Kiekvienas turi Kalifornijos svajonių! Net poros, kurios planuoja savo medaus mėnesį; ir kas jiems gali būti geriau už šį gražų Amerikos miestą! Jei planuojate aplankyti JAV savo medaus mėnesį ir sumišote, kur tiksliai eiti, daugiau negalvokite! Tai Kalifornija! Pirmiausia leiskime į virtualią kelionę.

Populiariausios medaus mėnesio vietos Kalifornijoje:

1. Pasivaikščiojimas paplūdimiais:

Pasivaikščiojimas medaus mėnesio paplūdimiais Kalifornijoje

Kai yra daugiau nei 1200 mylių pakrantės, kuria galite mėgautis, tiesiog laikykite rankas ir eikite palei nesugadintų Karmelio, Morro įlankos, Malibu, Laguna paplūdimių vandenis ir daugelį kitų. Šie paplūdimiai yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Kalifornijoje.

2. Važiuokite Monterėjaus pusiasalyje:

Važiuokite Monterėjaus pusiasalio medaus mėnesio vietomis Kalifornijoje

17 mylių kelio automobilis, iš kurio atsiveria nesibaigiantys vaizdai į vandenyną, dramatiškos uolos, dideli golfo aikštynai ir staigūs aplinkkeliai, yra tik nepamirštama patirtis. Spustelėkite savo mylimo žmogaus nuotrauką, kurią oras nešioja vienišas kiparisas, ir padarykite savo medaus mėnesį Kalifornijoje nuolatinę atmintį.

3. Kalifornijos vynas Sonomoje arba Napos slėnyje:

Kalifornijos vynas Sonomos ar Napos slėnio medaus mėnesio vietose Kalifornijoje

Vyninės yra pakrautos Monterėjaus įlankos, Shenandoah slėnio ir Santa Barbaros šalies kaimuose. Važiuokite su savo partneriu į kaimą ir paragaukite geriausio visų laikų vyno šiose vyninėse!

4. Redwoodo nacionalinis parkas, Pusmėnulio miestas:

Redwoodo nacionalinis parkas, Crescent City medaus mėnesio vietos Kalifornijoje

Kai priešais save matote aukščiausius ir seniausius medžius Redvudo nacionaliniame parke, jaučiatės tokie maži, kad į jus įsiskverbia nuolankumo jausmas. Milžiniškos senovės sekvojos, eglės, hemlokai ir ąžuolai yra kerintys, o apsilankymas dykumoje yra nuostabi patirtis. Tai viena geriausių natūralių medaus mėnesio vietų Kalifornijoje.

5. „Hearst“ pilis San Simeone:

Hearst pilis San Simeono medaus mėnesio vietose Kalifornijoje

Tarp įvairių medaus mėnesio vietų Kalifornijoje „Hearst“ pilis suteikia mums žvilgsnį į prabangų dienų gyvenimą, kai lankotės namuose ir soduose. Kylant į šiaurę, jūs patiriate geriausią savo gyvenimo važiavimą, iš kurio atsiveria kvapą gniaužiantis gamtos grožio vaizdas.

6. Ramiojo vandenyno pakrantės greitkelis:

Ramiojo vandenyno pakrantės plento medaus mėnesio vietos Kalifornijoje

Kelionė su medumi Ramiojo vandenyno pakrantės greitkeliu nuo San Diego iki Los Andželo saulėlydžio metu su vandenynu vienoje pusėje yra tikrai nepamirštamas vaizdas. Tai tikrai romantiškiausias kelio ruožas pasaulyje ir tinkamas medaus mėnesiui!

7. Kelionė keltuvu, San Franciskas:

keltuvas funikulieriumi, San Fransisko medaus mėnesio vietos Kalifornijoje

Įlipkite į funikulierių Downtown parduotuvių rajone ir pasiekite Nob Hill viršūnę, o kitoje pusėje – iki Fishermen’s Wharf. Kelionė tarp jų sukuria begalę prisiminimų, kuriais galima pasidalyti, o pati kelionė yra nuostabi patirtis su partneriu. Tai viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Kalifornijoje.

8. Prisijunkite prie gamtos Yosemite gamtos parke:

Prisijunkite prie gamtos „Yosemite“ gamtos parko medaus mėnesio vietose Kalifornijoje

Gražiai įsikūręs Siera Nevados kalnuose, jame yra senovinių, milžiniškų sekvijų. Jei jūs abu norite atkurti ryšį su gamta ir jos užburiančiu grožiu, niekas nebus geriau nei Yosemite gamtos parkas. Galite praleisti laiką kartu, pasikalbėti apie viską ir mėgautis gamta jos tikra forma. Pusė kupolas, El Capiton granito uolos ir Bridalveil krioklys turi stulbinančio žavesio. Tai iš tikrųjų yra dangaus gabalas, dailiai ir gražiai paslėptas Kalifornijoje.

9. Disneilendas:

Disneilendo medaus mėnesio vietos Kalifornijoje

Įdomus !? Disneilendas – tai tempas, kuriuo galite pereiti ir vėl tapti vaikais! Mėgaukitės pasivažinėjimais dienos metu ir mėgaukitės aistra jaukiuose kambariuose po saulėlydžio.

Rankas žemyn, Kalifornija yra geriausia vieta medaus mėnesiui aplankyti. Laikotarpis!