Viena iš stebuklingų žemių žemėje, Dardžilingas yra puiki vieta mėgautis kokybišku laiku su savo mylimuoju. Ši vieta, esanti kalnų raukšlėse, vadinama Indijos kalvų stočių karaliene. Taigi nuostabi idėja mėgautis medaus mėnesiu Dardžilingo mieste. Akinanti sniego kaukė Dardžilingo kalnų viršūnėse, orchidėjos ir liečiančios dangaus pušys yra tiesiog tobulas dalykas, kurį norėtumėte pamatyti per Medaus mėnesio turą. Dardžilingas yra viena populiariausių medaus mėnesio vietų Indijoje. Kiekvieną dieną šimtai jaunavedžių porų pasiekia Dardžilingą ieškodami romantikos, meilės ir tyrinėjimų. Nesvarbu, ar tai būtų jūsų partneris, ar kaip šeima, Dardžilingas yra labai saugi vieta. Dardžilingo gyventojai yra tokie rūpestingi, kad sveikina jus kaip savo šeimos narį. 9 geriausių Dardžilingo medaus mėnesio vietų yra:-

Gražios medaus mėnesio vietos Darjeeling:

1. Lamahatta:

medaus mėnesio vietos Darjeeling

Tai yra viena geriausių medaus mėnesio vietų Dardžilingo mieste, esanti 23 kilometrų atstumu nuo Dardžilingo. Nors tai tik mažas kaimas, tačiau tai yra graži kalvos stotis, kurią turite bent kartą aplankyti su savo mylimuoju, kad įvertintumėte šios vietos grožį. Gražus vaizdas į viršūnes ir upes suteikia ramią vietą ir laiką poroms. Yra įvairių gražių sodų ir namų, kuriuose galite atsipalaiduoti ir pasimėgauti sodo žavesiu.

2. „Tiger Hills“:

Tigro kalvos

Viena geriausių Dardžilingo medaus mėnesio vietų yra „Tiger Hills“. Iš šios nuostabios vietos atsiveria nuostabūs saulėtekio vaizdai, o jūs galite ramiai pažvelgti į sniegu dengtas Himalajų viršūnes ir mėgautis maloniu laiku su savo artimaisiais. Senchal Road, ši vieta siūlo vaizdingą grožį ir panoraminius Lhotse, Mahalu, Kanchenjunga, Kabru ir Janu viršūnių vaizdus, ​​kurie gali suteikti neįtikėtinų fotografinių scenų. Spustelėkite daugiau nuotraukų ir pridėkite savo prisiminimus. Kvapą gniaužiantis saulėtekio vaizdas virš Kanchenjunga yra nuostabus, todėl jūsų medaus mėnesio kelionė į Dardžilingą yra pateisinama.

3. Glenary:

Glenary

Populiari savo kepiniais, arbatomis ir pyragais, tai yra pati ikoniškiausia kepykla ir gali būti įtraukta į lankytinų vietų sąrašą jūsų medaus mėnesio Dardžilingo metu. Atsigulkite ant kėdės ir mėgaukitės arbata bei pyragaičiais, iš kurių atsiveria fantastiškas sniego apkrautų kalnų viršūnių vaizdas. Jame taip pat yra restoranas, kuriame patiekiami įvairūs skanūs patiekalai, tokie kaip kiaulienos pyragaičiai, jautienos kepsniai, tandoori užkandžiai, lengvi užkandžiai, šokoladiniai kiaušiniai ir kt. Jauki vieta praleisti laiką su savo partneriu.

4. Rangeet slėnio lynas:

Rangeet slėnio lynų kelias

Viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Dardžilingo mieste, kurioje galite mėgautis nuotykių kupinu žmogumi, yra visas vaizdas į Dardžilingą lynu. Iš jo atsiveria panoraminiai kraštovaizdžių vaizdai, sniego apkrautos viršūnės, leis jums visiškai pasinerti į šios kalvos stoties grožį. Skirdami 20 minučių kiekvienai pusei, galėsite mėgautis viena geriausių 40 minučių savo gyvenime. Šis lynų kelias buvo pradėtas 1968 m., O nutrauktas 2003 m., Jis buvo atidarytas 2012 m. Šis važiavimas yra vienodai populiarus tarp porų ir šeimų ir tai turi būti bent kartą patirta, jei lankotės Dardžilingo mieste.

5. Lakštingalų parkas:

Lakštingalų parkas

Krūmynų lakštingalų parkas Darjeeling mieste yra gražus viešasis parkas, kuris yra ideali vieta atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiais Kanchenjunga ir kitų Rytų Himalajų sniego viršūnių vaizdais. Piko sezono metu Nepalo kultūros programos rengiamos kasdien vakare. Jūs galite mėgautis šokiu ir taip pat gerai praleisti laiką. Ši vieta siūlo nuostabų mokslo grožį ir turėtų būti bent kartą aplankyta.

6. Tukvaro slėnio arbatos dvaras:

Tukvaro slėnio arbatos dvaras

Tai nedidelio aukščio sodas, esantis 16 kilometrų nuo Dardžilingo ir yra gerai sujungtas kelių tinklu. Darjeeling mieste yra įvairių medaus mėnesio vietų, tačiau ši vieta yra tokia graži, kad negalite atsispirti ten vieną kartą. Atsiveria gražus vaizdas į arbatos plantacijas. Eikite ten ir spustelėkite nuostabias nuotraukas, kad pridėtumėte savo prisiminimus. Šis sodas yra lietaus šešėlių zona, turi savo darželį ir medieną & bambuko miškas.

7. „Shangrila Regency“:

Shangrila Regency

Gražūs viešbučiai ir kurortai daro gražias Darjeeling medaus mėnesio vietas, o „Shangrila Regency“ yra viena iš jų. Šis gražus viešbutis turi visą aukštą, skirtą poilsio stogui, kuris suteiks jums atpalaiduojančią ir raminančią atmosferą. Įsikūręs Gandhi kelyje, tai yra patraukli vieta turistams, todėl taip pat tinka poroms. Atsipalaiduokite stogo poilsio salone ir mėgaukitės kalnų ir sniego viršūnių grožiu. Puiki šviesa ir ventiliacija yra geras viešbutis, tinkantis apsistoti Dardžilingo mieste su savo partneriu.

8. Kanchenjunga kalnas:

Kanchenjunga kalnas

Tai yra trečias aukščiausias pasaulyje kalnas, esantis Indijos ir Nepalio pasienyje. Tai puiki vieta poroms, kurios yra savo medaus mėnesio Dardžilingo mieste. Kanchenjunga reiškia „penki sniego lobiai“ ir yra labai graži vieta. Čia gyvena daugybė floros ir faunos rūšių, kur galite pasivaikščioti su savo partneriu ir mėgautis vaizdingu vietos grožiu..

9. Batasia kilpa:

Medaus mėnesio vietos Darjeeling Batasia Loop

Tai yra specialus geležinkelis, sukurtas siekiant sumažinti Darjeeling Himalajų geležinkelio pakilimo gradientą. Imkitės bilietų, sėskite į traukinį ir mėgaukitės kelione bei vaizdingu vietos grožiu ir puoselėkite šios vietos grožį. Jį reikėtų aplankyti vieną kartą, nes tai nuostabi patirtis. Maža kelionė tokiu keliu su mylimuoju yra puiki idėja praleisti laiką kartu be jokių trikdžių. Taip pat yra sodas, kuriame galite mėgautis gamtos grožiu ir spustelėti daugybę gražių nuotraukų.

Dardžilingas yra nuostabi vieta ir yra nuostabi vieta aplankyti gegužę-birželį arba rugsėjį-gruodį, kad pasimėgautumėte fantastišku oru ir vietos grožiu. Be to, venkite musonų sezono, kad išvengtumėte problemų, ir suplanuokite apsilankymą šioje gražioje ir žavingoje vietoje. Kadangi dabar metų pabaiga, tai puikus laikas aplankyti Dardžilingą, nes klimatas yra malonus ir tinkamas pamatyti. Kvapą gniaužiantį vaizdą į snieguotus kalnus vėsiu oru ir pušis dengiančias snaiges būtina aplankyti medaus mėnesio vietą Darjeeling mieste.