, o freskos su savo grožiu tikrai yra įsimintinos vietos. Kriokliai papildo visą kraštovaizdį, todėl tai nepamirštama medaus mėnesio vieta.

https://stylesatlife.com/articles/honeymoon-places-in-tripura/

 • Apsilankę šioje vietoje, jūs ir jūsų mylimasis galite padaryti savo atostogas romantiškesnes ir nepamirštamas. „Unakoti“ siūlo jums gražių uolų drožinių, krioklių ir nuostabių kraštovaizdžių. Poroms tikrai patiks šios vietos ramybė ir žmogaus rankų skiepytas menas. Taigi tai ideali vieta romantiškoms atostogoms.
 • Kumarghat geležinkelio stotis yra tik 20 km nuo šios vietos. Sraigtasparnių paslaugas taip pat galima gauti iš Agartala ir Kailashahar. Tai yra labiausiai pageidaujamas ir greičiausias būdas pasiekti šią vietą.
 • Agartala arba netoli Unakoti yra daug viešbučių ir namelių. Galima lengvai išsinuomoti vietą pagal biudžetą ir komfortą.
 • Geriausias laikas aplankyti šią vietą yra žiemos mėnesiai. Žiemos šioje valstijoje yra maloniausios. Taip pat galite aplankyti šią šventyklą musono metu. Tačiau reikėtų vengti vasaros. Vasaros mėnesiai gali padaryti jūsų atostogas nemalonias dėl padidėjusios temperatūros.

7. Kunjabano rūmai:

Kunjabanas, žalias vietos kalnelis, yra žinomas dėl savo vaizdingo grožio. Vieta puikiai tinka atsipalaiduoti ir pagirti žalią grožį, žaliuojančius sodus, sodą ir nedidelį zoologijos sodą. Šie rūmai buvo dieviškasis Rabindranath Tagore kūrybos liudininkas. Rūmų viduje yra švarūs ir gražiai išdėstyti sodai. Atgaivinkite mintis ir mėgaukitės pasivaikščiojimu po vietą su savo partneriu. Tai yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Tripuroje.

https://stylesatlife.com/articles/honeymoon-places-in-tripura/

 • Jūs ir jūsų geresnioji pusė puikiai praleisite laiką Kunjabano rūmuose, kol pasivaikščiosite po sodus. Tai nuostabūs rūmai ir puiki medaus mėnesio vieta jaunavedžių poroms. Tai rami vieta, turtinga kultūra ir istorija. Atgaivinkite savo protą tyrinėdami šiuos ramus rūmus.
 • Kunjabano rūmai yra vos už 5 km nuo Agartala miesto centro. Į Agartala galite patekti lėktuvu arba traukiniu. Agartala oro uostas ir geležinkelio stotis yra gerai sujungti su pagrindiniais Indijos miestais.
 • Netoli Kunjabano rūmų ir Agartala mieste yra daug viešbučių ir namelių. Galima lengvai išsinuomoti būstą pagal biudžetą ir pageidavimus.
 • Geriausias laikas aplankyti šią vietą turėtų būti žiemos mėnesiai. Žiemos mėnesiai yra nepaprastai malonūs, o temperatūra idealiai tinka romantiškoms atostogoms. Taip pat galite aplankyti šią vietą, kurioje yra musonas, tačiau būkite šiek tiek atsargūs dėl slidžių kelių. Šioje srityje gali smarkiai lyti. Vasaros reikėtų vengti dėl itin karšto oro. Temperatūros padidėjimas gali būti nepatogus atostogoms.

8. Malancha Niwas:

Bungalas, esantis greta Kunjabano rūmų, įsikūręs ant kalvos, iš pradžių buvo „kachha namas“, kuriame Tagore apsistojo jo vizito metu 1919 m. Vėliau buvo pastatyta „Puccs“ konstrukcija, kuri dabar pavadinta Malancha Niwas. Tai puiki vieta aplankyti ir ištirti medaus mėnesį.

https://stylesatlife.com/articles/honeymoon-places-in-tripura/

 • Malancha Niwas gali tapti puikia medaus mėnesio vieta poroms. Tai senovinis namas, siūlantis žmonėms paguodą ir ramybę. Tai gana tuščia vieta, todėl poros gali atsipalaiduoti. Tai puikus pabėgimas naujai susituokusioms poroms!
 • „Malancha Niwas“ yra tik 5 km nuo Agartala miesto centro. Į Agartala galite patekti lėktuvu arba traukiniu. Agartala oro uostas ir geležinkelio stotis yra gerai sujungti su pagrindiniais Indijos miestais.
 • Netoli Malancha Niwas ir Agartala mieste yra daug viešbučių ir namelių. Galima lengvai išsinuomoti būstą pagal biudžetą ir pageidavimus.
 • Geriausias laikas aplankyti šią vietą turėtų būti žiemos mėnesiai. Žiemos mėnesiai yra nepaprastai malonūs, o temperatūra idealiai tinka romantiškoms atostogoms. Taip pat galite aplankyti šią vietą, kurioje yra musonas, tačiau būkite šiek tiek atsargūs dėl slidžių kelių. Šioje srityje gali smarkiai lyti. Vasaros reikėtų vengti dėl itin karšto oro. Temperatūros padidėjimas gali būti nepatogus atostogoms.

9. Tripuros paveldo parkas:

Tai ramybės oazė maždaug 4 hektarų žemės plote Tripura paveldo parke, esančiame Agartala. Jis perkelia lankytoją į siurrealistinę vietą, suteikia žvilgsnį į florą ir fauną, papildydamas Tripura kultūrą. Parke gausu įvairių vietinių augalų ir medžių. Tai ideali vieta eiti toliau ir atsipalaiduoti medaus mėnesio metu.

https://stylesatlife.com/articles/honeymoon-places-in-tripura/

Pasivažinėkite romantišku laivu per ežerą ir prisiminkite. Vaizdas į ežerą atsiveriantį Mahalą padarys jį dar įdomesnį. Toks vaizdas, kurį matote, galbūt net privers jūsų širdį plakti.

 • Šis parkas visiškai pateisina medaus mėnesio tikslą. „Tripura Heritage Park“ siūlo jums labai ramią ir raminančią aplinką. Poros čia gali pasivaikščioti ir pasimėgauti egzotiškais medžiais ir augalais. Flora ir fauna jus tikrai sužavės. Taip pat galite paplaukioti laivu ir pasimėgauti užkandžiais mėgaudamiesi šios vietos ramybe.
 • Į Agartala galite patekti lėktuvu arba traukiniu. Agartala oro uostas ir geležinkelio stotis yra gerai sujungti su pagrindiniais Indijos miestais.
 • Galima lengvai išsinuomoti būstą Agartala. Šioje vietoje siūlomi mažo ir aukšto lygio viešbučiai ir nameliai. Galite užsisakyti vietą pagal savo patogumą ir biudžetą.
 • Vasaros mėnesiais Agartala yra šiek tiek per karšta. Tačiau vakarai ir naktys yra malonūs. Musonas taip pat yra labai malonus laikas atostogoms čia. Žiema yra geriausias laikas aplankyti šią medaus mėnesio vietą. Šioje vietoje žiemos mėnesiais yra labai malonus oras, todėl poroms patogu tyrinėti valstiją.

Tai buvo vienos geriausių medaus mėnesio vietų Tripuroje. Su mylimuoju tyrinėkite vaizdingas vietas ir vešlius kraštovaizdžius. Apsilankykite nuošalesnėse vietose, kur galėsite tobulai romantiškai pabėgti, ir padarykite savo medaus mėnesį dar ypatingesnį. Mėgaukitės kiekviena akimirka, kurią praleidžiate su savo partneriu šioje mažoje Indijos valstijoje. Staigmenos iš tikrųjų būna mažose pakuotėse!