Meditacija yra praktika, padedanti nuraminti protą ir pasiekti visišką ramybę. Naudodamiesi meditacija, galite trumpam išvalyti savo mintis nuo visų jos rūpesčių ir duoti jai iš naujo paleisti, ko labai reikia. Tai savotiška valymo procedūra, glaudžiai susijusi su maldavimu. Trys pagrindiniai meditacijos principai yra paprastumas, tyla ir ramybė. Kaip ir daugelis kitų religijų, meditacija daug kartų pasirodė krikščionių ritualuose. Tačiau ši praktika pamažu išblėso iš šių dienų kunigų prisiminimų.

Krikščioniškos meditacijos metodai:

Tačiau pastaruoju metu krikščioniškos meditacijos praktika buvo atrasta iš naujo. Jonas Mainas buvo pagrindinis šios praktikos mokytojas. Po jo mirties jo palikimą tęsė Pasaulinė krikščioniškos meditacijos bendruomenė, įkurta 1991 m.

krikščioniška meditacija

Krikščionių vienuoliai ir vienuolės praktikuoja meditaciją, nesudėtingai gyvena taupiai ir laikosi visų jos principų. Tradiciją naudoti meditaciją Jėzaus radikalams ir evangelijoms pritaikyti mūsų kartai atnešė krikščionių vienuoliai, dykumos tėvai ir motinos. Pirmasis šios tradicijos gaivintojas Jonas Mainas mokė iš šių vienuolių Raštų ir mokymų.

Meditacijos raktas yra paprastumas ir ramybė. Jūsų aplinka turėtų būti rami ir rami. Atsisėskite, nugara tiesi ir akys užmerktos. Jei norite, galite groti švelnią muziką fone. Tada jūs turite giedoti mantrą ar žodį, geriausia krikščionišką maldos žodį – maranatha.

Giedodami žodį, pabandykite pamiršti likusį pasaulį. Susikoncentruokite tik į žodį ir leiskite jam judėti per savo kūną. Pajuskite visus jo skiemenis, kai kartojate tai vėl ir vėl, kol kiekviena mintis, gera ar bloga, apleis jūsų protą. Ir tokiu būdu pasieksite tylą, tylą ir paprastumą, kurie yra trys pagrindiniai meditacijos S.

Tokios meditacijos praktika kasdien padės jums tapti geresniu žmogumi ir geriau spręsti savo problemas. Kai mankštinsitės ryte, jausitės žvalesni ir pozityvesni visą likusią dienos dalį. Tada vėl medituokite naktį, ir tai leis jums mėgautis ramiu ir raminančiu miegu, o tai leis jums pabusti jausmas dar labiau atjaunėjus. Tokiu būdu kelios kasdieninės meditacijai skirtos minutės padės geriau subalansuoti jūsų kūną ir sielą ir taip leis jums tvirtiau mąstyti apie visas savo gyvenimo problemas.

Taigi kyla klausimas, kaip meditacija yra susijusi su tikėjimu ar religija? Kai tikrai pagalvoji, tai yra vienas iš tų klausimų, į kuriuos atsakymai žvelgia mums į akis.

Meditacija reikalauja dėmesio ir lojalumo. Tai atveria bendrus pagrindus tarp visų kultūrų ir tikėjimo rūšių. Tai padeda mums atitraukti dėmesį, ką skelbia kiekviena religija, ypač krikščionybė. Tai taip pat suburia bendruomenes. Pasaulio krikščioniškos meditacijos bendruomenė yra geriausias to pavyzdys.

Meditacija, nesvarbu, ar tai būtų krikščioniška, ar kokia kita forma, padeda suburti žmones iš skirtingų kultūrų ir skirtingų sluoksnių. Meditacija padeda sujungti protą su širdimi. Tai keičia jūsų gyvenimo būdą, požiūrį į pasaulį.

Taigi vienintelė išvada, kurią galime padaryti čia, yra ta, kad Jonas Mainas buvo puikus žmogus, kuris sugrąžino mums šią šventą ir nuostabią tradiciją. Jo mokymai leido daugybei žmonių iš naujo atrasti savo gyvenimą. Tai įkvėpė žmones pagerinti savo proto būseną ir netgi padėjo suburti bendruomenes! Jonas Mainas yra tikras herojus šiandieniniame pasaulyje, o krikščioniškoji meditacija yra judėjimas, kuriuo jis tobulino pasaulį.