Meditacija yra praktika, kuri atjaunina tavo kūną ir džiugina tavo protą. Jis grindžiamas tyla, paprastumu ir ramybe. Kaip ir joga bei kitos tokios senovės jogos praktikos, meditacija taip pat reikalauja susikaupimo, ramios aplinkos ir kruopščios praktikos ar jos metodų tyrimo. Taip pat yra įvairių meditacijos metodų, nors visi jie apima minties išvalymą nuo visų minčių ir tiesiog susikaupimą kartojant mantrą ar maldos žodį.

čakrų meditacija

Čakrų meditacija yra skirta atverti įvairias savo kūno čakras. Senovės jogai tikėjo, kad mūsų kūnai yra sudaryti iš skirtingų čakrų. Kiekviena čakra yra tam tikroje mūsų kūno dalyje ir atlieka tam tikrą funkciją. Čakrų meditacija naudoja skirtingas „mudras“ arba rankų sulenkimą, kad atidarytumėte ir sustiprintumėte šias čakras po vieną. Štai keletas čakrų meditacijos metodų.

Čia yra skirtingos čakrų meditacijos pradedantiesiems.

Šaknies čakra:

Kiekviena čakrų meditacija turėtų prasidėti nuo jūsų šaknies čakros. Jūs neturėtumėte siekti sustiprinti savo kitų čakrų, kol neturite stiprios šaknies čakros. Tai yra stuburo apačioje. Sėdėkite sukryžiavę kojas tiesia nugara, giliai įkvėpkite ir susikoncentruokite į šią čakrą, įsivaizduodami, kaip visa jėga iš žemės teka į ją. leiskite nykščio galiukui paliesti rodomąjį pirštą. Tai yra mudra, kuri maksimaliai padidina energijos kiekį, tiekiamą jūsų šaknies čakrai. Galite skanduoti žodį „lam“.

Sakralinė čakra:

Tai yra čakra virš pirmosios. Jo spalva yra oranžinė ir dažnai siejama su malonumu. Atsipalaiduokite giliai įkvėpdami ir tada įsivaizduokite, kaip energija veržiasi nuo pirmosios atidarytos čakros iki šios. Padėkite abi rankas viena ant kitos, delnais į viršų ir padėkite jas ant kelių. Palikite delnų galiukus švelniai liesti. Giedodami „vam“, susikoncentruokite į sakralinę čakrą.

Jūrų čakra:

Jis yra tiesiai virš karinio jūrų laivyno ir žemiau krūtinės. Ši čakra vadovauja jūsų kūno skrydžio mechanizmui ir kitai tokiai dinamikai. Jo spalva yra geltona ir ji valdo aplinkinius organus. Norėdami atidaryti šią čakrą, turite uždėti rankas ant pilvo. Leiskite pirštais prisiliesti prie galiukų ir sukryžiuokite nykščius. Visi pirštai turi būti nukreipti nuo jūsų. Giedodami „aviną“, laikykite pirštus tiesiai ir sutelkite dėmesį į savo jūrų čakrą.

Širdies čakra:

Širdies čakros spalva yra žalia. Taip, žalia ir ne raudona. Tai meilės, harmonijos ir kitų tokių teigiamų supratimų centras. Jis vadovauja širdžiai, plaučiams, užkrūčio liaukai ir antinksčiams. Širdies čakrai atidaryti naudojama mudra yra gana paprasta. Leiskite nykščio galiukui paliesti rodomąjį pirštą, o tada abu liečiamuosius galiukus padėkite priešais apatinę krūtinės ląstos dalį. Tai tavo dešinė ranka. Kairę ranką padėkite ant kairiojo kelio delnu į viršų.

Gerklės čakra:

Tai yra jūsų gerklėje, o jo spalva yra mėlyna. Ši čakra kontroliuoja jūsų kūrybiškumą ir sugebėjimą išgydyti save. Čia naudojama mudra apima visų pirštų sukryžiavimą, o tada nykščio galiukų prisilietimą traukiant juos aukštyn, rankomis sukuriant savotišką sferą. Medituodami susikoncentruokite į gerklės čakrą.

Trečiosios akies čakra:

Trečioji akių čakra arba antakių čakra yra violetinės spalvos. Ši čakra atidarius nukreipia jūsų mintis į kitą astralinę plokštumą. Ji ieško tiesos, slypinčios gilesnėse sielose. Palieskite vidurinių pirštų galiukus, laikydami visus kitus pirštus sulenktus ir paliesdami falangas. Skanduoti „ksham“.

Karūnos čakra:

Tai paskutinė čakra, esanti jūsų kaktoje. Energija, kuri pradėjo tekėti į jūsų kūną iš šaknies čakros, dabar pasiekia šią čakrą ir išeina. Sulenkite visus pirštus ir nukreipkite bevardžius pirštus, kad jie liestųsi prie galiukų. Giedokite „om“, kai sutelksite visą savo energiją į savo galvą.

Vaizdų šaltinis: 1, Čakros.