Visi yra girdėję apie meditacijos ir tokių meditacinių metodų stebuklus, kaip Pranic gydymas ir Reiki, kurie dažnai laikomi panašiais į „magiją“. Tačiau beveik visi, kurie nematė šios „magijos“, iš pradžių skeptiškai vertina jos galias. Tačiau nesijaudinkite, įvaldę alfa meditacijos meną, galėsite praktikuoti šiuos stebuklus savo kūne!

alfa meditacija

Alfa meditacija pakelia jūsų mintis iki lygio, kuris yra tarp visiškai pabudusio ir beveik užmigusio. Tai sulėtina jūsų smegenų bangas ir leidžia jūsų sielai pereiti į aukštesnę astralinę plokštumą. Kai kam visa tai atrodys kaip šlamštas, kurį kalba čigonai ir dvasiniai gydytojai ir pan..

Tačiau moksliškai įrodyta, kad alfa meditacija padeda jūsų protui išgydyti jūsų kūną ir jo ligas! Lėtindamas impulsus, smegenys patenka į ramią ir patogią būseną. Tai būsena, kuri stovi prie gilaus miego slenksčio, kuri leis jums pabusti žvaliai ir pasakyti: „Dabar tai gražus rytas! Alfa meditacija naudoja šią jūsų proto būseną, kad pasiektų gudrybių, apie kurias net negalite svajoti!

Pirmasis alfa meditacijos žingsnis yra šios proto būsenos pasiekimas. Norėdami tai padaryti, įsitaisykite patogioje padėtyje ir giliai įkvėpkite ir iškvėpkite, kad įsišaknytų. Atliekant įprastus paprastos meditacijos veiksmus, pradedate koncentruotis į kvėpavimą. Įeiti ir išeiti, įeiti ir išeiti, nuolat. Ir iškvėpdami įsivaizduokite, kad visas stresas ir rūpesčiai palieka jūsų protą. Tokiu būdu išvalykite savo protą nuo visų įtampų ir rūpesčių.

Dėl šio proceso dauguma jūsų įtampos bus toli. Tačiau, kai jūsų protas yra aiškus, galite kontroliuoti šiuos įtempius ir išspręsti savo problemas, neleisdami jiems sukelti streso. Taigi, naudodami šią techniką, jūs pasiekiate dvasinį centrą, kuris padeda subalansuoti jūsų problemas.

Alfa meditacija naudoja šį dvasinį centrą. Pasiekę ten, galite naudoti vizualizacijos metodus, kad išsiųstumėte savo smegenų signalus. Alfa meditacija daugiausia naudoja pasąmonę, kad pasiektų savo tikslus.

Vienas iš metodų yra įsivaizduoti skaičių tris, tris kartus, po kurio eina skaičius du, o po to – vienas, kuris įvyksta tris kartus. Tai suaktyvina jūsų smegenų dalį, kuri retai naudojama. Tai panašu į seno, nenaudojamo raumens ištempimą.

Po šio pratimo galite įsivaizduoti, kokią situaciją norite atlikti. Įsivaizduokite, kad darbe pasiekiate sėkmės, įsivaizduojate, kad galvos skausmas praeina, arba pats miegate geriausiai per kelias minutes!

Įsivaizduodami, kad ir kur bebūtumėte, garsiai išsakykite savo tikslus. Jūs iš esmės informuojate savo pasąmonę, kokie yra jūsų tikslai. Šie vaizdai jums turėtų būti tarsi tikri įvykiai. Baigę tai, pradėkite skaičiuoti atgal nuo penkių iki vieno. Tada lėtai atmerkite akis ir leiskite sau grįžti į įprastą pasaulį.

Alfa meditacija perima visą jūsų viduje slypinčią jėgą, ją mobilizuoja ir nurodo. Tai leidžia nukreipti savo pasąmonę, linkusią nukrypti nuo savo tikrųjų tikslų, į savo gyvenimo tikslą. Tai labai padidina jūsų galimybes juos pasiekti!

Kasdien praktikuodami alfa meditaciją galite ne tik pagerinti savo kūno fizinę ir dvasinę būseną, bet ir pagerinti savo gyvenimą bei jo būklę. Nors anksčiau susidūrėte su daugybe nesėkmių ir nusivylimų, dabar pajusite, kaip ratai sukasi, nes likimas ištiesia jums geresnę ranką. Bet ar tai tikrai laimė? O gal būtent šis menas leidžia veikti ir pagerinti savo gyvenimą?