Stresas yra neišvengiama dabartinio gyvenimo būdo situacija, kuri apima visus, nepriklausomai nuo amžiaus. Geriausias būdas įveikti stresą ir būti laimingas yra praktikuoti meditaciją. Meditacija yra paprastas, gyvenimą perkeičiantis įgūdis, kuris ne tik atpalaiduoja protą, bet ir padeda atrasti save bei išugdyti savo potencialą. Tai vienas nuostabiausių būdų nutraukti visas gyvenimo problemas ir jūs išmoksite būti ramesni, patenkinti, dėkingi ir dar dėmesingesni. Jei dar nepraktikavote meditacijos ir norite žinoti, kaip pradėti meditaciją pradedantiesiems, tai jums tinkama vieta. Išmokite keletą pagrindinių meditacijos metodų pradedantiesiems ir pakeiskite savo gyvenimą amžinai.

Meditacija pradedantiesiems - kaip tai padaryti

Meditacija nėra labai rožinė kelionė į meistriškumą, tačiau kai tik suprasi, suprasi, kad tai buvo vienas geriausių dalykų, į kuriuos investavai savo laiką. Norint, kad protas būtų ramus ir susikaupęs, reikia daug kantrybės ir atsidavimo šiame judriame šiandieniniame pasaulyje, kur tave supa daugybė dalykų ir tau visada pritrūksta laiko. Kantrybė yra vienintelis komponentas, padedantis jums progresuoti meditacijos srityje. Mes turime keletą patarimų ir žingsnių, kurių reikia laikytis tik pradedantiesiems.

Meditacija pradedantiesiems:

Šiame straipsnyje bus mokoma apie meditaciją ir paprasti žingsniai pradedantiesiems. ko reikia laikytis norint gauti taikią ir naudingą meditaciją pradedantiesiems.

1. Įprasta praktika:

Pirmas ir svarbiausias dalykas yra suvokti, ką svarbu pradėti iš naujo. Kasdieninei jogos meditacijai turite protiškai ir emociškai priimti ir būti pakankamai kantrūs, kad išeitumėte iš pradžių kylančių pakilimų ir nuosmukių. Pradėkite nuo 15 minučių per dieną ir tai būtų laikas, kai „susitiksite su savimi“.

2. Pradėkite dieną meditacija:

Kaip pradėti medituoti pradedantiesiems? Pradėkite dieną tyla ir ramybe, kad visa diena būtų energinga. Lengvai patektumėte į neapgalvotumą ir pajustumėte savo kūno ir proto pokyčius, jei galėtumėte anksti pabusti ir bent 5–10 minučių medituoti. Dauguma jūsų čakrų išsivalo ryto meditacijos metu ir jūs laukiate įprasto tvarkaraščio.

3. Atidarykite:

Atverk save meditacijos metu. Atverkite savo protą, sielą ir kūną, kad jie galėtų gauti energijos medituodami. Leiskite savo kūnui jausti ryšį per visą savo esybę ir plačiai atmerkite delnus.

4. Būkite atlaidūs:

Sustiprinkite savo galią atleisti viduje. Į galvą ateina daug minčių ir viskas, ką jums reikia galvoti ir pasakyti, yra tai, kad atleidžiate; tu atleidi žmonėms, aplinkybėms, situacijoms ir problemoms, kurias galėjai išgyventi. Pirmiausia atleisk sau. „Aš atleidžiu“ yra vartai į neapgalvotą sąmoningumą. Tai yra viena iš geriausių būdų, kaip visiškai medituoti.

5. Žvakių liepsna ar muzika:

Iš pradžių jūs turite pasitelkti daiktų ar muzikos pagalbą, kad pagerintumėte savo koncentraciją, nėra lengva šokti į būseną, kai tiesiog užmerktumėte akis ir turėtumėte gilių minčių, kurios įvyktų aukštesniame lygmenyje. Taigi įsigykite žvakės liepsną, prie kurios priklijuojate akis ir medituojate. Taip pat galite gauti meditacijos muzikos, kuri jus sutelktų į tas, kurias medituojate. Tai vienas svarbiausių dalykų pradedantiesiems meditacijoje.

6. Paleisk:

Meditacija nėra tik susikoncentravimas į ką nors, dėmesio sutelkimas, net vizualizavimas ar bandymas sustabdyti mintis. Meditacijos metu kiltų daug minčių ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai paleisti. Pasiduodate vidinei ramybei ir ramybei.

7. Nustokite pabrėžti mintis:

Iš pradžių turėsite daug blaškytis, kai bandysite susikaupti. Galvosite apie praeities prisiminimus ir rūpesčius dėl ateities. Viskas gerai, nes tai natūralu. Tai, ką jums reikia padaryti, yra tai, kad jums reikia pabrėžti galvą ir pabandyti susigrąžinti koncentraciją, pašalinant tas blaškančias idėjas. Ateis laikas, kai pajusite, kad laikas yra sustojęs, ir leisite mintims išsiplėsti iki situacijos, kai jų nebeturite. Jūs tampate susimąstęs ir sąmoningas.

8. Medituokite su aplinkiniais žmonėmis:

Meditacijos metu jums seksis geriau, kai būsite šalia kitų žmonių. Kai pamatysite, kaip užsidega vis daugiau žvakių, kambaryje bus daugiau šviesos. Kai šalia yra žmonių, būsite tikri, kad tai darote teisingai. Galėsite įsisavinti daugiau energijos ir jūsų meditacija bus efektyvesnė.

Paprasti patarimai meditacijai pradedantiesiems:

Nėra griežtos meditacijos praktikos taisyklės. Visa tai susiję su kvėpavimo judesių ir minčių srauto valdymu. Turėdami laiko ir praktikos, galite lengvai įvaldyti šį įgūdį ir pasinaudoti meditacijos pranašumais. Nors aptarėme kai kuriuos meditacijos metodus pradedantiesiems, pažvelkite į šiuos patarimus, kurie jums padės šiame procese.

  • Stenkitės medituoti kiekvieną dieną tuo pačiu laiku.
  • Įsitikinkite, kad praktikuojate meditaciją raminančioje ir netrikdančioje aplinkoje.
  • Jei lauke oras šaltas, šiltai apsivilkite skarelę ar antklodę.
  • Meditacija tuščiu ar visiškai pilnu skrandžiu gali blaškyti dėmesį. Taigi tik prieš meditaciją priverskite suvalgyti ką nors lengvo.
  • Medituodami įsitikinkite, kad jūsų iškvėpimo laikas palaipsniui ilgėja. Pabandykite tai padaryti
  • ilgiau nei jūsų inhaliacijos. Tokiu būdu į plaučius patenka daugiau gryno oro.
  • Visada naudokite meditacijos laikmatį. Geriausia, kai turite laikmatį, kuris jums pasakys, kad meditacijos laikas baigėsi, jums nereikės nuolat dėl ​​to jaudintis. Tiesiog įsitikinkite, kad pasirinkote raminantį žadintuvo garsą, o ne triukšmą. Kas norėtų grubaus šoko iškart po taikaus meditacijos seanso!

Meditaciją praktikuoti nėra lengva, tačiau atkakliai ją įvaldysite. tai paprastas triukas lavinti savo protą, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti savo mintis ir jausmus. Meditacija moko jus vertinti viską, kas jus supa, net jei tai atrodo nerimą kelianti. Tai buvo keletas lengvos meditacijos gairių pradedantiesiems. Galų gale pamatysite, kad tai yra naudingiausias dalykas, kurį kada nors padarėte savo gyvenime. Pasidalykite savo nuostabia patirtimi su visais aplinkiniais ir pasidalykite šia lengva meditacijos technika pradedantiesiems.