Ar tai būtų didelis ar mažas biudžetinis medaus mėnuo; įžvalgūs pasiūlymai yra puiki pagalba praleisti tuos brangius laikus po to, kai esate prisirišę. Visi sausio mėnesio medaus mėnesį mylintys paukščiai neturėtų praleisti išradingų Indijos galimybių. Yra daugybė gražių vietų, puikiai tinkančių romantiškoms atostogoms Indijoje; puikiai tinka visiems mėnesiams ir sezonams. Čia apžvelgsime devynias geriausias sausio mėnesio Indijos medaus mėnesio vietas.

Medaus mėnesio kelionės Indijoje sausio mėnesį:

Čia yra geriausios sausio mėnesio medaus mėnesio vietos visoje Indijoje. Jei ieškote geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje, šis straipsnis jums padės.

1. Agra:

Medaus mėnesio vietos Indijoje sausio mėn

Vienas iš septynių pasaulio stebuklų Tadžmahalas ir toliau yra nenugalimas meilės simbolis. Kas gali būti geriau, nei įvesti savo sutuoktinį į šio seno pastato sienas ir pajusti meilę, kuri užlieja šį paminklą? Į šiaurę nuo Indijos įsikūrusioje Agroje yra šis didžiulis pastatas, taip pat yra kitų istorinių paminklų, tokių kaip Agra fortas, Chini ka Rauza, Ram Bagh, Mariam kapas ir pan. Sausis yra vienas jaukiausių ir patogiausių mėnesių aplankyti šią vietą, nes žiemoja, o klimatas malonus ir vėsesnis. Nėra jokių abejonių, kad Agra sausio mėnesį yra viena geriausių Indijos medaus mėnesio vietų.

 • Poros gali aplankyti „Sadar“ turgų ir pasimėgauti gatvės maistu arba pasivažinėti po Keoladeo Ganos nacionalinį parką ir praleisti laiką važinėdami.
 • „Agra“ yra Utar Pradeše, todėl keliauti šalies ir tarptautinei porai yra gana paprasta. Yra gerai sujungtas ir platus geležinkelių tinklas, taip pat galima pasirinkti keliauti keliais. Taip pat yra keletas autobusų paslaugų iš kitų šalies dalių.
 • Agra yra karšta vieta turistams ištisus metus, todėl turi daug vietų apsistoti. Poros gali pasirinkti apsistoti viešbučiuose, namuose ar vyriausybės svečių namuose, kurie visi yra vienodai geri ir pagrįsti.
 • Mughalai maistas, Kachori, Bedhai ir Chaat yra puikus maistas, kurį galima išbandyti vietinėse parduotuvėse dėl jų autentiško skonio.
 • Agra Kheria oro uostas yra sujungtas su Naujuoju Deli, dažnai skraidant „Air India“. Vietovė turi du tarpvalstybinius autobusų terminalus ir gerai sujungta su kitomis autobusų stotimis. Agroje taip pat yra penkios geležinkelio stotys, o arčiausiai Taj Mahal yra Agra Cantt geležinkelio stotis.
 • Trijų dienų apsilankymas būtų pakankamas, kad poros galėtų mėgautis šia vieta ir jos apylinkėmis. Planuojant kelionę ir vengiant vietinių gidų, piniginėje būtų lengva.

2. Damanas ir Diu:

Damanas ir Diu

Šie du nedideli anklavai Vakarų Indijoje yra vieta, kurioje yra vieni gražiausių paplūdimių pasaulyje. Čia pamatysite auksinį ir baltą smėlį, susiliejusį į skaidriai mėlyną vandenyną, mirgintį saulės spinduliais. Portugalijos okupacija daugiau nei 450 metų paliko neišdildomų žymių. Paplūdimiai čia yra pagrindinis turistų traukos objektas, o dėl ramaus ir vėjuoto oro sausio mėnesį tai yra geriausios medaus mėnesio vietos Indijoje. Nors Damanas turi gražų paplūdimį, pavadintą Devka, čia nėra visiškai saugu maudytis. Vis dėlto netoli paplūdimio yra pramogų parkas ir kiti paminklai, tokie kaip XVII a. Šv. Palyginimui, Diu yra daugiau paplūdimio kurortinis miestas, o Nagoa paplūdimys garsėja savo nesugadintu grožiu.

 • Apsilankymas Jain šventykloje, Samudra Narayan Mandir, „Mirasol“ vandens parkas ir įvairios nuotykių sporto šakos Damano ir Diu paplūdimiuose yra keletas iš variantų, kuriuos gali pasirinkti poros. „Ghoghla“ paplūdimys yra didžiausias Diu paplūdimys, siūlantis puikias galimybes plaukioti, plaukioti banglentėmis ir plaukioti parašiutu.
 • Artimiausias oro uostas prie Daman ir Diu yra Mumbajuje. Taip pat galite pasirinkti keliauti traukiniu, tokiu atveju Vapi geležinkelio stotis būtų arčiausiai jūsų kelionės tikslo. Važiuoti keliu taip pat yra galimybė.
 • Visose kainų kategorijose kurortai ir viešbučiai yra prieinami poroms po dienos kelionių ir ekskursijų.
 • Suplanuota 4 dienų kelionė būtų tinkama poroms keliauti ir mėgautis įvairia veikla šiose vietose.

3. Jaisalmeris:

Džaisalmeris

Kultūros turtingoje Radžastano valstijoje įsikūręs „Jaisalmer“ pasižymi gražiomis tvirtovėmis, nuostabiomis vilomis ir senoviniais Haveliais, kurie puikiai tinka smagiam nuotykiui. „Auksinis miestas“, kaip dažnai minimas, ore tvyro paslapties ir romantikos jausmas, o esant puikiam orui žiemos mėnesiais, tai yra viena geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje sausio mėnesį. Tazia bokštas, dykumos safario pasirodymai, Patwon ki Haveli, šventyklos ir Auksinė tvirtovė yra tik keletas vietų jaunavedžių poroms.

 • Šį tikslą galima pasiekti geležinkeliu arba oru. Taip pat yra tarpvalstybinių autobusų ekskursijų. Keliaudami keliu taip pat galite pasirinkti, kas mėgsta ilgus važiavimus. Priešingu atveju ilgas važiavimas autobusuose gali būti net varginantis.
 • Lankytinos vietos šiame auksiniame mieste apima plaukiojimą parašiutu aukščiau nuo Thar dykumos, plaukiojimą valtimi garsiuoju GadisarLake. Tai gali būti puiki ir jaudinanti veikla.
 • Džaisalmeryje dėl turizmo yra keli viešbučiai. Jie gerai prižiūrimi ir suteikia jaukumo.
 • Bhang, vietiniai lassi ir ghotua yra privalomi maisto pasirinkimai kiekvienai porai, apsilankiusiai šioje vietoje. Tai Jaisalmerio specialybės.
 • Čia galite lengvai pasilikti maždaug penkias dienas medaus mėnesiui, nes dvi dienos gali trukti kelionėms, o kita apima ekskursijas ir kitą veiklą

4. Lonavala:

Lonavala

Žiemos sausio mėnesiais vidutinio aukščio kalvų stotys turi romantiškiausią aurą, malonią temperatūrą ir dažną vėją. Lonavala, viena iš tokių vietų, yra viena vaizdingiausių turistų vietų Maharaštroje. Netoli tokių didžiųjų miestų kaip Puna ir Mumbajus jis idealiai tinka trumpam poilsiui nuo miesto šurmulio, nes jo aplinkoje gausu vešlių žalių kalvų ir vėsių gaivių vėjų. Ši graži kalvos stotis netoli Punos yra geriausia vieta medaus mėnesiui Indijoje sausio mėnesį.

 • Poros, kurios mėgsta nuotykius, yra malonumas, nes yra daug vietų žygiams, pavyzdžiui, Rajmachi ir Kondane urvai, Nagphani. Taip pat galima užsiimti tokiomis pramogomis kaip safaris su oro balionu.
 • Keliautojai gali pasiekti šią vietą oru, keliaudami į artimiausią Punos oro uostą ir tęsdami kelionę keliu. Poros taip pat gali atvykti į Pune tarptautinį oro uostą, esantį 64 km. Jie taip pat gali pasirinkti keliauti geležinkeliais arba keliais viešaisiais ir privačiais autobusais. Lonavala yra Mumbajaus – Punos greitkelyje ir pati reikšminga stotis.
 • Daugumos indiškų ir žemynų patiekalų galima rasti įvairiuose viešbučiuose. Taip pat yra vietinių užkandinių, kuriose patiekiami vietiniai valgiai.
 • Yra daugybė viešbučių ir namelių, iš kurių poros galėtų rinktis.
 • Norint pasiekti tą vietą, pasimėgauti jos gamtos gausa ir grįžti su puikiais prisiminimais, pakaktų keturių dienų turo.

5. Kasauli:

Kasauli

Kasauli yra mažas miestelis Himachal Pradešo valstijoje. Tai kalnų stotis, esanti 1 927 m aukštyje ir kurią gražina platūs miškai ir miškai, pilni ąžuolų ir pušų. Jis yra visiškai įrengtas, su vaizdingu kraštovaizdžiu, akmenimis grįstais takais ir Viktorijos laikų dvarais, suteikdamas šiai stotiui romantiško oro ir primindamas turistus apie praėjusią britų erą. Tai geriausia vieta sausį aplankyti Indijoje medaus mėnesį. Norint romantiškai pabėgti į šią ramią vietą ne sezono metu, būtų gera idėja turėti laiko sau ir pasivaikščioti kartu su raminančiu paukščių balsu.

 • Išskyrus gražų šios vietos kraštovaizdį, vaikščiojimas tarp jų būtų geriausias dalykas Kasauli mieste. Pasivaikščiojimas po Gilberto taką ir žygiai pėsčiųjų rojuje atgaivintų. Pasivažinėjimas žaisliniu traukiniu taip pat atgaivintų jūsų vaiką.
 • Į Kasaulį nėra tiesioginių transporto priemonių, išskyrus kelių transportą. Artimiausias, Šimlos, oro uostas yra už 35 km. Netoliese esančias vietas galite pasiekti oru ir geležinkeliu, o paskui pasiekti Kasauli keliu.
 • Pavaišinę jus ir jūsų mylimą žmogų plačiai prieinamu Tibeto maistu, pažadinsite jūsų skonio receptorius. Be to, kol esate čia, išbandykite žaliąją imbiero arbatą ir samosa juostą.
 • Išsinuomokite vilą ar kotedžą, esantį kalvos pakraščiuose, kad galėtumėte miegoti vidury nakties ir pabusti iš paukščių plepėjimo ir šalto, vėjo ryto oro.
 • Penkių dienų kelionei pakaktų jaunavedžiams, norintiems ištirti šios vietos grožį. Apsipirkimas Tibeto rinkoje būtų geriausias būdas užbaigti medaus mėnesį šioje vietoje sausio mėnesį.

6. Bhimtal:

Bhimtal

Kita graži kalvos stotis, esanti Kumaono kalvų pakraštyje, Uttarakhande, yra Bhimtal. Tačiau turistus į šią vietą traukia ne vėsus vėjas ar kalnas, o Bhimtal ežeras ir sala jo centre. Žavingas kraštovaizdis ir gražūs pastatai bei statiniai daro jį viena geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje sausio mėnesį.

 • Įsikūręs Uttarakhand rajone, netoli Nainital, „Bhimtal“ galima pasiekti oru ir geležinkeliu iki artimiausių miestų, o likusį atstumą keliauja keliais.
 • Žvaigždžių stebėjimas ir stovyklavimas lauke, plaukiojimas valtimis ir žvejyba Sat Ral ežeruose, žygiai į netoliese esančią kalną yra keletas poilsio vietų, kurias gali mėgautis poros.
 • Kaip ir kitos mūsų sąraše esančios kalvos stotys, „Bhimtal“ taip pat galima pasiekti geležinkeliu ir oru, keliaujant į artimiausią geležinkelio stotį ir oro uostą. Be to, likęs atstumas iki kelionės tikslo turėtų būti atliekamas keliais.
 • Kurortai ir viešbučiai yra lengvai prieinami „Bhimtal“, todėl viešnagė ten nesukelia rūpesčių.
 • Vieta gali pasigirti daugybe lankytinų vietų, tokių kaip Viktorijos užtvanka, Liaudies kultūros muziejus, Naina parkas ir pan. Idealiai tinka 3-5 dienų viešnagė.

7. Alleppey:

Alleppey

Keraloje įsikūręs „Alleppey“ dažnai vadinamas „Rytų Venecija“. Ši vieta yra romantiška, kupina daugybės turistų lankomų vietų ir pramogų, kurios pritraukia bet kurį lankytoją. Tai prieglobstis, ypač laukinės gamtos mėgėjams. Maistas čia yra unikalus ir pribloškiantis, ypač ryžių vynas. Visų šių veiksnių ir švelnaus bei malonaus žiemos oro mišinys daro šią vietą geriausia vieta medaus mėnesiui sausio mėnesį Indijoje. Atsipalaiduokite ir atsipalaiduokite plaukdami per užpakalinius vandenis.

 • „Alleppey“ užutekiai siūlo poroms įspūdingą viešnagę kelias dienas, nepertraukiamai pasaulio. Išsinuomoti privačią valčių namelį ir praleisti ypatingas akimirkas žvelgiant į saulėtą saulėtekį ir saulėlydį bei putojančius paukščius virš putojančių vandenų. Pažvelkite į kranto kaimų žvilgsnius ir plaukite.
 • Kitos pagrindinės vietos lankytinos vietos yra Krišnapuramo rūmai, Kayamkulam, Alappuzha švyturys, Chettikulangara Devi šventykla, Ambalappuzha Sri Krišna šventykla, Alappuzha paplūdimys ir Marari paplūdimys.
 • Geriau išsinuomoti valčių namelį asmeniškai paskirties vietoje ar internetu, nes į paketus dažniausiai įtraukiamas tik pasiplaukiojimas laivu per užnugarį, o po dienos ar dviejų tai gali būti gana baisu. Jei tai padarysite asmeniškai, galite pasirinkti aplankyti ir kitas lankytinas vietas.
 • „Kerala Sadhay“ ir „Kerala Breakfast“ būtina išbandyti.
 • Kochino tarptautinis oro uostas yra artimiausias ir gerai sujungtas oro uostas su Alleppey. Prabangūs autobusai su oro kondicionieriais kursuoja į ir iš miestų už Keralos. Kerala State Run Transport Corporation autobusai jungia Allepey su kitais valstijos miestais. Geležinkelių sistema taip pat yra naudinga kelionėms, taip pat taksi ir autorikščių paslaugos. Jei pasirinksite savarankišką važiavimą, „Allepey“ galima pasiekti NH47.

8. Coorg:

Coorg

Maža kalvos stotis Karnatakoje, Coorg yra žinoma dėl savo ramios ir ramios aplinkos. Jo slėniu teka Kaveri upė. Ši vieta daro jos kraštovaizdį dar patrauklesnį. Šioje ramybėje ir vienatvėje yra kurortai, Iruppu ir Abbey kriokliai, Nagarhole nacionalinis parkas, Dubare dramblių stovykla ir kitos tokios pramogos. Tai viena geriausių sausio mėnesio medaus mėnesio vietų Indijoje. Kalvos stotyje vyrauja atogrąžų orai ir ji visada maloni; tačiau geriausias laikas aplankyti šią vietą yra maždaug sausio mėn.

 • Tai puiki vieta ekskursijoms ir pramogoms lauke, o poros dažnai čia atvyksta pabėgti nuo karščio ir lygumų triukšmo.
 • Žiemos metu Coorg yra, ir temperatūra nukrenta. Tačiau fonas yra įspūdingai vešlus ir spalvingas, todėl tai puiki vieta poroms.
 • Būtinai aplankykite Tibeto vienuolyną Kushalnagar, Thalakavery, Abbe Falls, Iruppu krioklius ir Nagarhola Sanctuary. Ryto valandomis šventovės viduje buvo galima pastebėti daug laukinės gamtos.
 • Artimiausias vidaus oro uostas yra maždaug už 160 kilometrų, tai yra Mangaloro tarptautinis oro uostas, o tarptautinis oro uostas yra toliau nuo Bangaloro. Prabangius KSRTC autobusus galima įsigyti iš didžiųjų miestų, tokių kaip Bangalore ir Mysore. Artimiausia geležinkelio stotis yra Mysore. Savarankiškai vairuojantiems- važiavimas į Coorg yra nepaprastai įsimintina patirtis.
 • Pagrindinis maistas yra ryžiai, o vietiniai gyventojai mėgsta aštrius aromatinius karius su vištiena, kiauliena ir tt. Meniu taip pat yra puikios daržovių virtuvės.

9. Andamanų ir Nikobarų salos:

Sausio mėnesio medaus mėnuo Andamanų ir Nikobarų salose

Andamanų ir Nikobarų salos yra salynas, susidedantis iš 572 mažų salų, turinčių fantastišką geografinių vietovių įvairovę – nuo lygumų ir paplūdimių iki uolėtų kalvų ir kalnų. Pagrindinis ir svarbiausias šios vietos patrauklumas yra vaizdingas kraštovaizdis, kuris jus sužavės. Romantiškas šios vietos peizažas puikiai tinka medaus mėnesiui Indijoje sausio mėnesį.

 • Kasmetinis turistų festivalis bus patirtis ir linksmybių akimirkos kartu.
 • Snorkeling yra būtina išbandyti veiklą, kad galėtumėte mėgautis povandeninio gyvenimo grožiu ir koralų rifais. Bioliuminescencija nustebins jus, taip pat povandeninis jūrų gyvenimas.
 • Oro transportas yra pagrindinis kelionės variantas, nes kelionės tikslas yra sala. Indijos miestai, tokie kaip Kolkata, Bengaluru ar Čenajus, yra vienintelės vietos, per kurias sala pasiekiama. Keltai veikia vieną ar du kartus per savaitę, kad galėtų prisijungti prie vietovės.
 • Būtina paragauti jūros gėrybių iš vietinių patiekalų. Maistas čia yra gana brangus; tačiau gurkšnojanti šios vietos virtuvė tikrai mus tęs.
 • Andamanas ir Nikobaras yra 572 nuostabių ir vešlių salų susibūrimas. Poros gali rinktis iš egzotiškų, prabangių viešbučių ir kurortų nepertraukiamam ir ramiam poilsiui. „Sea Princess Beach Resort“ „Wandoor“ ir „Silver Sand Beach Resort“ arba vietinis poilsis yra keletas variantų.
 • Medicinos parduotuvės ir ligoninės yra didesniuose miestuose, tokiuose kaip Port Blairas.

Nesvarbu, ar norite prisiglausti žiemos šalčio, ar kartu mėgautis atogrąžų žydėjimu, romantiškasis sausio mėnuo turi daugybę medaus mėnesio vietų Indijoje. Tai yra keletas geriausių ir įvairiausių variantų, iš kurių galima rinktis, ir yra daugiau; tai nenuostabu, nes tai yra Indija, turinti unikalų reljefą ir įvairų regioninį klimatą. Pasidalykite savo patirtimi su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje ir susisiekite su mumis, jei turite klausimų, kuriems galėtume padėti.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar kelionė į Kasauli yra saugi medaus mėnesiui?

Ans: Himachal Pradešas yra viena saugiausių vietų Indijoje, todėl Kasauli taip pat yra saugi kelionių vieta. Žmonės yra bendradarbiaujantys. Apskritai, tai labai rami vieta praleisti laiką. Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybės dokumento.

Q2. Kiek kainuotų nedidelis biudžetinis medaus mėnesio paketas į kalvos stotį?

Ans: Nebrangūs biudžetui tinkami medaus mėnesio paketai gali prasidėti nuo Rs. 30 000 iš kelionių agentūrų. Kasauli ir Coorg yra geros galimybės apsvarstyti.

Q3. Ar medaus mėnesio kelionė į valtį Alleppey verta tokių išlaidų?

Ans: Patirtis pirmiausia priklausys nuo asmeninių pomėgių. Apskritai, jei tai yra pirmoji patirtis ir jei esate kilęs iš įtempto gyvenimo būdo, jūsų medaus mėnuo būtų tiesiog idealus plaukiant nameliu, plaukiančiu užnugaryje. Patiekiama virtuvė taip pat yra išskirtinė. Tačiau įsitikinkite, kad buvimas ne ilgesnis kaip diena ar dvi.