Iš pradžių meditacija yra tarsi pagalba, padedanti atsikratyti streso, pagerinti sveikatą, sumažinti skausmą ir rūpesčius bei gerai išsimiegoti. Tai leidžia jaustis ramiai ir esate laimingesnis žmogus, koks buvote anksčiau. Kai gilinatės, jūs pažįstate daugiau nežinomos pusės, kurią turėjote sau. Tai atveria sąmonės duris pažinti savo sielą ir tai mus keičia. Mes pradedame tapti budresni, užjaučiantys, ramesni ir protingesni. Štai keletas patarimų, kaip tinkamai medituoti ir atrasti naują save.

Svarbūs meditacijos patarimai ir nauda

Kai kurie geriausi meditacijos patarimai, kuriuos galima rasti, pateikiami šiame straipsnyje. Šie meditacijos patarimai ir gudrybės, kuriuos paprastai siūlo ekspertai, ir tai yra geriausias patarimas, kurio galima ieškoti prieš meditaciją. Norint tinkamai medituoti, reikia susikaupimo ir kvėpavimo.

Geriausi meditacijos patarimai pradedantiesiems:

Šiame straipsnyje bus paaiškinta apie paprastus meditacijos patarimus, kuriuose sakoma, kaip sėdėti, kaip kvėpuoti ir kiek laiko medituoti, kaip ir kiti dalykai, taip pat naudą.

1. Pozicija:

Meditacijos patarimai ir nauda - pozicija

Meditacijos metu svarbi padėtis ar laikysena. Sėdėdami ant grindų sukryžiuotomis kojomis arba ant kėdės atminkite, kad stuburas turi būti stačias. Jei to nesilaikysite, negalėsite susikaupti kaip protas ir kūnas ir yra tarpusavyje susiję, todėl turite subalansuoti savo kūną, kad subalansuotumėte savo protą. Laikykite galvą tiesiai, tarsi ji liestų dangų. Jei nesate tikri dėl meditacijos pozicijų, ekspertų patarimai gali būti pateisinami. Vienas iš geriausių būdų meditacijai gauti yra praktika. Daugelis žmonių (ypač paaugliai) susiduria su tam tikromis kojų koregavimo problemomis.

2. Akys:

Akys - meditacijos patarimai ir nauda

Iš pradžių pabandykite medituoti, atmerkę akis. Tai leis jums būti labiau susikaupusiam nei užmerkus akis, kurios jums turės atitolti. Bet jei užmerkiate akis ir pamatysite, kad jums tai labiau tinka, turėtumėte tai padaryti. Tinkama meditacija gali padėti pašalinti daugybę psichinių sutrikimų ir leisti susikoncentruoti daug geriau, nei jie sugebėjo anksčiau. Užmerkus akis (ne per stipriai) galima pasiklysti mintyse, o ištuštinus protą – geriau susikaupti ar susikaupti.

3. Koncentruoti:

Susikaupimas yra svarbiausia meditacijos dalis. Įprastu laiku mes nesuvokiame, kad kai mes darome tam tikrą dalyką, mes dažnai nutolstame dėl tam tikrų minčių. Šią problemą geriausiai padeda medituoti, nes pradėję medituoti pradedate susikaupti. Kai išmoksite susikaupti ir susikaupti, suprasite, kad galite sutelkti dėmesį į kitus kasdienius darbus, kuriuos taip pat darote. Vienas iš svarbiausių tinkamos meditacijos veiksnių yra koncentracija.

Koncentratas - meditacijos patarimai ir nauda

Be tinkamos koncentracijos jums nieko nepavyks, nesvarbu, ar tai būtų darbas, studijos ar pan. Žmonės, kuriems sekasi gyvenime ir yra ten, kur jie nori ar norėjo būti, tam tikru savo gyvenimo momentu pasinaudojo meditacijos pagalba . Jei turite tam tikrų koncentracijos problemų, jūsų paslaugoms visada yra tam tikrų koncentracijos ir streso mažinimo užsiėmimų.

4. Kvėpuokite:

Medituodami visada atkreipkite dėmesį į įkvėpimą ir iškvėpimą. Jei stengiatės į tai susikoncentruoti, bet kokiu atveju nenukrypsite nuo savo minčių. Nėra kvėpavimo greitesnio ar lėtesnio, tiesiog išlaikykite natūralų ritmą ir būkite ramūs. Jei turite problemų su kvėpavimu, pradėkite jį skaičiuoti. Skaičiuokite nuo vieno iki keturių ir grįžkite prie vieno. Staiga, jei pasinersite į mintis, tada pasirinkite atsitiktinį skaičių ir ištarkite jį, tai padės jums susikaupti ir vėl pradėti nuo vieno. Susikoncentravimas į kvėpavimą yra vienas iš geriausių meditacijos patarimų, padedančių tapti tobulesniems.

Kvėpuokite - meditacijos patarimai ir nauda

Šiuo klausimu yra keletas ekspertų, kurie kvėpavimui kelia pernelyg didelį stresą. Pasak jų, meditacijoje šalia susikaupimo svarbiausia yra kvėpavimas. Atvirkščiai, pagal jų pamokslavimą, tinkamas kvėpavimas iš tikrųjų padės geriau susikaupti. Meditacijos praktikams tai bus įdomu. Tinkamas kvėpavimas ir veiksminga meditacija padarys jūsų kūną ir protą sveiką ir sustiprins tarpusavio ryšį.

5. Jausmai:

Jausmai - meditacijos patarimai ir nauda

Jausmai trukdo medituoti, nes kai kurios emocijos pradeda kurti mintis. Jūs pradedate galvoti apie praeitį arba nerimaujate dėl ateities, o emocijos, tokios kaip pyktis, gėda ir įtampa, veikia labiau nei kiti. Geriausias būdas atsikratyti šių jausmų yra susieti juos su savo kūno dalimis, pavyzdžiui, jūs pykstate, o tai tarsi įtempta baimės juosta aplink pilvą, esate įsitempusi, ir tai sukelia sukrėtimą. skrandžio, tokiu būdu galėsite sutelkti dėmesį į savo meditaciją. Jei esate pasirengęs atsidėti meditacijai, pirmas žingsnis bus pamiršti likusį pasaulį ir priversti jus nutirpti. Jausitės taip, lyg perkraukite save iš naujo. Tai labai naudinga ir rekomenduojama ir meditacijos mokytojams. Galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių meditacijos patarimų.

6. Trukmė:

Trukmė - meditacijos patarimai ir nauda

Pradėkite medituoti su 10 minučių iš pradžių ir tada pailginkite laiką, kai ir kai manote, kad to nepakanka. Ateinančiomis savaitėmis, kai gilinsitės į meditaciją, jūs pats norėsite pratęsti 10 minučių iki 25 minučių, ir tai atleis visą jūsų įtampą ir įtampą. Bus laikas, kai per didžiulę praktiką pasieksite tokį etapą, kai laikas nebus toks veiksnys, kaip iki tol prarasite meditaciją, ir pajusite, kad jūsų protas ir siela paliko jūsų kūną ir yra laisvi nerimą keliančioje aplinkoje ir yra ramūs. Nesijaudink! Jūs nesusidursite su jokiomis psichinėmis problemomis. Tai reiškia, kad jūsų meditacija yra labai efektyvi ir jūs darote teisingai. Kiekvienas iš mūsų turėtume stengtis pasiekti tą etapą medituodami, nes tai yra pagrindinis meditacijos tikslas, kuris ramina mūsų mintis įveikti artėjančias kliūtis.

7. Aplinka:

Meditacijos metu turėtumėte būti uždaroje vietoje, kurioje negirdite jokio triukšmo, išskyrus kvėpavimą. Galite sukurti savo meditacijos pakeitimą. Pakeiskite, kur galite sutelkti dėmesį į tokius daiktus kaip žvakės. Taip pat galite gauti akmenų ar gėlių stebėti ir išlikti ramiems. Anksti ryte medituoti yra atvira vieta, pavyzdžiui, sodai. Jei norite, kad jūsų vaistai būtų veiksmingi, tinkama aplinka yra vienas iš pagrindinių jo reikalavimų. Kaip parodyta šiame paveikslėlyje, meditacija ramiame ir ramiame sode gali būti labai naudinga. Jei norite atsidėti savo meditacijos programai, turėti tokią aplinką pravers, todėl turėtumėte ieškoti tokių vietų savo vietovėje.

Aplinka - meditacijos patarimai ir nauda

Kartais, jei esate sode ar lauke, kuriame yra daug medžių, ir galite medituoti, tačiau iškylaujančių porų triukšmas ar žaidžiantys vaikai jus trikdo, pravers ausinės (arba ausinės). Prijunkite juos ir šiek tiek sumažinkite garsumą pagal savo klausos galimybes. Išbandykite atpalaiduojančią muziką, kuri bus tik instrumentinė. Tai technika, kurią naudoja žmonės, besidomintys meditacija, bet tuo pačiu metu gyvenantys perpildytame mieste. Naudodamiesi šia konkrečia technika, jūs vis tiek galite išjudinti savo meditacijos programą niekieno netrukdydami. Tai vienas iš paprasčiausių meditacijos patarimų, kuris leis tinkamai medituoti.

Šiame straipsnyje buvo aptarti faktai apie veiksmingą meditaciją, kurie tikriausiai yra vieni geriausių. Jei norite sėkmingai medituoti, prieš tai turėtumėte apsvarstyti šiuos dalykus.