Kas yra meditacija:

Meditacija yra viena geriausių pratimų formų, atverianti jūsų mintis ir padedanti geriau susikaupti. Negana to, tai atpalaiduos jusles, sumažins nerimą ir kraujospūdį. Jūsų kraujotaka pagerės ir, jei turite širdies problemų, tikėkitės, kad iš to naudos gausite. Ši praktika kelis dešimtmečius buvo Indijos kultūros dalis ir suteikė šaliai visiškai naują įvaizdį ir dimensiją. Norint pagerinti savo protinius įgūdžius, galima atlikti keletą praktikų. Dauguma žmonių mėgsta lankyti pamokas, kuriose mokoma meditacijos, o kai kurie norėtų mokytis namuose naudodami DVD. Bet jūs neturite to vargo. Tiesiog atlikite šiame straipsnyje nurodytus veiksmus ir netrukus būsite pasiruošę medituoti.

Kaip daryti meditaciją pradedantiesiems

Daugelis žmonių rado daugybę pritaikymų, kaip kasdien naudoti meditaciją ne tik mediciniškai, bet ir psichiniam stresui malšinti. Galima rinktis iš daugybės meditacijos rūšių, ir nors ne daugelis žmonių tai žino, pirmiausia yra dvi meditacijos rūšys, pradedant nuo įprastos ir nesportuojančios meditacijos ir įmantrios meditacijos žmonėms, kurie puikiai išmano procesą ir žino, ką daryti ekspertui. lygio.

Meditacija ir joga eina koja kojon, nes abi pirmiausia turi nuraminti protą. Visada geriau visada būti informuotam, todėl labai svarbu iš anksto atlikti nedidelį tyrimą, kad medituodami tiksliai žinotumėte, ką darote. Jei ieškote profesionalios pagalbos, yra nemažai žmonių, kurie puikiai išmano meditacijos meną, ir jūs galite efektyviai paprašyti pagalbos be jokio papildomo juodraščio.

Meditacija pradedantiesiems:

Čia yra geriausi meditacijos būdai ir patarimai bei nauda sveikatai.

1. Pataisykite tam tikrą laiko tarpsnį sau:

Meditacija – tai atsipalaidavimas ir streso bei įtampos pašalinimas iš savo kūno. Ši praktika yra pernelyg unikali ir rizikinga tai padaryti dienos ar nakties viduryje. Tačiau jums reikia praktikuoti meditaciją jums patogiu metu. Todėl pirmas dalykas, kurį turite padaryti norėdami medituoti, yra pataisyti tam tikrą laiko tarpą. Įsitikinkite, kad to laikotės kasdien. Reguliariai medituodami tuo pačiu metu, turėsite keletą teigiamų rezultatų.

Kaip daryti meditaciją pradedantiesiems

2. Pasirinkite ramią vietą:

Paklaustas, kaip atlikti meditaciją, turite ieškoti ramios ir ramios vietos. Kadangi šis pratimas susijęs su savęs išjungimu ir pojūčių atpalaidavimu, to padaryti negalima triukšmo ir chaoso kupinoje vietoje. Jūs turite eiti kur nors, kur yra taika, ramybė ir ramybė. Jei atsitiksite kalnuose, jums labai pasisekė. Vaizdingos vietos, egzotiški vaizdai ir rami atmosfera padės geriau medituoti.

Tiems iš jūsų, kurie gyvenate mieste, pabandykite anksti ryte praktikuoti meditaciją savo kambaryje. Tinkamos vietos sėdėti ir pailsinti kūnui pasirinkimas, norint pradėti nuo meditacijos, yra labai svarbi ir neatskiriama proceso dalis, nes kuo ramiau galėsite išlaikyti savo mintis šio proceso metu, tuo labiau poveikis bus greitas ir labai greitas. veiksmingas. Jūs visada turite stengtis būti atokiau nuo perpildytų vietų, kuriose gali būti per daug eismo ar žmonių, nes tai gali sutrikdyti jūsų koncentraciją. Norėdami gauti geriausius rezultatus, eikite į ramią vietą, pavyzdžiui, parką, kur galite lengvai susisiekti su gamta ir mėgautis puikiai parengta meditacijos sesija.

3. Sėdėkite patogiai:

Patogus sėdėjimas yra trečias žingsnis, kurį turite padaryti, kad galėtumėte medituoti. Laikykite sukryžiuotas kojas ir padėkite rankas ant kelių. Laikykite stuburą tiesiai ir užmerkite akis. Viso meditacijos proceso metu jūsų akys neturėtų atsidaryti ar nugaros neužsikimšti. Padmasana, taip pat žinoma kaip lotoso poza, yra pirmoji ir pagrindinė padėtis, į kurią reikia įsitvirtinti. Būkite ramūs ir giliai įkvėpkite.

Tai yra antras žingsnis siekiant geriausio įmanomo meditacijos efekto. Kaip jau žinote, yra keletas būdų, kaip pasimėgauti meditacijos periodu, kai kurie iš jų yra gana įmantrūs, o kiti – labai lengvi. Jūs turite pasirinkti jums patogiausią pozą ir iš anksto šiek tiek ištirti šį klausimą, kad galėtumėte išbandyti visus sėdėjimo būdus prieš priimdami savo sprendimą. Tai taip pat įdomus laiko praleidimo būdas, leidžiantis daugiau sužinoti apie meditaciją ir jos nuostabius padarinius, o paklaustas, kaip man medituoti, žinosite, ką pasakyti.

4. Laikykite skrandį tuščią:

Negalite medituoti pilnu skrandžiu, kitaip užmigsite. Tačiau jums labai svarbu prisiminti, kad neturėtumėte medituoti, kai esate labai alkanas. Jums bus labai sunku medituoti ir visas procesas bus švaistymas. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl daugelis jogos mokytojų ir instruktorių liepia prieš dvi valandas iki mankštos ar meditacijos laikyti skrandį tuščią. Meditacija paprastai atliekama ryte saulėtekio metu, nes būtent šiuo metu jūsų kūnas yra pats aktyviausias.

Meditacija apima daugybę kvėpavimo pratimų, todėl norint pasiekti geriausių rezultatų, reikia išlaikyti skrandį tuščią. kadangi kvėpavimas kartais gali būti greitas ir greitas, tai sukelia stiprų jausmą, jei pavalgėte, sumažindami meditacijos poveikį, todėl laikykite skrandį tuščią ir, pasibaigus meditacijai, valgykite sočiai. Užkandžiauti prieš sesiją leidžiama, nes nenorėtumėte jaustis alkanas per visą savo meditacijos sesiją, todėl tai yra labai svarbūs meditacijos žingsniai.

5. Atlikite apšilimą:

Bet kokia fizinė praktika reikalauja apšilimo. O apšilimas reiškia tam tikrų pratimų atlikimą. Pabandykite porą minučių atlikti pozą „Namaste“, „valtis“ ir vaiko pozą, kol tikrai pradėsite dirbti. Taip jūsų kūnas jausis lengvas ir atsipalaidavęs. Taip pat pastebėsite, kad ilgesnį laiką medituoti nebebus problema.

6. Giliai įkvėpkite:

Bandydami praktikuoti meditaciją, jums svarbu kvėpuoti teisingai. Tai yra vienas iš pagrindinių geros meditacijos metodų. Gilus įkvėpimas ir iškvėpimas padės jums ilgiau išlikti ramioje ir meditacinėje būsenoje. Jūs taip pat pagerinsite savo plaučių būklę, kai išmoksite geriau kvėpuoti. Visada nepamirškite sutelkti dėmesį į savo kvėpavimą. Turėtumėte turėti pagrindinę savo veiklos idėją.

7. Nepamirškite šypsotis:

Visa jūsų meditacijos procedūra bus nenaudinga, jei pamiršite šypsotis. Švelni šypsena pagerins taikią situaciją ir puikiai pagerins jūsų meditaciją. Jūs taip pat jausitės geriau, kai medituosite. Šypsena visada turėjo teigiamą poveikį tiems, kurie medituoja kasdien.

8. Koncentratas:

Medituodami turite nepamiršti susikaupti. Per visą sesiją sutelkite dėmesį į vieną tašką. Venkite bet kokių trukdžių ar kliūčių. Kad meditacija būtų stabili ir efektyvi, galite giedoti vieną žodį, o gal mantrą. Taip pat galite laikyti rožinį, suskaičiuoti karoliukus ir sukalbėti maldą. Kadangi sutelkti dėmesį į protą gali būti labai sudėtinga užduotis, pradedantysis gali medituoti tik kelias minutes. Ilgesnis meditacijos laikotarpis ateis tik su praktika. Būkite atsargūs, pastebėkite kiekvieną kartą, kai jūsų protas stebisi. Sutelkite dėmesį į tą momentą ir vėl susitelkite. Viso šio proceso metu jūsų koncentracijos lygis tikrai pagerės.

Stebėjimo galia:

Norėdami medituoti kaip profesionalas, turite būti atidus stebėtojas. Kiekvieną kartą, kai manote, kad jūsų protas nukrypsta kažkur kitur, būkite atsargūs ir atidžiai stebėkite šią situaciją. Dėmesio ir stebėjimo dėka galėsite įvertinti savo patirtį ir suprasti savo veiklą. Naudodamiesi šia praktika, jūsų vidinė pusiausvyra vystysis ir galėsite medituoti tikruoju būdu. Taip pat visos procedūros metu turėtumėte išmokti būti labai ramiai.

9. Atmerkite akis:

Baigę medituoti, nesikelkite tik taip. Švelniai ir palaipsniui atmerkite akis ir pabandykite pajusti jus supančio pasaulio grožį. Būkite stebėtojas ir suprasite savo aplinką. Sėdėkite ten apmąstydami porą minučių ir tada galite lėtai atsikelti, pavadindami šią sesiją iki galo. Tai puikus būdas pradėti savo dieną ir suteikia jūsų protui ir kūnui reikiamą atsipalaidavimą, kad jis galėtų išspręsti bet kokias per dieną iškilusias problemas. Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su meditacija, yra tai, kad jis suteikia jums aiškų gyvenimo aspektą, leidžiantį geriau pažinti savo aplinką ir leidžia jums daug lengviau spręsti bet kokias problemas kasdien, neapsunkinant sunkvežimio stresas, kaip ir prieš tai, kai tai yra geriausias būdas medituoti.

Šiame straipsnyje kalbama apie kasdienės meditacijos naudą ir visus veiksmus, kurių turite imtis, kad galėtumėte mėgautis sėkminga meditacija.