Ar norite švęsti meilę ir sąjungą su savo sielos draugu? Ar kuri nors vieta gali būti geresnė už Pandžabo atostogas? Svetainė tikrai papildys nuotaiką nuostabiu kraštovaizdžiu ir laukiniu oru. Galite mėgautis kokybišku laiku su savo geresne puse, apsilankę gražiose turistinėse vietose. Pandžabas pasižymi ekstremaliu klimatu vasarą ir žiemą. Valstybė yra paveldo vieta ir turtinga kultūra. Dėl gero derlingo dirvožemio ir vandens tiekimo žemė yra žemės ūkio paskirties. Indijoje didžiausias Nr. plieno gamyklų gamyklos yra Pandžabe. Jie turi kvapą gniaužiantį maistą, kuris yra fantastiškas. Galite rasti visus tyrimus, atliktus jums ir jūsų mylimam žmogui, kad galėtumėte įsiminti kelionę į Pendžabą. Geriausias laikas bendrauti su sutuoktiniu ir gerbti intymumą yra medaus mėnuo.

Geriausios medaus mėnesio kryptys Pendžabe su nuotraukomis:

1. Amritsaras:

Šis vardas Ramdaspura iš pradžių žinojo Amritsarą. Tai garsus miestas, kuriame yra Auksinė šventykla. Ne tik tai, bet ir vieta, kur yra Jallianwala Bagh! Jei norite pajusti ramybę, susijusią su religinėmis vietomis, tai yra viena iš geriausių lankytinų vietų.

Amritsaras

 • Romantiški dalykai: Porai yra daug vandens parkų, kuriuos galima ištirti ir pasilinksminti purslų vandenyje.
 • Geriausias būdas pasiekti: Tiesioginis Amritsaro susisiekimas su daugeliu miestų ir skrydžiai nereikalauja daug laiko ir nėra jokių problemų skubėti.
 • Kiti atrakcionai: Yra įvairių kitų šventyklų ir lankytinų vietų, tokių kaip Akal Takht, Tara Taran Sahib, Bathinda fortas, Kaiser Bagh parkas, Maharaja Ranjit Singh panorama, Wagah Border, Rambagh Garden, Maharaja Ranjit Singh vasaros rūmai, Maharaja Ranjit Singh muziejus, Harike Wetland ir paukščių draustinis, Durgiana šventykla ir Khalsa koledžo Bathinda fortas.

2. Čandigaras:

Tai viena iš Haryanos ir Pendžabo sąjungos teritorijų sostinių. Tai gražus miestas su maloniu oru ištisus metus. Jūs netgi galite padovanoti savo žmonai apyrankes, nes ji tikrai to pareikalaus pamačiusi Bangla sodą. Tai neabejotinai geriausios medaus mėnesio vietos Pendžabe.

Chandigarh

 • Romantiški dalykai: Pasivaikščiokite kartu su savo partneriu ir mėgaukitės Pinjori sodo vaizdais. Taip pat galite pasinaudoti kita veikla, pavyzdžiui, atvėsti alpinariume, apsipirkti 17 sektoriuje su savo sutuoktiniu, kuris nori kartu su jumis tyrinėti Čandigarą..
 • Geriausias būdas pasiekti: Chandigarh turi puikų susisiekimą su kitais kaimyniniais miestais per 1 greitkelį. Iš geležinkelio stoties galite važiuoti automobiliu, taksi ar autobusu, kad pasiektumėte bet kurią miesto vietą.
 • Kiti atrakcionai: Keletas turistų lankomų vietų, tokių kaip Laisvalaikio slėnis, Roko sodas, Shanti Kunj, Chhatbiro zoologijos sodas, Rožių sodas, Le Corbusier centras, Vyriausybės muziejus ir meno galerija, Sarkaria Cactus sodas, Morni Hills medienos takas, Drugelių parkas, Yadvinder sodas, Kvapų sodas, Chandigarho botanikos sodas ir gamtos parkas, Sukhna ežero Chhatbiro zoologijos sodas, sodas su terasa ir Tarptautinis lėlių muziejus yra nuostabūs lankytini objektai..

3. Jalandharas:

Jalandharas buvo pavadintas demonų karaliaus vardu; jis taip pat buvo įtrauktas į Mahabharatą. Turtingas paveldas, kultūra ir religinė istorija.

Jalandharas

 • Romantiški dalykai: Jalandharo pakraštyje rasite vandens ir pramogų, kurias geriausia aplankyti, jei jūs ir jūsų sutuoktinis ieškote nuotykių. Jame taip pat yra jaudinančių pasivažinėjimų, maisto sąnarių ir sodo su kraštovaizdžiu, kad užbaigtumėte gražų vakarą.
 • Geriausias būdas pasiekti: Autobusas, automobilis ar geležinkelis yra geriausias būdas pasiekti Jalandharą, nes jis nėra gerai sujungtas su skrydžiais. Jei norite atvykti per lėktuvą, maršrutas eina per Amritsarą.
 • Kitos lankytinos vietos: Jalandhare yra keletas turistų traukos vietų, tokių kaip „Pushpa Gujral Science City“, „Imam Nasir Masjid“, „Tulsi Mandir“, „Devi Talab Mandir“, „Shaheed-E-Azam Sardar Bhagat Singh“ muziejus, „Wonderland“ pramogų parkas, „Shiv Mandir“, Šv. Marijos katedros bažnyčia, „Company Bagh“, Prithvi planeta, Rangla Punjab Haveli ir Sheetla Mandir.

4. Ludhiana:

Milžiniškas miestas Ludhiana turi daug gamtos taškų ir yra didelis pramoninis miestas Pandžabas.

Ludhiana

 • Romantiški dalykai: Jei jūs ir jūsų partneris norite investuoti savo sielą į dieviškas ir taikias vietas, tai yra geriausia vieta jums. Ir jei jūs ieškote rožių savo rožinei žmonai, tuomet Nehru rožių sodas yra geriausia vieta.
 • Geriausias būdas pasiekti: Ludhiana turi gerą susisiekimą traukiniais iš Delio. Taip pat turėkite tiesioginių skrydžių iš daugelio vietų. Jį lengva prijungti ir tiesiogiai susisiekti.
 • Kitos lankytinos vietos: Tai Lodhi fortas, Tigro zoologijos sodo kaimo paveldo muziejus, Pendžabo žemės ūkio universiteto muziejus, Maharadžo Ranjit Singh karo muziejus, Gurudwara Charan Kamal, Phillaur fortas, Nehru rožių sodas ir elnių parkas.

5. Patiala:

Patiala- garsi kunigaikštystė Pendžabo valstijoje. Tai 4 -as pagal dydį šalies miestas.

Patiala

 • Romantiški dalykai: Sheesh Mahal gali būti labai romantiškas, nes Rani mėgo žiūrėti į veidrodį. Taip daro ir visos ponios.
 • Geriausias būdas pasiekti: Patiala neturi oro uosto, tačiau nėra ko nerimauti, nes artimiausias oro uostas yra Čandigarhas (už 58 km). Yra reguliarios transporto priemonės autobusais ir traukiniais.
 • Kitos lankytinos vietos: Qila Mubarak kompleksas, Moti Bagh rūmai, Banur, Darbar Hall Samana, Baradari sodas, Sheesh Mahal, Bir Moti Bagh šventovė, Kali šventykla ir Lachmanas Jhoola – tai keletas puikių šio miesto architektūros pavyzdžių..

6. Bhatinda:

Bhatinda buvo žinoma kaip „ežerų miestas“ dėl savo dirbtinės konstrukcijos. Mažas istorinis Pandžabo miestas. Seniausias valstijos miestas.

Bhatinda

 • Romantiški dalykai: Koks yra geresnis būdas susieti, tada eiti į Mahalą ir pajusti karalių ir karalienių turtus. Kaip jie gyveno ir vėl atgaivino jūsų meilę.
 • Geriausias būdas pasiekti: galite pasiekti Chandigarh oro uostą ir iš ten važiuoti autobusu ar taksi, kuris užtruks beveik 4 val..
 • Kitos lankytinos vietos: Bhatinda turi keletą turistų lankomų vietų, tokių kaip Bhatindos fortas, Qila Mubarak, Bhatindos zoologijos parkas, Rožių sodas, Bhatindos ežeras, Lakhi džiunglės, Bir Talab zoologijos sodas ir Dhobhi turgus..

7. Pathankot:

Įsikūręs Pandžabo, Himachal Pradešo ir Džamu ir Kašmyro sankryžoje, Pathankot yra nedidelis ramus miestas. Tai taip pat vartai į šventą Amaranto urvą ir šventą Mata Vaishno devi urvą.

Pathankot

 • Romantiški dalykai: Kas yra romantiškiau už krioklį ir jį supančią gamtą – tai geriausia medaus mėnesio vieta porai.
 • Geriausias būdas pasiekti: Artimiausias, Pathankot, oro uostas yra Amritsaras (įsikūręs už 119 km)
 • Kitos lankytinos vietos: Mukteshwar šventykla, Ranjit Sagar užtvanka Ashapurni Mandir, Kathgarh šventykla, Nurpur fortas, hidraulinių tyrimų stotis, Shahpurkandi fortas ir Kali Mata Ka Mandir yra tik keletas iš lankytinų vietų..

8. Kapurthala:

Ar lankėtės Paryžiuje? Jei ne, tuomet galite aplankyti Kapurthala, nes dėl savo architektūros jis žinomas kaip „Pandžabo Paryžius“. Guru Nanako miestas, ši vieta yra svarbi sikhų religinė vieta.

Kapurthala

 • Romantiški dalykai: Norite idiliško pabėgimo nuo judraus gyvenimo ir miesto šurmulio, Shalimar sodai siūlo paprastą ir ramią vietą.
 • Geriausias būdas pasiekti: Norėdami keliauti į Kapurthala, turite važiuoti bet kokiu autobusu ar traukiniu iš Jalandharo, o tada važiuoti bet kokiu vietiniu transportu.
 • Kitos lankytinos vietos: Turistų lankomos vietos yra Jagatjit rūmai, Jagatjit klubas, Panch Mandir, Kanjli Wetland, Eliziejaus rūmų valstija, Gurudwara, ed Shalimar sodas, Nihal rūmai, maurų mečetė.

9. Mohali:

Trijų miestų grupės „Mohali“ dalis turi įvairių turistų lankomų vietų. Mohalis yra žinomas dėl savo kriketo stadiono ir yra pirkėjų rojus.

Mohali

 • Romantiški dalykai: Jei jūs ir jūsų mylimasis mėgstate gamtą ir jos amžiną žavesį, tada Matauro ežeras yra geriausia vieta aplankyti ir mėgautis netoliese esančiu grožiu.
 • Geriausias būdas pasiekti: Mohali geriausiai sujungtas su keliu. Artimiausia geležinkelio galva ir oro uostas yra Chandigarh. Mohali yra 15 km nuo Čandigarho.
 • Kitos lankytinos vietos: Tai rožių sodas, Silvi parkas, Sukhna laukinės gamtos draustinis, Matauro ežeras, Roko sodas, Sukhna ežeras, Mansa Devi šventykla, Gurdwara Amb Sahib, Gurudwara Nada Sahib ir Punjab kriketo asociacijos stadionas.

Pandžabo gyventojai yra labai svetingi, o po susitikimo jaučiame daug šilumos. Pati valstybė yra graži ir jaudinanti. Taigi tai yra patraukli vieta medaus mėnesiui. Jei norite pažinti savo mylimąjį ir jus supantį pasaulį, tikrai galite aplankyti Pendžabą, nes tai yra visapusiška vieta. Gurmanams tai yra geriausia vieta apsilankyti, o peizažas neabejotinai gražus. Jei sugebėjome patenkinti jūsų susidomėjimą ir surinkti jums pakankamai informacijos, palikite mums atsiliepimą.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Koks yra geriausias laikas aplankyti Pendžabą?

Ans: Geriausias laikas aplankyti Pendžabą yra nuo lapkričio iki kovo, kai oras idealiai tinka pamatyti ir palyginti malonus.

2. Ką galime nusipirkti Pendžabe?

Ans: Pendžabas garsėja kilimėliais, skarelėmis, durelėmis ir lovos užtiesalais. Taip pat nepamirškite įsigyti tipiškos avalynės, vadinamos „Jutties“.

3. Kaip pajusti Pandžabą kuo puikiausiai?

Ans: „Kai Romoje daryk taip, kaip daro romėnai“, posakis, reiškiantis, būk panašus į aplinkinius žmones ir turėk sarso da saag maki di roti ir Patiyala smeigtuką. Ir dėvėkite Dhoti ir kurta su Koti, kaip tai daro pandžabas su turbanu ant galvos, ir būkite geriausiu pandžabu.